marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

29 paź 2011, 15:28

Stawiam :ico_tort: za pierwszy tydzień Erysia :ico_brawa_01: .
Gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 29-10-2011, 15:54 ]
Kilka fotek mojej Gwiazdy:)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 paź 2011, 16:25

hej dziewczęta :ico_oczko:

dziękuję jeszcze raz za życzonka :ico_sorki:

wczorajsza kolacja udana :ico_brawa_01: karczek był przepyszny, mięciutki i soczysty, Maja sama zjadła jeden duży kawałek-plaster taki 3cm przed upieczeniem :ico_szoking: no tak jej smakowało :ico_brawa_01: a mąż powiedział ze ma nowe ulubione danie :ico_haha_01:
Natalia zjadła z nami kolację i było wesoło ogólnie :-D
dziś w ramach uczczenia tej rocznicy poszliśmy do skansenu z dziećmi, Maja karmiła baranki, kozy i konia któremu bardziej smakowały słone paluszki niż trawa :ico_haha_01:

Pati też se bałam na początku kłaść Konrada na brzuchu, wstawałam co 5 minut :ico_puknij: ale on śpi z główką na boku, nie ma w co sie zaplątać a materac mam na tyle twardy zeby nie mógł w nim twarzy zagłebić :ico_sorki: na plecach nie chce spac wcale :ico_noniewiem: w wózku nawet robi afere :ico_olaboga:
jak kłade go na plecy to musze wstawać co minute i walczy- przez godzine jest płacz
a na brzuszku od razu spokój :ico_oczko: ale ja znam wiele dzieci które spały na brzuszku więc mu pozwalam

marcz89, świetne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kwiatunio twoja Jula to już duża i mądra dziewczynka :ico_brawa_01:

Inia ładnie Piotruś rośnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a Wiki szkoda, moja Majuś tez czasem idzie taka smutna a mi serce pęka to wołam ją do siebie i zagaduje zeby ją rozweselić troszkę :ico_oczko:

Jula :ico_brawa_01: dla Eryczka za pierwszy tydzień


mój synek też przeżywa sen :ico_haha_01: śmieje sie, stęka, kwili i wzdycha i też czasem lece z cycem do niego a on smacznie chrapie
tyle ze ja śpie 2 metry od niego to blisko mam zeby sie wrócić do łózka :ico_haha_01:


Kwiatunio Konrad też czasem z rana cyrki takie odprawia ze płącz histeryczny go ogarnia, taki gardłowy ale słychać w nim ból i to trwa kilka minut :ico_noniewiem: potem kupsko zrobi i jest spokój :ico_haha_01:
ale nie wiem czy to kolką nazwać mozna, nie jest to regularne, łapie w róznych porach dnia, czasem tydzień spokój a czasem stęka pół godziny dziennie :ico_noniewiem: w każdym razie nie zdarza sie często na szczęście :ico_sorki: moge policzyć na palcach ile razy sie zdarzyło :ico_sorki:
ale ja daje regularnie te krople moje, one w niczym nie szkodzą, nie działają na organizm a na powietrze- zmieniają napięcie powierzchniowe baniek powietrza w jelitkach wiec nie mam obaw przed ich podawaniem :ico_oczko: skoro dziecku pomagają :ico_sorki:
no i te leżenie na brzuszku tez pomaga :ico_sorki: a od kiedy śpi tylko na brzuchu to wzdęcia rzadko go męczą :ico_sorki:

[ Dodano: 29-10-2011, 16:41 ]
no i oczywiście stawiam :ico_tort: za pierwszy miesiąc mojego synka :ico_brawa_01:

on już taki duży :ico_haha_01: wczoraj drugą kurtkę musiałam mu wyjać bo ta pierwsza już za mała, na kombinezon za ciepło było :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 paź 2011, 17:12

My właśnie wróciły z spacerku . Taki późny spacer ale w miarę ciepło było więc nie żałowałam sobie.Byłyśmy 1,5 godz , mała cały czas spała i teraz tez śpi.Świeże powietrze jej służy , byleby mi tylko się nie pochorowała bo już widzę te oczy wszystkich że mam za swoje.

Chrzciny już ostatecznie zaklepane będą 19 listopada o 16 w kościele a potem wyżerka w knajpie.Teraz tylko muszę napisać zaproszenie i zaprosić gości.

Jutro jedziemy na zakupy razem ale wcześniej idziemy z tatusiem na spacerek jeśli będzie ładna pogoda. Aa Wszystkich Św zapowiadają ładna pogodę więc chyba wybierzemy się z mała na cmentarz.

Ja wczoraj zjadłam sobie kanapki z serem białym i miodzikiem .Tak mi się miodu chciało, na szczęście małej nic nie wyskoczyło.
A ostatnio się kapnęłam że ja jadłam kilka razy skwareczki z cebulka mocno smażone i małej nic nie było.

Dobra uciekam się kąpać , potem małą i spędzić troszku razem czas.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 paź 2011, 17:28

dziewczyny, mam prośbę - piszę pracę mgr o kobietach w ciąży i rekreacji, czy mogłabym wam podesłac ankietę na maila? wiem, ze już nie macie brzusiów, ale to nie było dawno, więc uznajcie, że wciąż je macie, co?
będę wdzięczna za pomoc :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

29 paź 2011, 17:31

hehe tibby nie ma problemu:)

[ Dodano: 29-10-2011, 17:32 ]
no i oczywiście stawiam :ico_tort: za pierwszy miesiąc mojego synka :ico_brawa_01:
no i oczywiście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 paź 2011, 19:33

Stawiam za pierwszy tydzień Erysia .
:ico_tort: i sto lat:):):)

[ Dodano: 29-10-2011, 19:48 ]
no i oczywiście stawiam za pierwszy miesiąc mojego synka
brawa wielkie i :ico_tort: od e-cioci:)

jejuś ja już mam masę ciuszków odłożonych, mój mały na 62 już się nie mieści mimo, że centymetrowo ma 58, ale wszelkie 62 odłożyłam. Kurteczki to na 3-6 miesiecy już nakładam:)

dostałam od znajomych nastepną mate, tylko taką bez pałąków, ale fajna, bo dużo szeleści i na dłużej będzie mieć, bo i cyferki ma:)

[ Dodano: 30-10-2011, 00:44 ]
marcz zjęcia małej supr, zwłaszcza to co lezy na brzuszku i ma głowę podniesioną:)

tibby, poślij mi w wolnej chwili zrobię, a co tam trzeba pomagac sobie:)

[ Dodano: 30-10-2011, 00:45 ]
aha no i podałam młodemu dziś MM, zrobiłam 120 zjadł 30-40 ml ale ochydne to mleko, jezuuuu co ja muszę dziecku dawać, chyba nie za często będę go tym czyms faszerować, chyba wolę cogodzinne pobudki w nocy jak narazać maluszka na ten smak, bleeee paskudztwo.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

30 paź 2011, 10:35

marcz zjęcia małej supr, zwłaszcza to co lezy na brzuszku i ma głowę podniesioną:)
dziękuję:) To mi się też bardzo podoba :ico_brawa_01:
chyba nie za często będę go tym czyms faszerować, chyba wolę cogodzinne pobudki w nocy jak narazać maluszka na ten smak, bleeee paskudztwo.
może dzieciaczkom odpowiada ten smak:) Twoje mleko pewnie też by Ci nie smakowało :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 paź 2011, 10:41

dziewczyny, mam prośbę - piszę pracę mgr o kobietach w ciąży i rekreacji, czy mogłabym wam podesłac ankietę na maila?
Jasne dawaj. Jak tylko będę mogła to wypełnię.

U nas mglisto bardzo ale zapowiadali że ma być w miarę ciepło więc po obiadku idziemy w trójkę na spacerek.Teraz zbieramy się do kościoła a mała z dziadkami zostaje.

Noc u nas była w miarę fajna , mała budziła się tylko 3 razy ale ostateczna pobudkę od kilku dni robi mi o 6 i już nie chce zasnąć. Nie płacze co prawda tylko kwęka i gada sobie . Ale i tak ją kocham nad życie.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

30 paź 2011, 11:19

witam,

u nas wczoraj był kumpel ze swoją nową dziewczyną i siedzieli do 2.30 :ico_noniewiem: bardzo lubię Piotra ale On jest trochę taki nie do pozbycia, dostałam taki kryzys koło 12 że myślałam że zasnę przy stole :ico_oczko: a w dzień nie potrafię zbytnio spać :ico_noniewiem: dobrze że obiadek mam już zrobiony...idę sobie kawusię zrobić :ico_sorki:

u nas 3 pobudki czyli norma i jestem dumna bo odkładam Izę do łóżeczka a zabieram Ją dopiero około 5 lub 6 na jedzenie z cycusia i tak sobie śpimy do 7 lub 8 :ico_brawa_01:

marcz89, Oliwia jest SUPER :ico_brawa_01:
mój mały na 62 już się nie mieści mimo
my właśnie zaczynamy ich używać ale Iza ma 54 :ico_sorki: dzwoniła do mnie koleżanka że Ona termin ma na kwietnia, jeszcze nie wiedzą co będą mieli ale czy mogę ciuszki jej pozostawiać bo ona chce je odkupić :ico_brawa_01:
piszę pracę mgr o kobietach w ciąży i rekreacji, czy mogłabym wam podesłac ankietę na maila?
oczywiście :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 paź 2011, 11:49

hej dziewczyny witam z kawusią :ico_kawa:

mąż poszedł z dziećmi na spacer, a ja ogarnełam podłogę bo luz w domu nikt nie depta :ico_haha_01: i wyprałam matę edukacyjną :ico_oczko:

[ Dodano: 30-10-2011, 10:55 ]
tibby, poślij mi na nowy mail izabela_gnielka@interia.pl bo stara poczta mi nie działa, onet stwierdził ze 8 lat to zbyt wiele i maja mnie dość, zepsuli mi poczte hehe
My właśnie wróciły z spacerku . Taki późny spacer ale w miarę ciepło było więc nie żałowałam sobie.Byłyśmy 1,5 godz , mała cały czas spała i teraz tez śpi.Świeże powietrze jej służy , byleby mi tylko się nie pochorowała bo już widzę te oczy wszystkich że mam za swoje.
my na późny spacer wychodzimy z Konradem o 18.00 zazwyczaj do sklepu bo Przemek już w domu wtedy jest
nie pochoruje sie :ico_oczko: jak ciepło jest ubrana, nie przegrzana to nic jej nie bedzie, tylko na zdrowie jej pójdzie :ico_oczko: w końcu trzy tygodnie już ma a nie trzy dni :ico_haha_01:
u nas wczoraj był kumpel ze swoją nową dziewczyną i siedzieli do 2.30 :ico_noniewiem: bardzo lubię Piotra ale On jest trochę taki nie do pozbycia, dostałam taki kryzys koło 12 że myślałam że zasnę przy stole :ico_oczko: a w dzień nie potrafię zbytnio spać :ico_noniewiem: dobrze że obiadek mam już zrobiony...idę sobie kawusię zrobić :ico_sorki:
ojej :ico_olaboga: współczuję :ico_puknij: ale szczerze to ja bym wyprosiła, nawet sie zdarzyło że wyprosiłam kolegów Przemka :ico_puknij:
i uwierz mi to nie jest bezczelnosć
bezczelnoscią nazwać można tak nietaktowne "przesiadywanie" w domu w którym jest malutkie dziecko :ico_olaboga:

[ Dodano: 30-10-2011, 10:58 ]
może dzieciaczkom odpowiada ten smak:) Twoje mleko pewnie też by Ci nie smakowało :ico_oczko:
bleeee słyszałam ze pepti jest ochydne, to nie normalne mleko a produkt mlekozastępczy i smakuje ponoć odrażająco :ico_olaboga: ja bym tego nie tkneła bo chyba bym :587:

[ Dodano: 30-10-2011, 10:59 ]
brawa wielkie i :ico_tort: od e-cioci:)
dziękujemy
jejuś ja już mam masę ciuszków odłożonych, mój mały na 62 już się nie mieści mimo, że centymetrowo ma 58, ale wszelkie 62 odłożyłam. Kurteczki to na 3-6 miesiecy już nakładam:)
rośnie Dorianek :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość