Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

10 sie 2008, 23:06

Anuszka dzięki za komplement :-D Twoje maleństwo jest przesłodkie i ma cudne oczyska!
Gosia dobrze że Pawełkowi nic się nie stało :ico_olaboga: A ty bardzo się obiłaś? Ja zawsze jak schodzę na dwór to tak powolutku bo się boję żeby się nie przewrócić. A mnie w bloku to te schody takie wyślizgane że masakra po prostu.
Pinko polecam się na przyszłość :ico_oczko: Jak jeszcze znajdę jakieś fajne przepisy to wrzucę :-) Jejku ale Ci ta Ulcia pięknieje :-D Normalnie codziennie jest ładniejsza. A i Ty w tych warkoczykach wyglądasz czadersko. Taka duża dziewczynka z malutką dziewczynką.
Mariola Ty to samo :-) same 18-nastki na tym TT :ico_oczko:
Pinko super pomysł z tym pontonem. Chyba ściągnę od Was :-)
Dobrej nocki Mamuśki :ico_spanko: papa!!!

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 sie 2008, 23:10

hej babki ale macie fajne foty!!!!!!! może puźno się wypowiadam na temat krzeselka do karmienia , ale ja dostała je w prezecie od rodziców ma regulowaną wysokość 3 pozycje regulowana wysokość i możliwość zmontowania tacki. Ja zaczełam Kamilka sadzć tam do karmienia jak skończył 3 miesiące bo wcześniej zaczełam podawać mu zupki i na najniższym poziomie to było prawie na leżąco. Całuski dla was ja też zbytnio nie mam czsu bo jak jest ładnie to na dworku ajak brzydko to zawsze zaległości8 w sprzątaniu w domku. pa pa dobrej nocki. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

11 sie 2008, 08:08

pinko, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzieki dziewczyny! :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 sie 2008, 10:05

Witajcie,

Nasza rodzinka juz w domu w komplecie :-D

Sliczne fotki, slodka ta Ula Twoja Pinko :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Mariola, faktycznie wygladasz jak starsza siostra... fajne fotki!

Goonia pisze:A ty bardzo się obiłaś? Ja zawsze jak schodzę na dwór to tak powolutku bo się boję żeby się nie przewrócić. A mnie w bloku to te schody takie wyślizgane że masakra po prostu.
Zdarte lokcie i kolana, i pare siniakow, zagoi sie szybko, wzne ze Malemu nic sie nie stalo!
Gosia, fajne te przepisy, napewno cos z tego skorzystam...

Na razie wracam do pracy! Milego dzionka!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 sie 2008, 10:38

Dzień Doberek,
Ja dzisiaj :ico_kawa: stawiam i :ico_tort: , nocka była ciężka od 3:35, Ula mnie obudziła na jedzonko i jak się dossała, tak nie mogła się odessać do 5, wykończyła mnie tym baaaaardzo, do tego mężuś pochrapywał i nie wyspałam się :-) Dzisiaj mam zamiar iść lulu z Ulą :-)
mariola pisze:pinko, dziekuje ty tez ladnie i mlodziutko wygladasz

Goonia pisze:Jejku ale Ci ta Ulcia pięknieje :-D Normalnie codziennie jest ładniejsza. A i Ty w tych warkoczykach wyglądasz czadersko. Taka duża dziewczynka z malutką dziewczynką.

mz74 pisze:Sliczne fotki, slodka ta Ula Twoja Pinko :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Dzięki za komplementy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Miłego i spokojnego dnia :-)

[ Dodano: 2008-08-11, 10:41 ]
Aj zapomniałam, Renia, zrobiłam ciasto czeskie... było przepyszne :-) Dzięki.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 sie 2008, 11:14

My od kilku dni przesypiamy cale nocki :ico_haha_01: ciekawe jak dlugo....

Ja tez wklejam pare fotek.....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 sie 2008, 11:40

Czesc

Mz fajne fotki Pawelek ma sliczne duze oczka

my wlasnie wrocilysmy z szczepienia prevenar nastepna dopiero jak bedize majka miala 19miesiecy wiec na razie koniec z szczepieniami zaplakala dopiero jak sie jej pani wbila a tak dzielnie zniosla

teraz spi a ja za chwilke do pracy uciekam

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 sie 2008, 14:53

My już po spacerku, gorąco bardzo na dworku. Ula właśnie zasnęła na drugą z dwóch swoich drzemek, goście nam się rozjechali, Jarkos pojechał rano, bo do pracy na 13, na szczęście ten tydzień krótszy i w czwartek się znów zobaczymy.
Gosia, prześliczny jest ten Twój Pawełek, oczy ma niesamowite :-)
Iwona, miłej pracy :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 sie 2008, 16:45

pinko pisze:Gosia, prześliczny jest ten Twój Pawełek, oczy ma niesamowite :-)


Az sie zawstydzil.... :ico_wstydzioch: dziekuje!

No fajnie ze weekend dlugi bedzie, i ze moj maz tez bedzie mial wolne i spedzimy go we trojke!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 sie 2008, 19:41

No fajnie ze weekend dlugi bedzie, i ze moj maz tez bedzie mial wolne i spedzimy go we trojke!!!

Wyjeżdżacie gdzieś?

My już po kąpieli, Ulek wciąga kaszkę, pogoda dzisiaj była super, byłyśmy na dwóch długich spacerkach, Uli bardzo się podobało :-)

Ja jestem wykończona, nie wiem czym i dlatego idę spać z moim dzieckiem... :-)
Miłej nocki...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość