Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

29 maja 2007, 06:47

czesc babski
kriati przesliczne zdjecia ..nicolcia jest slodziusia ...kurcze szkoda ze moj pysik nie moze lodow ...no ale co sie udwlecze..........jeszcze sie naje w zyciu smakolykow:)
my w nasztm miescie tez mamy ale takie male mini zoo...ale niestety nie maja takich wybiegow ..naprawde szkoda mi naszych zwierzakow ale nic nie zrobie a maly to uwielbia spacery a szczegolnie to piszczy przy kozkach ::)
wrzosia super ze juz na swoim ...boze nas jescze w te goraczki czeka przeprowadzka ....juz wiem ze beda spiecia ....bo zawsze tak jest :)
moj smyk tez z 3 lipca ...piekna data :)
diem kurosh est slodzial ze hej
iza dasz rade z mezem .....rozumiem cie ale jestes silna i wytrzymasz to ....ja ci powiem ze moj marcin jak ostatnio jezdzi na csaly dzien to tez przyjezdza wymeczony i ostatnio tez sie posprzeczalismy bo gadal tak jakbym ja caly dzien siedziala na kanapie a dziecko zajmowalo sie samo soba ....oczywiscie pozniej byly wielkie przeprosiny z jego strony .....ale co klotia byla to byla ..oni poprostu pojmuja po jakim czasie wiec musimy im wybaczyc :ico_oczko:
lece na kawusie milego dnia baboski

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

29 maja 2007, 08:18

iwonap, u mnie to samo..marek mysli ze ja sobie filmy ogladam i do góry nogami leże..tylko jest jedna róznica..marek nie przeprasza..... :ico_olaboga:

ale dam rade..tylko ciezko czasami..... :ico_nienie: :ico_nienie: bedzie ok!!!!!

[ Dodano: 2007-05-29, 08:24 ]
Kristi, dzieki...ale to juz nie chodzi chyba o wyspanie tylko o to ze jestem sama.....caly dzien sama...w tym małym mieszkanku.....na spacery raczej tez sama......
chodze na studia..mąż tego nie docenia i twierdzi ze sa mi nie potrzebne ...... :ico_olaboga: :ico_olaboga: dobra..koniec tematu

miłego dnia baboski!!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 maja 2007, 10:06

Dzien dobry z rana
U nas ladnie nocka przespana nawet mala spala do 9 15 :ico_szoking: a ja wstanelam krotko przed Nicolcia i sie ladnie wyspalysmy
U nas pada juz 2 dzien ale to pada caly czas i niechce przestac :( Dlatego sobie siedzimy w domku i tak sobie posiedzimy dzisiaj znowu caly dzien oj jak ja nie lubie jak pada..
Pozatym to musze dzisiaj wyprac i potem ugotowac cosik i tak sie to kreci...

Iza moze pogadaj z mezem ze jednak chcesz chodzic nate szudia i ze ci sie one przydadza i potem bedziesz miala jakis fajny zawod jak je ukonczysz.. itd.. moze przestanie ci marudzic i bedzie ok Powodzenia

Iwona dzieki mala Nicole tez niby nie moze jesc lodow a bo to dziecko,a bo sie moze przeziebic itd.. ale jak ja widze jak ten lod jej smakuje to normalnie niemam serca jej go nie dac :-D I fajnie przynajmniej troche posmakuje wszystkiego po troszku ja tez bym chciala zebys pokazala pare foteczek Piotrusia tak dawno go juz nie widzilalam ok wklej pare foteczek g:P :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Ok zycze wam milego dnia i wszystkiego dobrego wejde pozniej i pogadam jak mala zasnie drugi raz a to troche potrwa.. Buziaczki paaa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 maja 2007, 11:21

Witajcie Dziewczyny.
Z moim necikiem same problemy. Częściej go nie mam niż mam... :ico_placzek:
Co tu pisać? Mała śpi pięknie, je dużo, tylko mleczko do łask nie wróciło :ico_olaboga: .
Remont trwa więc musimy siedzieć w domku.
A tu kilka foteczek mego skarba...
Kąpiel i zabawa piłeczkami...
Obrazek

"Zakręcona" w spaniu...
Obrazek

Na stole...
Obrazek

Na podwóreczku...
Obrazek

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

29 maja 2007, 11:37

Mama_Kingi, jak słodziutka!!!!!

i ja sie przyłączam do prosby Kristi ..iwona..prosimy o foteczki Piotrusia

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 maja 2007, 12:00

Mama_Kingi malutka masz taka slodziutka i sprytna piekne foteczki :ico_brawa_01:

Ja mam chwilke dla siebie malutka usnela,i moze pospi troche przy takiej pogodzie.. jestem sama moj maz w pracy i tez czasami mam dosc tej samotnosci ale juz sie przyzwyczailam wiem ze maoj maz musi zarabiac pieniazki a ja sie moge przez to zajmowac malutka i naszym domkiem.. A jesli chodzi o starania nasze o drugiego brzdaca to nie narzekam.. :-D Ale wiem ze to troche potrwa narazie nie zauwazam u siebie zadnych objawow ciazy..a ja narazie mysle o naszym urlopiku pod koniec lipca a nie o ciazy ..No ale co ma byc to bedzie Buziaczki paa

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

29 maja 2007, 12:53

witam serdecznie jejciu znowu mam zaleglosci ale urwanie glowy mialam bo w weekend bylam na zlocie lipcowek 2006 z innego forum bylo bombowo, na dodatek maz wyjcial na 3 miesiace i troszke mi smutno,pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 maja 2007, 14:40

I moja dziewczynka znowu usnela.. wczesniej to sie obudzila po godzinie takze teraz mysle ze wiecej pospi no zobaczymy :ico_noniewiem: Ale Nicole tak ciezko zasypia... nie za kazdym razem ma problemy z usypianiem ale czasami sie zdarzy to strasznie mnie meczy ale tak to nie narzekam :ico_oczko: OK ja zaraz ide po pranko i za obiadek sie chytam paa

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

29 maja 2007, 15:42

kingunia jest slodziusia ...i tez wloski i te kolczyki ....ksiezniczka jak sie patrzy :)
abbys to super ze spotkanei sie udalo i wspolczuje ze tyle meza nie bedzie ...podziwiam ja bym oszalala
prosze dziewuchy na zyczenie
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

29 maja 2007, 16:21

Iwona super zdjecia ja poprosze wiecej :)

[ Dodano: 2007-05-29, 16:29 ]
musze sie pochwalic a wasciwie to MOnike wyszly jej kolejne zabki tym razem gorne jedynki bidulka meczyla sie bo wychodzily jednoczesnie

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości