echo1978
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 19 wrz 2007, 10:21

02 paź 2007, 21:04

Witajcie Kochane. Coś tak cicho się tu zrobiło.
eVe80, ja wczoraj miałam robione USG genetyczne i test Papp-a. USG w normach, a teraz czekam na wyniki krwi. Ale pielęgniara tak mi pobrała krew, że mam siniara na pół ręki. No nigdy mi się to nie zdarzyło.

U mnie moja babcia zapowiedziała się, że kupuje wózek dla prawnuczków (a niestety tani nie jest, bo przypominam, że u mnie bliźniaki :) I niestety nie ma takiego wyboru w bliźniaczych wózkach, jak w tych pojedynczych.
asika82, ja też mam taki meszek na brzuchu pod pępkiem, wiec chyba to normalne. I daj link do tego wózka.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

02 paź 2007, 21:24

echo1978 pisze:U mnie moja babcia zapowiedziała się, że kupuje wózek dla prawnuczków (a niestety tani nie jest, bo przypominam, że u mnie bliźniaki :) I niestety nie ma takiego wyboru w bliźniaczych wózkach, jak w tych pojedynczych.


nie wiem w jakich wózkach gustujesz, ale ja kiedyś znalazłam wózek, który jeśli miałabym miec bliźniaki kupiłabym dla nich :ico_oczko: , jak znajdę linka to Ci pokaże jaki...
No, ale fakt dużego wyboru nie ma a ceny różne...

Ja też mam bardziej "zmechacony" brzuszek niż zawsze, ale na szczęście śa to jasne włoski i podobno jest to całkowicie normalne! to się nie martwe

eVe80 pisze:nie przejmuje się ja wymiotuje średnio ok 3-4 razy dziennie ale wyczytałam w książce, że wymioty to oznaka silnej ciąży :-D więc to mnie troche pocieszyło.

a ja się ostatnio dowiedziałam, że kobiety cierpiące w ciązy z powodu nudności i wymiotów są o 90% mniej narażone na raka piersi - zawsze to jakiś plus za nasze męczarnie - no ale jakby nie było kochane męczarnie, bo dla naszych maluszków wytrwamy wszystko :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 paź 2007, 11:00

hej dziewczynki! ciesze, ze nie tylko ja obrastam we wloski. u mnie to nawet nie tylko pod pepkiem ale i nad tez jest spory meszek. co do tych wymiotow i silniejszej ciazy to swieta prawda bo to znaczy, ze ma sie bardzo silne hormony. tez slyszalam, ze zmniejsza sie ryzyko raka piersi jesli sie duzo wymiotuje. widze myszka, ze tez TVN Style ogladasz bo tam o tym mowili.

[ Dodano: 2007-10-03, 11:02 ]
dopiero sobie usiwadomilam, ze ja juz nie wymiotuje!!! huara hura tak to szybko minelo, ze nie zorientowalam sie nawet.

[ Dodano: 2007-10-03, 11:04 ]
myszka moj M. wyjezdza raczej na dlugo. jesli uda sie to zima wpadnie na tydzien bo chcemy jechac na narty jak co roku. ja tym razem na relaks i wdychanie swiezego powietrza ale bardzo bym chciala. jesli nie bedzie mogl parzyjechac zima to dopiero na porod. :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-03, 11:09 ]
http://www.allegro.pl/item251441775_chi ... ncja_.html to jest ten moj wozeczek. znajomi mojego M. maja 3 sklepy z wozkami i wlasnie u nich sie radzilam na temat tego modelu. zachwalali mi go, ze jest na prawde ok wiec musi byc dobry. pytalam tez znajoma co ma ten zestaw i mowila, ze nie zaluje, ze wlasnie ten wozeczek kupili. ja chce ten zieloniutki ale sa tez inne kolorki.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

03 paź 2007, 12:06

asika82!Wozek sliczny trafny wobor :ico_haha_02: A tak wogole to ja jeszcze niedowierzam ze masz w brzuszku kruszyne bo Cie nie widze i smutno mi z tego powodu :ico_placzek: Ciesze sie ze z M. ok oby juz tak zostalo :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-03, 12:11 ]
A tak poza tym to fajnie wam dziewczynki ze mozecie tak sobie razem przezywac ciaze szkoda ze jak ja bylam w ciazy to nie wiedzialam o tej stronie bo na pewno bym siedziala na tym watku w kazdej wolnej chwili :-) Zaczelam tu zagladac ze wzgledu na moja przyjaciolke asika82 zeby wiedziec na bierzaco co u niej i malenstwa a teraz czytam wasze wszystkie posty i sledze wasze ciaze :-D i jestem zawsze ciekawa co u was :-) Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamy i bede razem z wami czekac na wasze malenstwa :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 paź 2007, 13:14

ciesze sie madziu, ze moj wozeczek Ci sie spdobal. a co do TT to swietna sprawa razem przechodzic ciaze.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

03 paź 2007, 16:11

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 12:20 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

03 paź 2007, 20:38

hej dziewczyny ,przyznaje ze was dzis nie doczytalam (zrobie to jutro)alw wpadlam tylko zeby sie z wami przywitac .ja cos zabiegana ostatnio jestem ,dzis bylam na planie filmu,,jak zyc"i bylam statystka ,to pierwszy plan gdzie bylo tak beznadziejnie!!kazali nam byc o 7.30 rano a scene z nami grali o 17 paranoja!!!a zeby bylo smieszniej to do jedzenia dali nam tylko pierogi ruskie do tego nie słone fuuuj ,glodna wrocilam do domu ze hej wiec spadam sie polozyc .buziaczki!!

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

03 paź 2007, 20:41

Witajcie, ja dziś znów zaliczyłam :587: w pracy...
masakra tu klient czeka na WZ'kę a ja lecę do kiblą i blee blee, wyszłam zaryczana (standard u mnie przy wymiotach), koleś patrzył na mnie jak na nienormalną :ico_wstydzioch: , no ale trudno się mówi, taki uroki ciąży - a co nas nie zabije to na wzmocni hehe :-D
poza tym okropnie mnie dziś łepetyna bolała, ale już na szczęście ok, coś mnie tam jeszcze cmi, ale nie ma źle, dziś zgrzeszyłam - zjadłam frytki na kolację, ale miałam na nie straśną ochotę :-P :629:

asika82, zgadza się TVN Style oglądam :-D , bardzo lubię ten program "mamo to ja" - rzeczowy, na temat a nie jakiś głupie książkowe gadanie :ico_brawa_01:
a z tymi mdłościami, to jest podobno tak, że mijają z 13 tyg, u Ciebie juz minął to może ... życzę Ci tego i samych dobrych i miłych chwil, zwłaszcza że M wyjeżdza
malgoska, bidulo, no to pecha masz z tymi gatkam, fakt u mnie w mojej miejscowości chyba nie ma (ale pewna nie jetem), ale wiem gdzie w razie czego mogę wybrać się po spodnie ciążowe bo z żoną kuzyna na zakupy jeździłam :ico_oczko:
może to nie głupi pomysł z tą odzieżą ciążową :ico_oczko: a narazie życzę Ci abyś kupiła jakieś fajne spodnie

trzymajcie się słoneczka buziaki

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

04 paź 2007, 09:05

hejka stawiam dzis dla wszystkich :ico_kawa: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: (soczek :-D )od matiego-konczy dzis 9 lat :ico_haha_01: ja juz naszczescie czuje sie dobrze i mam nadzieje ze tak zostanie juz do konca

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

04 paź 2007, 10:01

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 12:21 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość