caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

01 lis 2007, 09:02

IM u nas też jest to wykręcanie przy zmienianiu pieluszki, po prostu koszmar, trzeba się nieżle wygimnastykować żeby zmienić pieluszkę
A opieka nad dzieckiem jest 100% płatna :-D
A teścia niezazdroszczę, lepiej niech se tym palcem w nonono pogrzebie :ico_zly:

Hektorka fajna tradycja, może skopiuje :ico_wstydzioch: , mój mały to płacze ale na widok teściów :-D :-D , bo jak przyjdzie np jakaś sąsiadka to tylko się bacznie przygląda

Syla fajny ten przepis, tylko ja bym musiała na bardziej rzadko, bo na gęsto to nie zje :ico_placzek:
Super fotki, kurcze ja też tak muszę powklejac, a ciągle nie mogę się za to zabrać :ico_wstydzioch:

Kolka ta twoja teściowa jest naprawdę walnięta

Katrin co się stało??????????????????????

A teraz najserdeczniejsze i najsłodsze życzenia dla Oli , Mayi i Krystianka z okazji skończenia 6 miesiąca oraz dla Martynki, Oleńki, Jagódki , które kończą 7 miesięcy, dużo uśmiechów, słoneczka i miłości życzą ciotka Karolina z Oskarkiem

[ Dodano: 2007-11-01, 08:11 ]
No i właśnie gdzie jest nasza Mordka?????????????????????

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lis 2007, 14:11

witajcie :-D slicznie dziękujemy za życzenia i również życzymy wszystkiego najlepszego pozostałym jubilatom. Oleńka jakaś dziś bardzo marudna, jak mało kiedy, dopiero teraz zasnęła.
kolka trzeba było powiedzieć gangrenie żeby sobie zaszyła :-D w sumie i tak już pewnie jej do niczego niepotrzebna :-D
ależ te nasze dzieciaki rosną :ico_brawa_01:
ja też wkleję zdjęcia, ale dopiero po powrocie od rodziców.
katrin, mrrrrrrrr Majorka........ mam nadzieję, że jeśli pojedziecie do Polski, to troszkę odpoczniesz :-) miłego pobytu!!!i wracaj do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

01 lis 2007, 15:45

Oskarek w przeciągu tych 7 miesięcy też się troszkę zmienił..............

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 lis 2007, 16:16 przez caro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 lis 2007, 16:16

hello :-D

Nie pampetam co pisalyscie - glowa juz nie ta :ico_wstydzioch:

bylismy wczoraj na szczepieniu przeciw zoltaczce - i spokoj na pol roku :-D
Niestety kolejne dwa tyg inhalacji mamy,bo Jedrus wciaz nie moze sie uporac z ta cholerna alergia :ico_zly:

Wazy juz 8900 i jes dlugi 70,5 cm :-D

No i dokladnie miesiac po pierwszym zabku - mamy trzeci - jedyneczka u gory :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

01 lis 2007, 19:51

Cześc
iw_rybka, :ico_brawa_01: za zębola, u nas nie widać ani jednego, a mój Kamilek waży tylko 6700, o 2100 mniej od Andrzejka, ale co ja moge zrobic jak on mało je, ale już zupki wcina, kaszki ryżowe i rózne deserki, chyba ma szybka przemiane bo kupole to robi ok 3 na dzień..

caro, Jak widać nasze maleństwa sie zmieniają, a Oskarek to będzie lasek, dziewuchy będa za nim latać.

syla75, przepis, moze spróbujemy, ale czy mozna już wprowadzać kaszke, ostatnio w sklepie wpadła mi kaszka kukurydziana, już miałam wziąśc, ale wziełam kleik kukurydziany, aby żołądeczek przyzwyczaić. A po tym kleiku to Kamil tak pierdzi że :ico_szoking:

Kamil od wczoraj wytyka ciągle jezyk, czy to na te zęby, a może coś innego jak myślicie?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lis 2007, 19:52

ok to i ja wklejam, akurat mam chwilkę.
tutaj miała 1 dzień. :ico_haha_02:
Obrazek
tutaj miała około miesiąca
Obrazek
a tutaj to nie wiem :-D
Obrazek
tutaj około trzech miesięcy
Obrazek
Obrazek
5 m-cy
Obrazek
a tak wyglądam teraz :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Obrazek

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

01 lis 2007, 19:54

katrin, co się stało że nie jedziecie???????

[ Dodano: 2007-11-01, 19:09 ]
Dla solenizantów: :ico_prezent:
Idzie myszka,idzie konik,
żabka,piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce-
masz już jeden miesiąc więcej!!:)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

01 lis 2007, 20:37

Hey!!
[glow=cyan][size=200]Wszystkim maluśkim jubilatom życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, WIELE SłONKA, USMIECHU, SłODYCZY A PRZEDE WSZYSTKIM ZDRóWKA[/size][/glow]

Jejku, ja dziś wykończona całodziennymi rozjazdami. Moje dziecko przysypiało już w wanience. Zwłaszcza, że tamta babcia wytarmosiła i nawet na jedną sekundę nie zdjęła z rąk. "Jeszcze się nasiedzi w życiu" Tak powiedziała. Mała była już mokra od tego noszenia. jedno co mi się podobało, to to, że Julcia złapała ją z całej siły za włosy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja nie interweniowałam :ico_haha_01:
Delicja ja bym zaszyła jej jeszcze buzię- i tak nic mądrego nie mówi. I związałabym ręce, co by jej więcej nie dotknęła. Nawet na parkingu nie chciała mi jej dać- kazała mi samej najpierw wsiąść do samochodu a potem chciała mi ją dać... O :ico_nienie: :ico_nienie: Powiedziałam, że nie będę dziecka jak worek przerzucać przez drzwi. O dziwo herbatę dziś dostałam :ico_szoking: A dla Julci mieli JEDNEGO biszkopcika! Ale nie pozwoliłam jej dać... w sumie nie miałam nic przeciwko, ale nie chcę, żeby Julka za coś ją lubiła :-) Też kawał cholery ze mnie co?

Rybcia
- brawa za ząbka :ico_brawa_01: Nam wyszło już kawałek piątego i szósty w drodze

Zdjęcia Oskarita i Oli cudne :ico_brawa_01:

Coś miałam jeszcze napisać, ale zapomniałam...

katrin- właśnie... co się stało, że wyjazd nie wypalił, jeśli mogę spytać? :ico_noniewiem:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

01 lis 2007, 21:09

Ja sie melduje na chwilke, dziewczyny zdjecia jak zwykle cudne, powspominalam troszke, a my jestesmy w domu, bo po naradzie z mezem postanowilismy malego nie meczyc ta dluga podroza.Ciagle ma lekko podwyzszona temperature i jest mega marudny, wiec taka jazda 100 km bylaby bardzo wyczerpujaca dla niego a dla nas... :ico_olaboga: szkoda gadac-wczoraj nam plakal przez 15 km i myslalam, ze zwariuje i 1000 wolelismy sobie i jemu oszczedzic

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

01 lis 2007, 21:34

HEKTORKA śmiało manne można dawać od 5 miesiąca w słoiczkach jest od 5 taka na dobranoc
STAWIAMY :ico_tort: i :ico_kawa: NA TE SKOŃCZONE 7 MIECHÓW i dziękujemy za życzenia :ico_sorki:
Dzieciaczki zarabiste i fajnie tak popatrzeć jak się zmieniają

[ Dodano: 2007-11-01, 20:36 ]
KATRIN macie racje tyle kilometrów przy marudnym i cierpiacym dzieciaczku to nic miłego i dla małego i dla was jeszcze będzie tyle okazji na odwiedziny .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość