Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 cze 2008, 21:56

Basen boski, po prostu cudo, jeden minus, mój mąż zostawił telefon w przebieralni i brzydko mówiąc zarąbali mu go :ico_zly: No ale z drugiej strony mógł go lepiej pilnować...

Iwciu Bartuś boski :ico_brawa_01: foteczki urocze, zaczyna być podobny do Dominisia chyba :) Ma rozkoszną minkę jak siedzi w tej trawie :-)

Jestem padnięta, jutro tez mężuć będzie w domciu to znów poleniuszkuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 cze 2008, 22:13

dziękuję kochane :-D ja myślę Asiu ,że Oni coraz mniej do siebie podobni się robią :ico_noniewiem:

Asiu ten co zarąbał,tak pewnie pomyślał,że przecież to nie jego wina(że ukradł) tylko tego co zostawił .Jak tu nie skorzystać z takiej okazji ,baran jeden :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 cze 2008, 22:26

Okazja czyni złodzieja, no coż tak bywa, ja bym oddała do kasy albo jakiegos tam człowieczka odpowiedzialnego, ale każdy ma inny system wartości, tak bywa. Ale maż bardziej si zmartwił o to że miał tam wszystkie nr telefonów, a nowy telefon juz na allegro wypatrywał, jak dziecko :-D

[ Dodano: 2008-06-02, 22:29 ]
Jeja dziewczyny praktycznie za 3 mieszy i troszkę nasze maluchy będą kończyć 2 latka. Kiedy to mineło?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 cze 2008, 22:34

zawsze najbardziej człowiek żałuje nr tel ,bo aparat można nowy kupić,a numery czasem ciężko odzyskać :ico_placzek:
czas leci jak oszalały,ja też czasem myślę,że dopiero w ciąży byłam a tu niedługo 2 urodzinki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

02 cze 2008, 22:39

Asiu widać nie bardzo się chyba zmartwił ta kradzieżą i ma okazję na kolejną nową zabawkę.Ech Ci faceci.

A mnie powaliła na kolana fotka Bartusia z wiertarką :-D Fajna minka.

Myślmy pozytywnie...Kornelkowi nic nie jest,Smekta i Bactrim pomogą i szpital nie będzie potrzebny.To się chłopczyk namęczy.Chirurg,teraz biegunka.

U nas warga już zagojona.Został malusi śladzik,ale kwestia 2 dni i on też zniknie.Teraz przyszedł u nas czas na potworny katar.Oczywiście u Joachimka.Oczka jak dwie kreseczki od kataru i łez,z noska potoki.Ciągle tylko by się przytulał i przytulał...słodziak.

[ Dodano: 2008-06-02, 22:41 ]
też się zastanawiam gdzie ten czas tak leci jak oszalały.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 cze 2008, 22:51

Joachimku dużo zdrówka życzę

Mery daj znać jak Kornelek!!!!

Kasieńko ja już miałam wcześniej pytać, jak brzunio??

Anetko faceci to wieczne dzieci, telefon jakiś tam super nie był, ale faktycznie będzie miec radochę z nowego :ico_oczko:

A zapomniałam się pochwalić Wiki już sama zjada kaszkę, tylko zupką ją karmę bo zawsze jest wg Wiki "be be" Ale reszta posiłków- mam luzik zjada sama, najlepiej lubię jana wieczór woła z łóżeczka by oddac pustą butelkę. Nie mówi mama tylko wkóło "Asia" "Siasia" zaczyna powtarzać tak śmiesznie niektóre słowa, ale tylko wtedy gdy chce, często jednak jeszcze robi wszystko po swojemu.

Uciekam spać bo już mi się oczy lepią, życzę dużo zdrówka maluszkom i spokojnej nocki :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

02 cze 2008, 22:51

ojjjjjjjjjjj No leci leci :-D Dopiero to takie małe się urodziło a teraz jak mi dzis powiedziała mama odsuń się :ico_szoking: Ona wszystko sama chodzic sama, nie za rączke a matka ty trenuj biegi. Anetko u nas tez katar martynka katar i ja też, od wczoraj mnie coś bierzem, za oknem 30 stopni a ja pociagam nosem :-) Matyldzia na szczęście zdrowa tylko nuzki poobdzierane, dzis była w sukience i wspinała się to na drabinki to na schody i wczoraj jedna nużka obdarta dzis druga :-) Ale ją to nie boli, nawet nie zwraca na to uwagi tylko się wspina dalej :-)

[ Dodano: 2008-06-02, 22:56 ]
Ojjjjj ide spać bo już pisze strasznie byk na byku z tymi nóżkami..... :ico_olaboga: Oczy też mi się kleją, jakaś taka zmęczona ostatnio chodze. :-) Wszystko mnie piecze bo się strasznie spiekłam wczoraj no a dzis też troche :ico_olaboga: Ide dobrej nocki do jutra papapa :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

02 cze 2008, 23:15

mój też już ma nóżki poobdzierane,ale on nie z tych dzieci co będą płakać bo nóżka obdarta.Wstaje,potrze bolące miejsce i idzie dalej w to miejsce skąd spadł.

ja na szczęście-->> odpukać<<-- nie zakatarzyłam.Na szkoleniu mamy non stop klimę i kilka osób już się nią nacieszyło.Katarzą itp.

też uciekam spać.miejmy nadzieję,że nocka bedzie spokojna i przespana.pa

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 cze 2008, 08:45

hejjjjj ja dziś pierwsza :-D Wstałam o 6 i już niemogłam spać :-) Mała sobie pospała przed chwileczką wstała :-) AAAAAAAAAAllllllllllleeeeeeeeee duchota :ico_olaboga: fajnie że tak ciepło ale jak jest zaaaaaa to też nie dobrze :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

03 cze 2008, 08:55

hej.u nas w nocy u Joachimka była podwyższona temperaturka,ale i tak spokojniejsza nocka niz poprzednia.I katarek jakby mniejszy troszkę.

też się upał zapowiada..

do napisania

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości