Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 cze 2008, 10:02

Witam z upalnego Wrocka

Nie chorować mi tu nu nu :ico_nienie: A tak poważnie dużo zdróka wszystkim życzę

Obdarte kolanka to chyba domena maluchów, siniak na siniaku, te zadrapania, ach dziecińtwo :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

03 cze 2008, 11:30

Cześć

Dziękuje dziewczyny za buziaki przekazałam małemu i jest lepiej narazie odpukać zobaczymy co dzień przyniesie, bo wczoraj było 10 kup, przyjechała lekarka wieczorem ale stwierdziła, ze mały jest w dobrej kondycji, zreszta bardzo dużo pił i to dzieki temu wczoraj wypił ponad półtora litra, Dzisiaj juz troche gęstsze te kupy narazie dwie i oby tak zostało, zjadł nawet kanapke rano teraz próbuje usnąć.
A upał jest potworny siedzenie w domu nas czeka po południu spacer dopiero.

Asiu- Kornel też zawsze butle oddaje po zjedzeniu i rano cycusia oddaje jak wstajemy; złodziei nie brakuje niestety, szkoda ze ludzie są tacy nieuczciwi

Anetko- zdrówka dla Joachimka ucałuj go

Mały chyba usnął musze ogarnąć dom mam straszny bałagan, tak się kurzy od tych pootwieranych okien, nie wspomne o sobie wygladam nieciekawie, nie mam chwili dla siebie, narazie

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 cze 2008, 13:10

Super że Kornelkowi lepiej, faktycznie, ważne by dużo pił. Też tego pilnuje bo ten upał, ech...

Ja też spacer odkładam na potem, tylko na zakupy jedziemy, bo jest potwornie gorąco, Wiki ma całe czerwone rączki od słonka mimo, że smarujemy kremem. Taka pogoda na pewno utrzyma się do końca przyszłego tygodnia, troszkę brak mi deszczu.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

03 cze 2008, 21:24

hejoł :-)

nie odpiszę, bo przeleciałam wzrokiem - szkoda mi czasu, bo potem jak zwykle tylko to mi zostaje, nie zdążę odpisać...

dziękuję za fotki zaraz znikam oglądać...

dopatrzyłam się Asi linka o nowej reformie, ewentualnej (szczegółów nie czytałam za bardzo :-/ )... tam pisała ivon czy jakoś tak, że posyła dziecko do żłobka z językiem angielskim :-D suuuuuuuuuper ciekawe czy i polski mają :-D no sorki, z całym szacunkiem, nie wiem jaka Wasza opinia, ale mnie to śmieszy :-D buachchachacha - spoko, no chyba, że dwujęzyczne małżeństwo, ale to i tak rodzice najpierw gadają... ale już od żłobka??, boszeeeee...

Jeśli o mnie chodzi - bardzo chcę by dziewczynki razem się uczyły i jeśli Rozi będzie bystrzacha to pójdzie wcześniej - i tylko dlatego... a następne dzieciaki urodzę w jednym roku - jedno w styczniu drugie w grudniu :-P

Lilka dostała namiot i rowerek i go kocha ;-), Rozi jeszcze nic, bo nie wiem co jej kupić :(
Dziś ma pierworodna zdarła sobie wargę i brodę na żwirze a potem zaczepiła się o własną nogę i spadła na policzek i czoło (nie wiem jak to opisać, jaki wygibas wyszedł), ale spoko, dziadek polał wodą utlenioną (nie przy mnie) potem zobaczyłam że w 2005 straciła ważność :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_puknij: no nic...

i już, jadę jutro na rehabilitację z Rozinką :-)

buźki dla dzieciaczków i mamuś :-*

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 cze 2008, 22:01

No hey, ale tu pussto było

Maritko tak samo jak ty mnie wmurowało, angielski w żłobku, dla mnie to PARANOJA. Ja poszłam na kurs mając lat 16 i w wieku 19 razem z maturą zrobiłam certyfikat i bardzo dobrze, że nie tukłam języka prze tyle lat bo by mi zbrzydł.

Całuski w zadrapanka dla Lilci, moja tez po spacerze zawsze wyglada jakby po krzakach tylko łaziła :ico_oczko:

We Wrocku jest tragedia lepie się dościan taka duchota :ico_placzek: za oknem wciąż mamy 22 stopnie, a to dużo ja na wieczór, zero wiatru, cięzko przewietrzyć, a takie już piękne chmurki były... Ja mam nadzieję że te 24 stopnie jutro to prawda.

Jedna z moich sąsiadek ma 4 letnią córę, synka 2 latka i teraz jest w ciąży BLIŹNIACZEJ, będzie miałą kolejnych synków :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

03 cze 2008, 22:27

hej hej :-D

wszystkie zasmarkane noski,obdarte kolanka,łokcie i buźki mocno całuję ,niech szybko zdrowieją :ico_buziaczki_big:

poza tym jak zawsze wieczorem padam na twarz,zawsze mówiłam ,ze zima fajniejsza.Mam wtedy czas na wszystko,a teraz biegam tylko na spacerki a mieszkanie zarasta brudem :ico_oczko: .Już dawno nie sprzątałam tak po łebku,oby po wierzchu.Jka mi teraz przyjdzie zrobić generalne porządki, to z tydzień mi się zejdzie :ico_oczko: :ico_szoking: :ico_oczko:

nic nie napisałam,idę spać,bo mnie coś głowa zaczyna boleć :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

03 cze 2008, 23:09

Hej

U nas też dzisiaj była słoneczna masakra, bez wentylatora ani rusz :ico_olaboga: Dopiero po 17. wyszliśmy na plac zabaw.

MERY dobrze, że piszesz że już lepiej z Kornelkiem. Jutro będzie już pewno tylko jedna kupa :-)

IWCIU dziękuję za foteczki, są bardzo wesołe a Ty jakoś tak wyglądasz coraz to młodziej :-) Może i ja po tym drugim dziecku odmłodnieję? :-D :-D :-D

ASIU brzusio coraz bardziej wypukły, noszę już spodnie ciążowe bo tylko one mnie nie gniotą :-D Mi też jest ciężko uwierzyć, że wkrótce są 2. urodzinki naszych pociech :ico_szoking: Robiłam ostatnio porządki w jego ciuchach, powyciągałam zapas tych nieco większych i wbiłam się w szok ciężki, że te "duże" ubrania są na niego już dobre :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

MARITTA rozbawiłaś mnie do łez tym żłobkiem z angielskim i tu dobre pytanie - czy polski też mają? :-D :-D :-D Mnie rozwala to, że dzieci seplenią po polsku i rodzicom to nie przeszkadza a zapisują na angielski w żłobku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

03 cze 2008, 23:16

i gdzie te gładziutkie aksamitne,niemowlęce skórki naszych dzieciaczków.Teraz kolanka zadrapane,wargi się rozbijają.Na Lili też przyszłą pora :ico_placzek: A pomysłowość dziadka jest powalająca :-D Sama byłam świadkiem jak starszy dziadek wycierał noski swoim wnusiom swoją wygniecioną,płócienną chustką wyciagnętą z kieszeni.Raz jednej a potem drugiej :-D

po tym pokręconym pomyśle z wcześniejszym posyłaniem dzieciaczków do szkoły chyba już nic mnie nie zdziwi,ani angielski czy rosyjski w żłobku ani wprowadzanie tam wychowania seksualnego.porypańcy siedzą w rządzie i tylko obiecują lepsze czasy,komisje zwołują i nic dobrego wymyślić nie mogą :ico_puknij:

Co z Elą?


idę spać.

[ Dodano: 2008-06-03, 23:21 ]
tu jest stronka gdzie można się wpisać na listę protestową przeciwko temu porypanemu pomysłowi posyłanie sześciolatków do szkoły

http://www.ratujmaluchy.pl/

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

04 cze 2008, 08:41

Cześć

tyle się napisałam i sobie skasowałam :ico_sorki:

JKornel niby lepiej ale wczoraj było jeszcze 5 kup, dziasiaj narazie jedna wcale nie za ładna, ta biegunka męczy go ponad tydzień, ciekawe ile schudł, tydzień temu ważył 16 kg dzisiaj musze sprawdzić, miał z czego zrzucić , ileż to paskudztwo jeszcze będzie trwało, Daniel dzisiaj kupiore ma zawieźć na badanie tylko ciekawe czy wynik będzie dobry jak bierze antybiotyk,

U nas tez upał i znowu siedzenie w domku do południa

Maritka- buziaki dla obdartuska, zaczyna się Kornel ma kolana pozbijane

Kasiulka- śniłaś mi sie kochana dzisiaj ale musze Ci powiedzieć, ze nie wiem czemu ale dostałam od Ciebie po buzi :-D muszę przyznać, że masz uderzenie, :-D ale za co to było?? :-D

Miłego dnia

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 cze 2008, 09:50

Halo

U nas wczoraj deszcz wieczorem ochłodził Wrocek, a dziś super pochmurnie i w miarę ciepło ale nie upalnie suuuuuper :ico_brawa_01:

Kasiu bo dzieci szybko rosną, ja znów zrobiłam przebiórkę i zawiozłam dużo ciuszków do Domu dziecka i zabawek też troszkę :-) A Ty kochana brzusiem to się chwal, może już niedługo dowiemy się czy to Amelcia :-)
...nic mnie nie zdziwi ani wprowadzanie tam wychowania seksualnego...
dobre, niestety chyba prawdziwe. Żla mi własnego dziecka jak przyjdzie pora na szkołę :ico_placzek:

No Mery cóż to za sny perwersyjne :ico_oczko: Cieszę że Kornelkowi lepiej

Iwciu mam to sam, sprzątam po łepkach :ico_wstydzioch:

Właśnie gdzie jest ELA????????????????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości