Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

29 maja 2007, 22:59

z dzieciaczkami juz tak jest niestety czesto bola brzuszki i trzeba to jakos przezyc :(

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

29 maja 2007, 23:02

Wiem...ale kidy dzieci placza, to jest trudno sie z tym pogodzic. Zwlaszcza takie malenstwa. Dzieki za otuche.

[ Dodano: 2007-05-29, 23:07 ]
zmykam .musze troszke poprasowac. Zycze dobrej nocki !!!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

29 maja 2007, 23:08

agi, wiem wiem ... szkoda takich maluszkow tymbardziej ze nie moga powiedziec nam co im jest :( ale co zrobic ... z dnia na dzien sa coraz starsze i beda coraz mniej plakac to tak na pocieszenie ... ;-)

[ Dodano: 2007-05-29, 23:09 ]
dobranoc :) a ja ide spac bo rano pobudka bedzie :-D

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

29 maja 2007, 23:20

dziewczyny mam takie pytanko , czy Wasze pociechy lubią się kąpać?
moja niunia płacze przy kąpieli , chyba nie przepada za nią..swoją drogą co ile kąpiecie?

[ Dodano: 2007-05-29, 23:20 ]
RYBKA

a gdzie są jakies fotki mojego zięcia???

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

30 maja 2007, 07:50

witam :)
jogobella, moj Kacper plakal wczesniej jak go kąpałam... nie podobalo mu sie jak go trzymam w wanience pod głowkę... wiec teraz klade pod wanienke mala poduszke ( tak zeby w miejscu gdzie ma glowę było wyżej i nie bylo wody) i kłade pieluszke a na nia jego... jest zadowolony i moze sobie spokojnie sam lezec bez obawy ze zamoczy uszy ( bo tego tez nie lubi :-D ) a ja mam obie ręce wolne i moge dokladnie go umyć. Chyba ze masz wanienke z lezaczkiem i mała i tak ma główkę w gorze a płacze to juz nie wiem :-/. Kąpie go codziennie a jak jest strasznie gorąco to nawet dwa razy w poludnie i wieczorem

Rybko ja tez czekam na fotki Jędrusia z chrzcin :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

30 maja 2007, 09:35

jogo ja też kąpie codziennie mała nie lubi tylko wyjścia z wody bo jej zimno się robi a w wodzie lubi.
Agi sa takie kropelki na kolki i sa bardzo dobre tylko można je kupić w niemczech u nas nie ma nazywaja sie sab simplexmoja nicolka miała straszne kolki i próbowalismy wszelakich kropelek,dosłownie wszystkiego i te okazały się najlepsze nie sa bardzodrogie ok 8 euro.wszystkie moje kolezanki które po mnie urodziły je stosowały teraz też już je sobie kupiłam bo je można podawać jak boli brzuszek.
właśnie rybko gdzie andrzejek w bieli?

[ Dodano: 2007-05-30, 09:37 ]
od nas także życzenia dla Lenki Wiki Laury i Andrzejka :ico_tort: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-30, 09:37 ]
tort nie wyszedł :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

30 maja 2007, 10:50

M0rD3CzKa, probowalam juz i tak i tak i dalej placze , czasami mniej cxaami wiecej...chyba poprostu jeszcze nie polubiła akcji kąpiel...z tego co widze to Wasze lubią pluskanie

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

30 maja 2007, 11:31

Na początek serdeczne życzenia dla solenizantek: Vikusi, Lenki i Laury!!!!!!!!!!

Rybko ja też z niecierpliwością czekam na zdjęcia pierwszego ochrzczonego kwietniowego dzieciaczka!!!!!!!!!!!

Mordeczko nie martw się, bo my też będziemy chrzścić na Boże Narodzenie, bo chrzestny dopiero wtedy może przyjechać, ale za to jkie duże chłopy już z nich będą :-D :-D :-D

Oskarek bardzo się lubi kąpać, niera jak przed kąpielą płacze to w wodzie momentalnie się uspokaja!!!!!!!!!!! Ja tez go nie trzymam, tylko kładę na specjalnej gąbce dla niemowląt i jest zadowolony!!!!!!!!!!! Już się nie mogę doczekać jak będzie już siedzieć to dopiero będzie ubaw przy kąpieli!!!!!!!!

Mordko nic się wcześniej nie chwaliłaś że przygotowujesz taką niespodziankę- już nie mogę się doczekać na to wspólne zdjęcie- super pomysł naprawdę!!!!!!!!!!!!!!!!

Całusy dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

30 maja 2007, 11:43

U mnie ze zdjęciem będzie kiepsko bo jeszcze nie dorobiłam się aparatu cyfrowego za tydzień mam chrzciny to poproszę chrześnicę mojego męża żeby przywiozła aparat i się popstryka.

Na kolki podaję herbatkę plantex i masuję brzuszek a jak to nie pomoże to sporadycznie pomagałam mu termometrem , w szpitalu takim dzieciom wkładają węzyki aby odgazować jelita.

Mój mały chyba jak większość dzieci nie lubi jak się wkłada czapkę.

Może macie jakieś prpozycje na dania gorące i sałatki jakie można podać na chrzciny, nie mam wogóle pomysłu , chciałabym zaserwować coś nowego a nie zawsze to samo.

Jutro wybieram się na badanie bioderek, pojutrze na patologie noworodka z powodu pobytu w szpitalu, 12,06 na badanie słuchu i może przy okazji do okulisty a 22,06 do kardiologa z powodu wady serca.Mam nadzieję że nie będę miała problemu z powodu strajku lekarzy.

Fajne są te wasze dzieciaczki a apropo witamin to małemu oprócz witaminy D podaję mu cebion multi i zelazo z powodu anemii.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

30 maja 2007, 11:48

bardzo dziekuje ze zyczenia urodzinkowe dla Lenki to juz duza panna :)
Lenka tez uwielbia sie kąpać tatus ja trzyma a mamusia myje i mamy rodzinny rytuał :)

my będziey chrzcic masza myszke w sierpniu wiec tez juz malusia nie bedzie

kiedys czytałam w jakies gazecie ze aby zapobiegac kolce u dziecka matka powinna pic herbatke z kopru włoskiego i ja takowa pije i bączki odchodza ze hej małej pomaga dostaje ja w melczku , bo wczoraj chciałam ja przepić herbatka dla dzieci z hipa na trawienie to miała taka minę :)) ze juz wiem ze to nie dla niej

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość