Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 19:48

Ogłaszam że wszelka tapeta z pokoju zniknęła!!! Nie ma po niej śladu! 10h skrobania się opłaciło. Plecy mi padają. zaraz wskakuję do wanny sobie poleżec. Może przejdzie.

Jutro na 11 na zajęcia fitness :-) Cieszę się, że się na nie zdecydowałam. trochę ruchu nie zaszkodzi ;-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 21:49

witajcie dziewczyny
chwale sie w koncu moim wielkim brzuchem :) dodam jeszcze, ze zdjecie robione dzisiaj.
Obrazek

milego wieczoru

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 22:23

Dziewczyny skad wy macie tyle energii?! krzatacie sie,gotujecie,pieczecie,remontujecie.ja nie mam na nic sily,energii i checi ;( spie i spie. rano do poludnia, do 11,potem leze i zmuszam sie do zrrobienia czeegokolwiek,jakiegos obiadu.po obiedzie spie.potem wieeczorrem mysle tylko aby isc spac.masakra.zyc sie nie chce.u nas dzis deszcz i snieg.zero slonca.mam depresje przdporodowa stwierdzilam. mam nadzieje ze energia wroci jak sie Hania urrodzi. a ttak co u mnie.bylam w piatek na usg. ginek powiedzial ze moja Hania bedzie chudziutka bo ma maly brrzuszek o 2 tyg :( nie wiem skad.jem duzo wszystkiego i witaminy codzinnie. cisnienie juz w miare ok - 140/85 ale 4 razy na dzien biorr dopegyt. maz teraz wyjezdza na 3 dni.musze sie jakos zorganizowac bo inaczej moja depresja osiagnie stan krytyczny. Trzymam kciuki za wasze wizyty (doczyam ktora kiedy) wiem ze misia. chyba jutro.. duzo zdrowka dla.was i dzieciaczkow. dobrej noccy :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 22:40

witam
ja też jestem jakaś bez życia i energii :(,
brzuch od2 dni coś twardawy, po żebrami boli taki napięty jakby miał eksplodować, najlepiej jest jak leżę- lecz ja wolę być w ruchu,
Szymek przeziębiony - kaszl,smarka,znów w domu,
pogoda się poprawia, oby samopoczucie się polepszyło :ico_sorki: ,
już mam dość tych zimowych ciuchów,w kurtkę ani płaszczyk się nie dopinam, a już nawet nie wiem w czym bedę chodzić jak będzie cieplej :ico_noniewiem: ,

misia trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :ico_oczko: , o której masz? bo ja jadę na 14.15

ziolo spory masz już brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , superowy :ico_brawa_01:

anade dobrze, że ciśnienie się unormowało, Tobie już dużo nie zostało do rozwiązania,także odpoczywaj póki możesz i myśl pozytywnie :ico_sorki: ,

tibby no to dziś sporo zrobiliście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

zmykam spać, dobranoc :ico_papa:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 23:43

anza A muszę wejść na maila jutro odpisze jak co :ico_oczko:
monikaA88 Podziwiam,na prawde podziwiam tego ,ze dałaś rade 2 godziny stac i prasować bo mi to połowe sąsiadka wyprasowała,bo ja nie dałam rady tak mnie biodra rwały :ico_noniewiem:
i ciesze sie,że juz się dobrze czujesz :-)
Tibby Ale ekspresowo wam to wszystko idzie,na prawde ekspresowo :-)
ziolo ładniutki masz ten brzusiu,ale masz już spory :ico_haha_02: ciężko ci już sie robi?
anade kochana moze Ty po prostu potrzebujesz w tej ciązy wiecej odpoczynku i snu,organizm sie domaga i co zrobisz,może ja wyjdzie słoneczko wrócisz do zywych...Ja mam w brzuszku 100cm na dzień dzisiejszy a moja Milenka cały czs od poczatku jest mniejsza o tydzień,albo 5 dni,ale zawsze o te pare dni mniejsza i mniej za to waży,nie martw sie tym kochana może maluszek jeszcze nadrobi :-)
Donatka mój gin przyjmuje od 10 także jakoś na 11 pojade :ico_oczko: i za Twoją wizytę trzymam mocno kciuki :ico_oczko:
po żebrami boli taki napięty jakby miał eksplodować,
Ja mam dokładnie tak samo,ale to mała mi tyłek tak wypina,że z jednej strony mam prawie przez cały dzień taką gulkę wielką a po drugiej boli bo tak skóra jest naciągnieta i przez to ani siedzieć ani lezec ani stać :ico_noniewiem:
i zdrówka dla synka po raz kolejny :ico_sorki:

dobrej nocy

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

09 kwie 2013, 07:42

Trzymam kciuki za wizyty dziewczyny. p.s. moja Hania waży 2 kg w 33 tyg. A jesli chodzi o prasowanie - w zeszlym tyg jak sie wystraszylam ze moge pojsc do szpitala tez popralam i poprasowalam prawie wszytsko ale prasowac to ja prasowalam na siedzaco , tylko nogi mi lekko puchly. i to byla najprzyjemniejsza rzecz jaka zrobilam prez ostatnie pare dni (prasowanie malych rzeczy mam na mysli) :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

09 kwie 2013, 08:17

dzien dobry.

Niedługo uciekam na fitness :-) Zaś jedziemy dokupic kilka rzeczy jeszcze potrzebnych do remontu.
Chyba się umówię na jutro do fryzjera. Podetnę końcówki, może jakaś grzywka... coś dla odmiany na wiosnę.

zioło, mamy taką samą bluzkę ;-) (ja w swojej na zdj w dziale III trymestr i na fb)

anade, nie ma mowy o depresji! Myśl pozytywnie!!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: wiosna-lato 2013

09 kwie 2013, 09:24

Trzymam kciuki za wizyty dziewczyny. p.s. moja Hania waży 2 kg w 33 tyg.
kochana pomiar usg może się mylić nawet o 0,5 kg więc się nie martw.Pozatym rozmiar brzucha nie jest wyznacznikiem wielkosci dziecka - naprawde nie wiem czemu lekarz tak Ci powiedzial.Moja mama w 9 mies ze mną miała brzuszek jak w 6 a ja urodzilam sie grubiutka.
Ja mialam ogromny brzuch,a Marcinek był drobniutki.Wielkośc brzucha to nie wyznacznik bo wszystko zalezy od ułożenia dziecka.
Mi nigdy lekarz brzucha nie mierzył :ico_noniewiem:
A na usg jedyne co mozna sprawdzic to wymiary dziecka i lekarz na podstawie wymiarów może określić prawdopodobną wagę,dlatego nie bierz tego tak do siebie.Będzie ok zobaczysz!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

09 kwie 2013, 10:04

tibby o rzeczywiscie te same bluzki ;) a ja wczoraj dopiero zorientowalam sie, ze zaczelam odliczanie od 120 dni :ico_brawa_01: dZiekuje za wpisanie mnie na liste
anade ja pewnie gdybym tylko mogla to spalabym I spala. PierwsZa ciaze mialam wrazenie, ze przespalam. Tylko, ze wtedy nie pracowalam. A co do obiadu to jak nie chce mi sie gotowac robie proste rzeczy. Wczoraj zamarynowalam kurczaka a dzisiaj tylko wstawie do piekarnika I juz jest obiad. Zobaczysz jak tylko slonko zaswieci to nabierzesz pozytywnej energii. Cwiczenia pomagaja tez wydzielanie hormonow szczescia, szybsze spacery. Ja wczoraj bylam 6 godZin poza domem. Bylismy w parku. Wrocilam padnieta I usmiechnieta.

Za chwile IDE do fryzjeraz w koncu.
Milego dnia

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

09 kwie 2013, 10:07

Hejka...

wczoraj u nas piekna wiosna byla slonko swiecilo a dzis od rana szaro buro i teraz na dodatego zaczal drobny snieg sypac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

tibby troche zeszlo ze zdzieraniem ale najwazniejsz ze juz tapeta zdarta i mozna dzialac dalej z remontem :-) I tak szybko Wam to idzie :-)
Ale fajnie ze na fitness idziesz :-)
tez myslalam zeby przed porodem wybrac sie do fryzjera i cos zmienic jakis nowy fryz sobie strzelic albo tylko koncowki po zimie podciac i troche pocieniowac.

ziolo kochana jejjjj jaki Ty masz juz duzy brzuszek :ico_szoking: Piekny!!! widac ze malenstwo rosnie jak na drozdzach :ico_oczko:

anade nie dolujemy sie glowa do gory depresje odpedzamy :ico_oczko: ja tez miewam takie dni ze nic kompletnie mi sie nie chce ale tez zmuszam sie do zrobienia czego kolwiek. teraz to juz chyba tak przy koncowce to chyba normalne bo ciezko mi i wszystko mi przeszkadza... brzuszek duzy i jakiekolwiek bole :ico_noniewiem:
dobrze ze juz cisnienie sie normuje. dbaj o siebie i Hanie :ico_oczko:

Mi tez prasowanie ubranek mimo bolacych stop i spuchnietych sprawialo przyjemnosc :ico_haha_01:

donatka biedny ten Twoj Szymek z tymi chorobami :ico_sorki:

misia kciuki za wizyte !!! daj znac jak bedzie juz po.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość