kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 lip 2007, 21:59

no i oczywiście przez te problemyz TT zginęła mi ksywa Jasnie Pani, czyli....POGROMCA MARCYSIOWYCH PAZNOKCI :-D

Madzia ale Leoś jest malusi :ico_oczko: jak patrze, na lenke, a śpi tu obok, u nas w łóżku, to mi sie olbrzymem wydaje :ico_oczko: sprawdź babci bagaże przed odlotem, bo na zdjęciach taka zakochana we wnusiu, że wam go chyba do Polski przemyci :ico_oczko:
julie_377 pisze: tos nas urzadzila z tymi ksywkami
sama prawda :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lip 2007, 22:18

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... &start=852

moj mega porod

[ Dodano: 2007-07-18, 22:29 ]
kasia jestes udana na maxa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:ico_smiechbig: :

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 lip 2007, 23:16

kasiaa ale powymyslalas :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ja dzis mialam zly humor,normalnie plakac mi sie chcialo ,bo jak wracalismy z konsulatu to autokar sie popsul i byla przesiadka ,a w tym nowym zero powietrza.wczesiej rozebralam go do body i jak byla przesiadka musialam go owinac swoja bluza,bo po 1 nie poinformowali o przesiadce i nie zdarzylam go ubrac :ico_szoking: po 2 maly zrobil taka kupe ,ze nogawka wyleciala na moje spodnie i bluzke,wiec bylam cala osrana :-D na tej przesiadce wylecialam do kibelka i juz mialam w nonono ,czy mi autokar zwieje,byle ta pieluche przebrac,a t stal spanikowany,bo mu kazalam kierowce zatrzymac ,a jego anielski kiepski :ico_haha_01: w konsulacie nawet spoko,ale musze za miesiac po paszpor sie stawic :ico_zly: chcialam ,zeby wyslali,ale babka stwierdzila ,ze za blisko mieszkam :ico_zly: :ico_puknij: jasnie pani ja tez mam jakis kryzys i sie z t kloce,ale to przez to,ze on wpatrzony w swoja mamuske i to mnie wkurza i nie da nic powiedziec i wytlumaczyc...a t siostra wymyslila,ze jak bedziemy miec wiecej miejsca ,tzn wieksze mieszknie,to jego mama przyjedzie nam pomoc przy opiece :ico_szoking: a ja mam macierzynskie do stycznia,wec po co mi to :ico_puknij: ilonkatak mi super opisala droge,ze trafilismy bez problemu :ico_brawa_01: wszystkiego najlepszego dla leosia i lucji przepraszam,ze tak chaotycznie,ale jeszcze mam adrenaline he he a t wlasnie chcial posta czytac i musialam chowac :ico_haha_01: mysli,ze pisze o smierci lozeczkowej :ico_haha_01: bo ja juz miesiac mam schize i prawie nie spie :ico_olaboga: nie moge nic poradzic....tez sie boje ,ze to jakis baby blues :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 lip 2007, 23:17

kaasiaa79 pisze:
Jasnie Pani :) pisze:co ty sie tak wściekasz na swojego chłopa? cóz zawinił ten biedak? :ico_oczko: podejrzewam, że śpi dziś na wycieraczce...żeby mógł wszytsko przemyśleć :-D



taaa, malo brakowalo a ja bym spala na wycieraczce :ico_noniewiem: , wyrugowana zostalam prawie z domu przez meza i corke!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: , na szczescie w pore sobie przypomnialam, ze to moje mieszkanie, a nie ich :-D , corce w przyplywie laski ( i zeby te bole sprzed mmiesiaca nie byly na darmo, bo moze jeszcze wyjdzie na ludzi :ico_oczko: ) pozwolilam zostac, a maz na warunkowym jest. caly dzien za kare siedzial w domu, a ja sie relaksowalam.

BOSKA KATARZYNA???????????? :ico_szoking: :ico_szoking: chyba mialas na mysli FORUMOWY ZBOCZEK :-D

[ Dodano: 2007-07-18, 23:23 ]
lucy23 pisze: he he a t wlasnie chcial posta czytac i musialam chowac

ja tak dzis caly dzien mialam, bo myslal, ze sie bede na niego zalic. zreszta w samym apogeum klotni wysyczal: "no idz, pozal sie na forum" :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 lip 2007, 23:30

no i jestem :-D

Kasia a dlaczego ja jestem zabójca ciotek :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: przeciez darowałam jej życie :ico_oczko: :-D a poza tym kochaniutka, Mróweczka mnie baaaardzo dobrze zna, bo my razem jestesmy kwietniowymi mamusiami i klikamy sobie na dzieciaczkach kwietniowych :-D

Jasnie Pani nie daj się :ico_nienie: a z UK to pamietaj, kto najładniej i pierwszy opisał ci swoje miasto :-D wszystkiego NAJ dla panny Łucji :ico_tort: :ico_urodzinki:

Lucy a to ci się przygoda trafiła :ico_nienie: ale po paszport to wyślij już może samego T...

Julie zdjęcia super :ico_brawa_01: mamusia ekstra laseczka i synek przystojniak :ico_brawa_01:

Madziorka ciebie chyba maksymalna adrenalinka trzyma, bo jak zobaczyłam ten opis porodu to :ico_szoking: iprzeznaczyłam go na dłuższe posiedzenie... a synek przecudowny :ico_brawa_01: i wszystkiego NAJ z okazji tygodnia :ico_tort: :ico_urodzinki:

więcej nie pamietam :ico_olaboga: ale tochyba dlatego, że się dzisiaj maksymalnie wyluzowałam i wyrelaksowałam :-D polazłysmy z psiapsiółą na miasto o 16:00 na godzinke :ico_oczko: :-D a wróciłysmy dopiero o 19:30 :-D ale mąz (KOCHANY) stwierdził, że mi się nalezało takie wyjście... a pomyslec, że ja ze strachu czy nie dostanę ochrzanu od niego kupiłam mu na przekupienie papieroski :ico_puknij: :-D
Ostatnio zmieniony 19 lip 2007, 22:55 przez kasi.k, łącznie zmieniany 2 razy.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 lip 2007, 23:31

Jasnie Pani :) pisze:"no idz, pozal sie na forum"
:ico_haha_01: :ico_haha_01:
moj teraz sie podlizuje,a oliverek spi :ico_szoking: w koncu :ico_brawa_01: dzis cala noc prawie nie spal :ico_szoking: a jak nie spi ,to ciagle chce cyca,ja mam wrazenie,ze to sciema,bo chwile pociumka i sie usmiecha ,a jak do lozeczka to awantura ...ale po wycieczce do londynu padl jak mucha :ico_brawa_01: ja powiedzialam t ,ze nie chce ani mojej mamy ,a ni jego (bo onmi zrzucal,ze chce moja na opiekunke he he :-D )bo on sie pozniej zachowuje jak jakis lord :ico_zly: a tak jak jest ze mna,to ma szkole :ico_brawa_01: i robi cos ,a nie lezy na kanapie i czeka na obsluge :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-18, 23:34 ]
kasia ja tez kiedys papieroski kupilam he he a teraz plastry ,bo po awanturze w koncu palenie rzucil :-D ale sie ze mnie zolza zrobila :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-18, 23:35 ]
tez chcialam napisac ,ze julie slicznie wyglada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 lip 2007, 23:38

kasi.k pisze:a z UK to pamietaj, kto najładniej i pierwszy opisał ci swoje miasto wszystkiego NAJ dla panny Łucji

twoje miasto jest u nas na pierwszym miejscu w rankingu :ico_oczko:
kasi.k pisze:ale tochyba dlatego, że się dzisiaj maksymalnie wyluzowałam i wyrelaksowałam

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak trzymaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
lucy23 pisze:bo chwile pociumka i sie usmiecha ,a jak do lozeczka to awantura ...

ja mialam to wczorajszej nocy i po odglosach z lozeczka cos slysze, ze bedzie dzis powtorka z rozrywki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 lip 2007, 23:42

na specjalną prośbę Feli wklejam najnowsze zdjęcia mojej księzniczki...

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Feluniu kochana, zabieram ze soba aparat do PL więc zdjecia na pewno co jakis czas będa :-D

Lucy masz rację z tymi opiekunkami :ico_brawa_01: ja stwierdziłam, że nastepnym razem to ktos do mnie przyjedzie jak pójde juz do pracy... lepiej sie przemęczyć, pogłodowac czasami niż słuchac durnych komentarzy i tylko się denerwowac...
Ostatnio zmieniony 19 lip 2007, 22:57 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 lip 2007, 23:46

kasiula ale masz fajna klusie w domku :ico_brawa_01: , moja tez kiedys bedzie taka grubiutka (wiem, bo sie zapatrzam). na razie to tylko policzki ma takie pucate, ale reszta jeszcze chuda, a ja lubie kluseczki :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 lip 2007, 23:49

no to kobitki, witajcie w klubie :-D moja mała tak świruje z nocnym spaniem od ponad dwóch tygodni :ico_olaboga: sa noce lepsze i gorsze... do lepszych zaliczam te gdy jakims cudem uda jej się spac od 21-4... gorsze - szkoda gadać :ico_olaboga: dzisiaj np. pobudka o pólnocy bo tak wsadzała piąstkę do buzi, że az miała odruch wymiotny i ze strachu się popłakała... oczywiście moj kochany mężulo śpi sobie smacznie i nic a nic nie słyszy z jej nocnych gadań, wywijania łapkami, sapania itd.... a ja zaraz po pierwszym stęknięciu mam uszy nastawione jak radary :ico_olaboga: i d.... ze snu :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-18, 23:53 ]
zapomniałam się jeszcze wyżalić, że jutro mój skarbeczek ma szczepienie :ico_placzek: ona pewnie znowu będzie odwazna i zaplacze przez 5 minut... a ja od rana będe ze stresu siedziec w WC, a potem ryczec w przychodni zanim jeszcze ją ukłują :ico_puknij: :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość