Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

15 wrz 2007, 09:28

qunick, WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA CIEBIE I MEZA NA KOLEJNE LATA
:ico_tort:


Kostunia, nie wiem czy to przypadek ale dluzej spal po tym smarowaniu dziselek, o godzinke do nastepnego karmienia co prawda wiec nie duza roznica.

kataledajka Serdeczne zyczenia dla Bartusia :ico_brawa_01: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-09-15, 09:40 ]
mamciaten domek na zdjeciu to ma niecałe 100m a my bysmy chcieli ciut wiecej tak do 120m, zeby tez bylo jakies pom. gosp. bo tu akurat nie ma. No ale wyglad z zew wlasnie taki, no moze 2 kolumny z przodu a nie 4 ale reszta zostaje a zwł. okno wykuszowe mi sie podoba.
kostunia

[ Dodano: 2007-09-15, 09:42 ]
kostuniamy tez chcemy parterowy,po pierwsze to schody i pietro to sporo kasy na tym idzie a poza tym nie wiedzi mi sie latanie po schodach teraz a co dopiero za jakies 20 lat.
Słysze jak znajomi mowia ze odkad dzieci sie wyprowadzily to prawie w ogole na góre nie wchodzą haha

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

15 wrz 2007, 10:49

Hekkate, wlasnie te ostatnio wprowadzone nowe pampersy z elastycznym paskiem tak pachną, kurcze przez ten zapach ciezej wyczuc kupe hihi

Dziewczyny czy podajecie kaszke 2 x bo ja tak, bo Patryk nie chcial kleiku i daje kaszke zamiast ale nie wiem czy tak mozna, a ostatnio wczoraj i dzis zrobil taka czarna kupke a czytalam ze to od dodatkowej dawki zelaza ale czy ja przez ta kaszke za duzo nie daje tego zelaza? Bo poza tym to dalam mu ostatnio krolika, to nie wiem czy tez zawiera duzo zelaza czy jak?

[ Dodano: 2007-09-15, 10:57 ]
A poza tym dawalam mu przez kilka dni syropek Stodal i Flegasmine.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

15 wrz 2007, 11:40

100 lat dla Bartka :ico_tort:

qunick wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :ico_prezent:

madzia22 to super, że Lenka już zdrowa :ico_brawa_01: U nas trzydniówka trwała 4 dni

Hekkate jak byłam na pikniku bobovity to dostaliśmy w prezencie pampersa nasączonego jakimś olejkiem pachnącym- to była nowość wtedy
A jaka to promocja do jutra?????

Kelly dla mnie to czarna magia z tymi paznokciami ale fajnie było sobie poczytać. Nawet nie wiedziałam , że macie palce treningowe :-)

Iwona raz po raz smaruję Joasi dziąsełka ale ani nie jest po tym lepiej ani gorzej. Zero reakcji. A kaszkę podaję małej raz dziennie na śniadanie i albo ją zje albi nie. A kleiku w ogóle nie daję ani nie dawałam bo Joaś tego nie lubi :-D

Ach! też będziesz miała sliczny domek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

15 wrz 2007, 11:49

mamcia bardzo ładny kombinezon chyba firmy h&m, też taki chciałam kupić ale w końcu stanęło na takim:

Obrazek
Kupiłam go na allegro za 62zł z przesyłką czapeczka była gratis.

Qunick co do ubierania to to samo a jak zaczynam ubierać kurtkę to wtedy jest straszny wrzask

Qunick wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i życzę kolejnych lat w szczęściu.

Hekkate co do pampersów to też mam te zapachowe strasznie podoba mi się ten zapach. Co do promocji to nic nie wiem, ale zbieram punkty w promocji z tesco.

Dominika zasypia między 20.00 a 21.00 a budzi się między 7.30 a 8.00 więc jest ok w nocy jest jedna pobudka ale dam smoczka i zasypia. Zabków jeszcze nie mamy i czekamy na nie z utęsknieniem. Co do raczkowania to pozycje już ma tylko nie umi jeszcze rączek przekładać.

Aktualne zdjęcie Dominiki:
Obrazek

A na tym mała robi pompki

Obrazek

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 wrz 2007, 12:12

Iwona77, no domek zawsze lepiej ciut wieksze zrobic na wypadek rowniez gdyby wiecej dzieciatek zawitalo hihihi no ale zawsze to mozna rozbudowac :ico_oczko: ale domek bardzo mi sie podoba, ma bardzo ladne wejscie!
myszka_f, sliczne zdjatka, a najlepsze to z pomkami hihihihihi niezle mala cwiczy! a ten kombinezonik to masz racje, z H&M ale u nas to ten kobinezonik najtanszy z H&M ( 129 zl ) bo wiekszosc kosztuje 250 zl :ico_puknij: a ceny sa i jeszcze wieksze...dla 3-5 latkow to nawet 400 zl :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: w nastepne wakacje kombinezonik na zime w polsce kupuje, nie ma bata!! hihihi bo ty np taki piekny z wzorkiem jeszcze kupilas i z przesylka o polowe mniej zaplacilas :ico_brawa_01: nienawidze przeplacania.... :ico_zly:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 wrz 2007, 12:14

Iwona77, Magdzinka, myszka_f, dziękuję!
Hekkate ja też nie mogę przez ten zapach wyczuć kupki w pampersie - i nie wiem jak zmieniam pieluszkę czy pupcia jest wilgotna od tego balsamu czy pieluszka za pełna...
Ja właśnie znalazłam kombinezon po Zuzi ale chba będzie za mały :ico_placzek:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 wrz 2007, 12:17

Hekkate, ja mam butki z kożuszkiem naturalnym - baaardzo ciepłe polecam tyle że nie do chodzenia - wtedy będzie trzeba pomyśleć nad prawdziwymi...

[ Dodano: 2007-09-15, 12:25 ]
Takie butki ma Ninusia na sobie teraz: (nie są ocieplane)
Obrazek
A takie z naturalnego futra na zimę
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

15 wrz 2007, 12:28

hekkatedaje ta maksymalna porcje kaszki,moze od tego. Ale powoli zamieniam jedna podawac coraz rzadsza zeby przyzwyczajac do samego mleka modyf.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

15 wrz 2007, 12:45

Hekkate oj do kerfura to mam za daleko :ico_noniewiem: a kocyków na szczęście pod dostatkiem. Jak Joasia miała się urodzić to miałam jeden cieniutki polarowy i tak ubolewałam z tego powodu , że co chwilę potem od kogoś dostawałam różne kocyki i rożki w prezencie hihihihi

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

15 wrz 2007, 12:53

:ico_tort: Dla Bartusia ...niech mu gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie tylko świeci ciepłym blaskiem !

Dziś byłam z Tomkiem na grzybach ..Super sprawa. Co prawda trochę padało ale lasy w Brennej są tak cudne, że nawet w ulepie pójdę! Nazbieraliśmy pełny kosz grzybów a teraz robię pyszną zupkę a resztę zamrażam!

[ Dodano: 2007-09-15, 12:54 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Qunick dla Ciebie i męża w rocznicę ślubu !!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość