Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

13 kwie 2009, 21:02

już mnie wykańczają telefony. Urodziłaś już?, a jak się czujesz? odbieranie telefonów zostawiłam mojemu i powiedziałam, że z nikim nie rozmawiam.
oj wiem o czym mówisz .wiem

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 kwie 2009, 21:03

misiunia_29, no to fakt też bym sie zdenerwowała jakby mi do tego wszystkiego wydzwaniali :)

Ja jeszcze sie trzymam psychicznie bo jakby nie patrzeć do terminu prawidłowego jesze mam 2 tygodnie z haczykiem i przywykłam do tego, że musze jeszcze troche czekać, ale jakby mi termin mijał to sama tego świadomość by mnie dobijała :)

a narazie to mam takie uczucie, że brzuch mi do ziemi ciągnie taki duży jest :) a ile mam rozstępów :-D nie zdołałabym ich policzyć - kremik działa, ale nowe ciągle wychodza :) więc jak ja misiunia_29, przenosze to pewnie do tej pory na czole mi już wyjdą :-D

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

13 kwie 2009, 21:14

adka no nie 2 tygodnie to ja oszaleję.Ale można na to spojrzeć z innej strony.Jeszcze dwa tygodnie jedzenia hamburgerów :-P
ejustysia a jak twój synek do wizyty się nie obróci to cc ?
misiunia a jaki masz ten śluz.Bo mnie już czop odszedł prawie dwa tygodnie temu a śluz mam taki jak na dni płodne i z dnia na dzień coraz więcej.A najwięcej to wieczorami i w nocy
ja teraz piję KARMI :ico_haha_01: Adka to za te dwa tygodnie :036: :036: :-D :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 kwie 2009, 21:25

Agnieszka, no cc i powiem Ci, że ostatnio jak skurczy dostałam to tak bolało, że Bogu dziękuje za to, że będzie ta cesareczka. Mi sie wydaje, ze synek jest już zbyt duży na przewracanie sie bo pewnie będzie miał z 3 kilogramki sądząc po Botysku - miałysmy ten sam termin z taa:) W środe mam wizytke więc bede wiedziała na 100%. Ostatnio lekarz powiedział, że w czwartek bym sie musiałą zgłosić do szpitala i w piątek byłaby cc bo lepiej dla dzidzi jak zaczną cc przed rozpoczęciem akcji porodowej, ale teraz dopiero zrobi USG i zadecyduje czy synek jest już gotowy czy może lepiej będzie poczekać, bo teoretycznie ciąża jest donoszona, ale on musi to sprawdzić w praktyce :)

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

13 kwie 2009, 21:50

Agnieszka codziennie to mam inny. Jednego dnia jest wodnisty, a na drugi dzień biały. Znowu mnie zaczynają męczyć skurcze. No, ale znając życie 1-2 godz i przejdzie. A to jest już takie męczące.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 kwie 2009, 22:02

No, ale znając życie 1-2 godz i przejdzie
kiedyś wkońcu nie przejda i sie doczekasz :) - Może dziś :)
a co dośluzu to ja tez tak mam , że raz taki wodnisty raz nie, ale u mnie ostatnio od ok 2-3 dni to jedynie śladowe ilości tego mam

a dziś to sie tak źle czuje, brzuch strasznie boli, ale to od sałatki bo sie troche przekadłam :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

13 kwie 2009, 22:19

Agnieszka ja to karmi to tak nie zaspecjalnie ale takiego driniusia to bym sie napila :ico_zdrowko:
wiecie czego Wam zazdrosze tego uczucia jak sie widzie dzidzie pierwszy raz , jest to niesamowite uczucie :ico_brawa_01:
wiadomo teraz Lenka jest ze mna i moge na nia patrzec ile wlezie :-D ale ten pierszy raz jest cudowny

ejustysia, nie wiem jak jest u ciebie ale nawet w tym prehistorycznym szpitalu co ja bylam to daja ci malenstwo na piers po cc na minutke zeby sobie na Tobie polezalo, takie brudniutkie ale cudowne, oj ale sie wzruszylam to chyba jescze hormony :-)

[ Dodano: 2009-04-13, 22:21 ]
avanti a ty nie masz cc? nie wiem czy dobrze kojarze ze masz jakies problemy z sercem?

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

14 kwie 2009, 05:34

avanti a ty nie masz cc? nie wiem czy dobrze kojarze ze masz jakies problemy z sercem?
teoretycznie mam kartke od kardiologa ze wskazaniem do cc poniewaz mam arytmie ale...jka bedzie w praktyce tego nie wiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nie mam pojecia jka taka kartke potraktuje szpital w ktorym bede rodzila :ico_noniewiem: a niestety ginka ktora prowadzila moja ciaze nie pracuje w zadnym szpitalu :ico_placzek: wiec jestem zdana sama na siebie :ico_olaboga: i tak na prawde to sama nie wiem jak bym chciala rodzic...teraz wolalabym naturalnie ale obawiam sie ze jak zlapia mnie solidne skurcze to bede modlila sie o cesarke :ico_olaboga:


Dziewczyny mam w ogole dziwne pytanie ale nurtuje mnie ono strasznie... jak to jest z bielizna osobista jak sie idzie do szpitala przed porodem...no bo tak...zaklada sie koszule nocna swoja badz szpitalna a bielizne mozna miec na sobie? Chodzi mi glowie o majtki bo przeciez nie zawsze z biegu sie idzie rodzic a jak sie lezy i np. ma sie badanie ktg to co gola picka sie swieci??? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

14 kwie 2009, 08:14

Avanti. To na pewno zależy od szpitala. Ja leżałam przed porodem to normalnie miałam na sobie, a jak szłam na badanie to ściągałam. Do ktg też miałam ubrane. Dopiero do porodu zdjęłam.
A u mnie norma skurcze się wczoraj rozeszły i sobie pospałam.

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

14 kwie 2009, 08:33

avanti83 ja tez cały czas miałam majteczki na sobie i podpaskę bo wody mi się sączyły. Ściągałam tylko do badania ginekologicznego a na ktg jak leżałam to mi nogi jeszcze szlafrokiem przykryły.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość