Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 sty 2012, 22:10

aniu,pewnie ze wole dofinansowanie :-) choc istnieje ryzyko ze go nie dostsne...ale sprobowac warto :ico_sorki:
dobrze ze z hania w porzadku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2012, 22:20

wiola85 :ico_olaboga: :ico_olaboga: co to u was się działo,zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:

Koroneczka, jak nie dostaniesz dofinansowania to wtedy o kurs się staraj :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 sty 2012, 23:11

ha ha bardzo śmieszne :-P mnie tam Hania rozśmieszała jeszcze :ico_haha_02:
Hani nie słychać i Twojego śmiechu też nie, a Koroneczka prawdę napisała. Dobrze, że Hania zdrowa i wszystko ok.
Milena też tak robi :-) albo wali zabawką w stół :-D
U nas D pokazał małemu jak wolić rączką w wieko od pudełka (takiej miękkiej pufy) więc młody okłada i to solidnie-czekam kiedy się rozpadnie :ico_oczko:
Mateusz też po przebudzeniu rozgląda się po pokoju i sprawdza czy wszystko jest na swoim miejscu, już nawet nie trzeba go pytać gdzie coś jest bo sprawdza po kolei.
Mariola_Larose, ja mam wózkownię więc tam zostawiam wózek inaczej zostawiałabym w piwnicy tak jak Ania. Małego znoszę w foteliku, wyciągam wózek, fotelik zostawiam i wychodzimy. No chyba, że "towarzystwo" z przed bloku lubi zaglądać do cudzych piwnic to nie dziwię się, że się boisz zostawić wózek.
Wiola, zdrówka dla całej rodziny i udanej imprezy.
Koroneczka, ja się u siebie w PUP dowiadywałam o to dofinansowanie, to powiedzieli że tylko 20 osób na rok i im szybciej na początku roku się złoży tym lepiej. Za to u mojej mamy kto złoży i ma poprawnie wypełniony wniosek dostaje i nie ma znaczenia kiedy składa się wniosek. Trzymam mocno kciuki byś dostała to dofinansowanie.
Dobranoc, miłych snów,pa.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

20 sty 2012, 00:14

Murchinson niestety są tacy co lubią wszędzie zaglądać już sporo rzeczy się z piwnicy "zgubiło" nie chce ryzykować wózka bo drugiego nie kupię

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 sty 2012, 11:02

Murchinson, u nas nie ma znaczenia kiedy się wniosek złoży, wszyscy moi znajomi co się o nie starali dostali. Ale wiadomo, że jak się złoży w listopadzie czy grudniu to już Urząd kasy nie ma. Zobaczymy :ico_sorki:

A tak w ogóle to cześć :-)
Piękna pogoda u nas, potem jakiś spacerek zaliczymy :-)
Wczoraj upiekłam kajzerki z bloga moje wypieki- dziś na śniadanko jedliśmy- pycha!!! :ico_brawa_01:

ANiu, serio z tym śpiewaniem :-) ja też Maksiowi śpiewam, najbardziej uwielbia tą piosenkę z serialu Usta Usta- Nad strumyczkiem, gdzie pływają kaczuszki........

Czy Wasze dzieci tak lubią kabelki??? Maksia w obecnej chwili zabawki nie interesują, ale jak gdzieś dojrzy kabelek, to cały pokój przemierza by do niego dotrzec....wszystko muszę chować. Widzę wlaśnie, że pochłania ładowarkę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

20 sty 2012, 11:21

Dzień doby

Koroneczka, moja Ada też lubi już mówiłam do M że trzeba pochować bo chwila nie uwagi i będzie problem. Ada najbardziej to jak widzi że my jemy czy Iza coś wcina to płacz bo ona też to che. Co do śpiewania to moja Ada też lubi jak jej śpiewam, szybko się wycisza.
Mariola_Larose, a ja cię doskonale rozumiem z tym wózkiem. Na poprzednim mieszkaniu 2 piętro, piwnica śmierdząca i aż się bałam dać wózek do niej i latałam, najpierw wózek 16 kg potem Iza, ja wyszłyśmy to cała mokra byłam a gdzie tu powrót. To latem czekałam , aż m wrócił z pracy i mi zniósł a zimą ja ty co się człowiek umęczył strasznie.
Ja idę położyć Adę spać i będę z Iza laurki robić. :ico_oczko:
Nam wczoraj udało się wyjść ale Ada odwykła i płakała w wózku potem już mówię ze trzeba do domu bo szkoda dziecka i ja była przy klatce usnęła, ja wracałyśmy to złapał nas deszcz. u nas też ładnie może pójdziemy później na chwilę.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 sty 2012, 11:28

Hej,
młody śpi więc trochę wolnego.
Koroneczka, Mateusz kabelków nie lubi "jeść"co najwyżej wyciągnąć z gniazdka ale prawie wcale go nie interesują w przeciwieństwie do.. sznurków i metek. W każdej zabawce jak zobaczy sznurek lub metkę to od razu do buzi. No i pasy bezpieczeństwa w leżaczku i krzesełku do karmienia też zjada.
Co do śpiewania to ja czasami zanucę coś małemu ale najczęściej tuż przed snem, bo mi jak byłam w wieku Mateusza to słoń na ucho nadepną :ico_oczko: Młody słucha z płyt muzyki i piosenek. On nie lubi siedzieć w ciszy więc cały czas musi mu coś grać.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 sty 2012, 11:41

Kurde Maksio ostatnio śpi może z 12-13 godzin na dobę i wcale nie chce więcej :ico_olaboga: o tej porze dawno powinien mieć drzemkę- wstał przed 7, a on pogodny radosny, bawić się chce! Wczoraj popołudniu opuścił drzemkę i poszedł spać dopiero o 20stej, też wcale nie marudził :ico_olaboga: chyba wdał się w K, bo on tak samo o 6 już na nogach obojętnie której pójdzie spać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

20 sty 2012, 12:45

Koroneczka Igor śpi może 10 godzin jak go naleci to do 11 :-D
z kabelkami jest u nas to samo... jak siedzi przy mnie to dostaje kabelek do zabawy (starą kamerę internetową) bo jak widzi tylko kable to płacz i on chce i nawet to nie jest płacz tylko krzyk wymuszający...
Mama Izuni no właśnie takie latanie z wózkiem... mój mały też nie da mi zjeść jeśli jem to muszę mu dawać po kawałku aż zjem i widzi że niema

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 sty 2012, 13:33

hejka

mała śpi już 40 minut ale mam coś wrażenie,że niedługo będzie tylko 1 drzemka w dzień koło 13 :ico_noniewiem: bo jakoś już niechętnie idzie na tą drzemkę,a potem po 16 dopiero zasypia,więc chyba sama się na 1 przestawi :ico_noniewiem:

co do kabelków to małą interesują,jak widzi to chce,ale jak nie dostanie to też nie jest źle :ico_oczko: choć czuję,że jak będzie już bardziej raczkować lub chodzić to będzie trzeba wszystkie pochować :ico_sorki: Hani nie interesowały kable ani kontakty,za to ta jest bardzo ciekawska tam gdzie nie trzeba :ico_haha_01:
wczoraj na podłodze siedziała i zobaczyła papierek mały koło naszego łóżka i pół pokoju jakos przepełzała i dotarła do papierka :-D
Hani nie słychać i Twojego śmiechu też nie
bo ona miny robiła :-D a ja już pod koniec zjeżdżałam z melodii :ico_haha_01:
Murchinson niestety są tacy co lubią wszędzie zaglądać już sporo rzeczy się z piwnicy "zgubiło" nie chce ryzykować wózka bo drugiego nie kupię
no to faktycznie lepiej w domu wózek,ale to przechlapane masz :ico_sorki:
ANiu, serio z tym śpiewaniem :-)
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Nam wczoraj udało się wyjść ale Ada odwykła i płakała w wózku potem już mówię ze trzeba do domu bo szkoda dziecka i ja była przy klatce usnęła, ja wracałyśmy to złapał nas deszcz. u nas też ładnie może pójdziemy później na chwilę.
Ada musi się teraz do spacerków na nowo przyzwyczaić :ico_sorki:
W każdej zabawce jak zobaczy sznurek lub metkę to od razu do buzi.
mamy to samo :ico_haha_02:

Koroneczka, chyba Maksio przejdzie na 1 drzemkę albo zaraz w ogóle w dzień nie będzie spał :ico_noniewiem:
jak siedzi przy mnie to dostaje kabelek do zabawy (starą kamerę internetową) bo jak widzi tylko kable to płacz i on chce i nawet to nie jest płacz tylko krzyk wymuszający...
no to już on się uczy,że wymuszaniem osioągnie cel :ico_noniewiem:


u nas w miarę ciepło jest i jak nie będzie padać to pójdziemy po obiadku na spacer,bo jeden już zaliczony jak po zakupy szłyśmy i na podwórku jeszcze posiedziałam z dziećmi :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość