urtica1
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:32

28 paź 2007, 14:45

Witam niedzielnie :ico_haha_02:
Co tam u Was kobitki słychać? Jak tam zmiana czasu, o której dziś wstałyście? Adaś na szczęście wczoraj położył się późno to nawet za bardzo tego chyba nie odczułam. Wstaliśmy wszyscy razem chyba 7:30.
Jak tam u Was? Wszyscy zdrowi? Adaś złapał jakis katar. Mam nadzieję że na tym się to skończy :ico_noniewiem:
Zobaczcie jak moje dziecię kochane wykorzystało chwilę mojej nieuwagi :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

28 paź 2007, 14:55

hej !! :-) :-)
a my tez jakoś nie odczuliśmy zmiany..ale my sobie zawsze w niedziele długo śpimy...do 10 :-)

jak na razie" odpukać" wszyscy zdrowi i oby jak najdłużej
Adasiowi życzymy zdróweczka...
Pomysłowy Adaś jest...moja Basia kiedyś podczas kąpieli wlała sobie pół butelki płynu do kąpieli... a jaka była szczęśliwa ilością piany...
miłego popołudnia!!!

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

29 paź 2007, 09:44

Witam cieplutko
Umnie moze byc bylam troche przeziebiona ale juz przechodzi :-)
To jest wlasnie najukochansze jak nasze pociechy lubia figlowac
moja Angelika jak byla mala to wysmarowala sie calym pudeleczkiem kremu.ale miala ubaw :ico_haha_01:.Dlatego to jest najpiekniejszy wiek dzieci jak moga troche tak porozrabiac :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 paź 2007, 10:48

Przyjmiecie mnie do siebie, nową trzydziestke?

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

29 paź 2007, 12:39

olala, witaj fajnie ze jestes z nami :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czuj sie jak w domku :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 paź 2007, 16:10

Aneta 30 dzięki za przyjęcie. Biore się za czytanie tego co napisałyscie do tej pory, żeby lepiej was poznać.

urtica1
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:32

29 paź 2007, 21:10

olala witaj wśród nas. Ja też sie cieszę że do nas dołączyłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zapraszamy do klikania z nami.
A kiedy stuknęła albo stuknie Ci 30-stka? Napisz nam też coś więcej o sobie i swojej córci i wklej może jakąś fotkę :ico_oczko:
Wiecie co, ja to chyba nawet lubię jak adas rozrabia, nieraz mnie to wkurza bo potem zwykle sporo sprzątania, ale przynajmniej będę miała co wspominać. Jak był kiedyś chory to tak jakby go nie było i baaardzo mi tego brakowało :ico_haha_01:
Aneta widzę że jesteś już na półmetku. Jak się czujesz? Znasz już płeć dziecka, a może nie chcecie wiedzieć? 100 pytan do :ico_haha_01: Pewnie masz już dość tego typu pytań :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

30 paź 2007, 13:23

urtica1, wiesz tego typu pytan nie mam wcale jestes pierwszą osobą co mnie pyta :-D plec jeszcze nie znam usg bede miala 6 listopada jak dzidzius da to bede sie cieszyc jak sie pokaze w calej okazalosci :-D
Czuje sie dobrze dzis wyjątkowo boli mnie glowa ale moze to cisnienie :-),a tak jest ok
Wiesz chcialabym zeby juz byl marzec bo wtedy mam planowo rodzic kazdy dzien jak juz wczesniej pisalam jest dlamnie po tym wszystkim co przeszlam wielkim wyzwaniem :-).Ale wierze ze tym razem juz bedzie dobrze :-) A najlepsze jest to ze nikomu z rodziny nie mowilam o ciazy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: juz brzusio zaczyna widac coraz bardziej :ico_oczko: a tesciowa nie pyta tylko sie mi przygląda :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale mnie to odpowiada bo za duzo przeszlam przy poprzedniej ciazy moze dlatego nie rozpowiadalam od poczatku o ciazy :-)
urtica1, Ja zawsze mowie jak dzieci zdrowe to niech rozrabiaja najgorzej jak dziecko choruje wtedy rodzic tą pustke cisze najbardziej odczowa :ico_placzek: Niech nasze pocieszy bedą zdrowe i niech robia nam psikusy do woli :ico_haha_01:
Pozdrawiam Was bardzo cieplutko
Ale sie rozpisalam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

31 paź 2007, 12:56

hej dziewczyny...ale mam zaległości :ico_oczko:
olala, witaj w naszym gronie :-) :-)

Aneta 30, widzę Twoje nastawienie jest bardzo optymistyczne :ico_brawa_01:
ja tam też nieraz złoszczę sie na Baśkę jak coś wykombinuje ale potem śmiejemy się z tego bo właśnie tez mam takie zdanie że będzie co wspominać...a już jest co :-)
:-) a Basia sama lubi słuchać o swoich "wybrykach"...

dziś chodzi i pyta kiedy tata pójdzie z nią po domach po te cukierki :ico_olaboga: :ico_olaboga: a mąż nie wie jak ma wybrnąć :ico_haha_01: juz jej powiedział ze sie boi duchów ale nie zadziałało .Basia mówi ze taki duży to się nie może bać :-) pewnie bez przekupstwa sie nie obędzie..

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

31 paź 2007, 15:19

Witam babeczki, az wstyd tak dawno mnie tu nie bylo :ico_oczko:

Mam nadzieję że mnie jeszcze pamietacie, i obiecuję , że teraz już będę czesto zagłądała.
NIedługo nadejdzie i moja zmiana na 3 z przodu, jak któraś zmieniała sie w czasie mojejej nieobecnoscie to wszystkiego najlepszego życze kochane :ico_haha_02:

Aneta 30 gratuluję :ico_ciezarowka: i życze wszystkiego dobrego

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość