Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 lis 2011, 14:44

robie dzis Piszingera
- a co to??

Moj dziadek mial na imie Jerzy :ico_brawa_01: Fajne imie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

26 lis 2011, 15:01

my podjelismy decyzje co do Imienia i BEDZIE Jerzyk:)
czyli Jureczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super :-)

Mnie mama moja molestuje że Ula jej nie bardzo sie podoba i chciałaby byśmy Ola dali ale moja bratowa już prawie 2 lata stara sie o drugą dzidzie i wiem że bardzo by chciała jak bedzie druga córeczka nazwać Ola nie moge jej tego zrobić jej jest tak przykro że nie może zajść w ciąże a to ostatni dzwonek u niej bo ma 38 lat :( .

Własnie sobie włoski robie odrosty bo już mnie denerwowały :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 lis 2011, 15:59

Własnie sobie włoski robie odrosty bo już mnie denerwowały :-)
- ja w grudniu chce sciac wlosy i z czarnych przerobic na rude albo blond pasemka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

26 lis 2011, 16:26

a imię już wymyśliliście z męzem?
jeszcze nie .. w zasadzie mamy jeszcze sporo czasu .. tu jest tak ze, dziecko dopoki nie jest ochrzone nie ma imienia.. mowi sie wtedy do dziecka bebe -jezeli jest chlopiec i beba jeszeli dziewczynka :ico_noniewiem: co za debilizm :ico_olaboga: ale musle ze do tego czasu (narodzin) spodoba mi sie jakies imie i bede nazywala moja coreczke po imieniu a nie "beba"

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 lis 2011, 18:40

pamietam,ze ja moja chrzesniaczka sie urodzila - Adrianna ,to przez kilka miesiecy nikt nie mowil inaczej niz - niunia :ico_oczko: Mnie sie to nie podoba :ico_oczko:

Nie wiem co jest,czy juz mam ta cukrzyce ( moze swiruje :ico_wstydzioch: ) czy to tylko pogoda ale drugi raz w tej ciazy musialam sie polozyc w dzien spac :ico_szoking: Pospalam godzinke i lepiej mi odrazu :ico_sorki:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

26 lis 2011, 20:50

iw_rybka, dzisiejszy dzień jest chyba jakiś do kitu, bo ja też bym ciągle spała, może to ta pogoda. Ja końcem tego tygodnia ide pić glukoze i zobaczymy jak mój cukier, bo przed wizyta musze wyniki zrobic...a kiedy masz wizyte? bo chyba też jakoś niedaleko mojej, bo ja 7 grudnia

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 lis 2011, 20:52

ja mam 6 grudnia i wowczas dostane dopiero skierowanie na ta glukoze :ico_sorki: :ico_sorki: A 20 grudnia mam nadzieje poznac plec dzidziusia,najfajniejszy prezent gwiazdkowy bede miala :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 lis 2011, 00:04

wow, ale tu ciiiszaa :-) mnie slubny wkoor... i sie wynioslam do inego pokoju, niech sam sobie siedzi :ico_zly:

JA lubie imie Jerzy, ale nie Jurek. Mam dwoch wujkow jeden fajniejszy Jerzyk a drugi alkoholik-Jurek :-D

Ja to niemal codziennie spie po poludniu, wiec Rybka, to normalne w ciazy :-) Dzis spalam po obiedzie od 16-18 :ico_brawa_01:

Co do laktacji to w 1 ciazy dostalam dopiero po porodzie a w drugiej podczas ciazy sporadycznie cos tam wyplywalo, a teraz tez czasami jak nacisne to jest siara, ale nie zawssze :-/

Tutaj jest taka tradycja ze na 1 adwent, a jutro jest sie dekoruje domki swiatecznie (bez choinki of course) wiec dzis dalam troche czadu, u dziewczynek wisi lancuszek swietlny aniolkow przy oknie, duza gwiazda na parapecie w salonie, i siwecznik adwentowy na oknie w kuchni. Na dole w korytarzu stoi koziolek ze slomy i wysyp orzechow i swieczuszka, no tak nam sie swiatecznie zrobilo, A dziewczynki sluchaly dzis Arki Noego tej plyty swiatecznej :-) poczulam klimat :-) .. i to ja niepraktykujaca hehe

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

27 lis 2011, 10:55

dzien dobry .. widze ze mamy odpoczywaja weekendowo :-D
ktoras z Was kiedys przeslala taki wykresik jak zmieniaja sie okienka suwaczkowe ... gdzie to znalazlyscie ??

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lis 2011, 11:00

Ja to niemal codziennie spie po poludniu, wiec Rybka, to normalne w ciazy
- ja wiem,tylko mi sie to normalnie nie zdarza,jedni spia w dzien,inni maja mldosci - ja z tych od mdlosci i wymiotow,spanie w dzien,to mi sie tylko z ta cukrzyca kojarzy :ico_olaboga:
Juz troszke fiksuje na tym punkcie ale wczraj chyba cos z cisnieniem bylo :ico_sorki:
wiec dzis dalam troche czadu
- ja na mikolajki zawsze wyciagam ozdoby,juz sie nie moge doczekac :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość