Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 kwie 2008, 22:34

ja mam tylko neta nie mamy telefonu stacjonarnego ale tez jest podlaczone w gniazdko BT
Dzwonilam do BT i powiedzieli mi,ze najlepiej zadzwonic tydzien przed przeprowadzka bo oni maja tyle czasu na przeniesienie lini,wtedy nie bede miala zadnej przerwy w zasadzie,no noze ze 2 dni.
:ico_brawa_01: to super niedlugo bede dzwonic moze nawet w poniedzilek bo 28.04 juz mamy zamiar zaliczyc na nowym pierwsza polowa nocke :-D o ile nam wyrko dowiaza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 kwie 2008, 23:52

to super niedlugo bede dzwonic moze nawet w poniedzilek bo 28.04 juz mamy zamiar zaliczyc na nowym pierwsza polowa nocke o ile nam wyrko dowiaza
Ale Wam dobrze,ja bede miala kontrakt od 1 maja ale wprowadzimy sie dopiero 3 maja ,bo to sobota,w tygodniu nie ma szans na przeprowadzke.
ja mam tylko neta nie mamy telefonu stacjonarnego ale tez jest podlaczone w gniazdko BT
My tez chyba zrezygnujemy z telefonu bo nie korzystamy w ogole,tylko zawracaja d...wydzwaniajac z jakimis ofertami.A z jakiej firmy macie internet i za ile?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 kwie 2008, 10:39

My tez chyba zrezygnujemy z telefonu bo nie korzystamy w ogole,tylko zawracaja d...wydzwaniajac z jakimis ofertami.
wiesz co ale slyszalam od kumpeli ze bardzo tanie-czy nawet darmowe masz rozmowy na domowy do Polski-ale ja dzwonie z komorki przez ten Tele 2 numer albo gadam przez Skype wiec i tak nie biore telefonu.A neta mam Virgin za 23F
wprowadzimy sie dopiero 3 maja ,bo to sobota,w tygodniu nie ma szans na przeprowadzke
a za stare mieszkanie nie bedziecie wtedy musieli zaplacic za caly maj?My tez niby mamy kontrakt od 1.05.ale ze to po znajomosci to sie zgodzili wczesniej :ico_sorki: naszczescie na przeprowadzke Marcina szef pozyczy mu vana i znajomi sie zaoferowali z pomoca wiec mam nadzieje ze jakos damy rade.Najberdziej mnie wkurza ze jeszcze ta stara chate musze cala wysprzatac zeby nam nie zabral depozytu :ico_zly: a juz widze jak mi sie bedzie chciala w starej chacie sprzatac jak w nowej mnie bedzie czekac rozpakowywanie :ico_noniewiem: no ale co zrobic

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 kwie 2008, 14:05

a za stare mieszkanie nie bedziecie wtedy musieli zaplacic za caly maj?
Dogadalismy sie z Landloredem,ze zaplacimy mu tylko za te 3 dzni maja,bo my sie wyprowadzamy rano a po poludniu wprowadzaja sie nowi ludzie.
Najberdziej mnie wkurza ze jeszcze ta stara chate musze cala wysprzatac zeby nam nie zabral depozytu a juz widze jak mi sie bedzie chciala w starej chacie sprzatac jak w nowej mnie bedzie czekac rozpakowywanie no ale co zrobic
Jaaaaaaaaaaa,tez mnie to czeka bo nam nie odda depozytu,wkurza mnie to bo juz myslami bede gdzie indziej.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 kwie 2008, 14:28

Dogadalismy sie z Landloredem,ze zaplacimy mu tylko za te 3 dzni maja,bo my sie wyprowadzamy rano a po poludniu wprowadzaja sie nowi ludzie.
:ico_sorki: no to super ze sie tak zgodzil i poszedl Wam na reke bo to sie nie zawsze zdarza :ico_sorki:
Jaaaaaaaaaaa,tez mnie to czeka bo nam nie odda depozytu,wkurza mnie to bo juz myslami bede gdzie indziej.
no to jest chyba najgorsze w tej calej przeprowadzce-nam i tak potraci z depozytu za ta zbita szybe od drzwi kuchennych ktora notabene pociela mi reke :ico_noniewiem: no ale mam nadzieje ze nie wiecej niz 80F :ico_sorki: bo w koncu mieszkalismy tutaj 2 lata a flat wyglada naprawde dobrze :ico_haha_02: nie jek po niektorych angolach-gdzie trzeba wzywac ekipe sprzatajaca :ico_olaboga: musze isc w poniedzialek do banku zablokowac zlecenie zaplaty na stara chate bo nam jeszcze za 2 sciagna i beda jaja :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 kwie 2008, 09:49

witam z ranka, ja wlasnie jem sniadanko i popijam kakao :-) za oknem piekna pogoda, sloneczko i cieplo :-) no w koncu.

Jestem polamana, wszystko mnie boli, mam juz dosc tej przeprowadzki i tego wszystkiego, wszystko sama musze robic, wczoraj zaczelismy malowac gdzies o 11 trzeba bylo ogarnac mieszkanie is konczylam przed 20 nie mialam sily chodzic, krzyz mnie tak bolal, ze myslalam, ze zaraz odpadnie :ico_placzek: jak sie polozylam to nie moglam wstac.

Milego dnia zycze :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 kwie 2008, 10:44

witam ja z kawusia bezkofeinowa :ico_oczko: boze ja wczoraj spakowalam 4 worki i juz odpadlam a to dopiero byla polowa skkrytki krora mamy :ico_olaboga: z pokoi i kuchni jeszcze nic nie ruszylam :ico_noniewiem: dobrze ze chociaz nas zadne malowanie nie czeka bo chata jest zrobiona :ico_sorki: ale samo to rozpakowywanie MASAKRA

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 kwie 2008, 18:01

Witam Was ,wlasnie wrocilam z USG,wszystko wyglada bardzo ladnie,powtorza je za 3 tygodnie,tak dla pewnosci.No teraz czas przedstawic Wam mojego synka Kubusia :ico_brawa_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 kwie 2008, 18:06

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: MISZKA ogromne gratulacje syniolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze wszystko ok
a moz pewnie juz pod sufit podskakuje

[ Dodano: 2008-04-21, 18:09 ]
Ja mam dzisisj dzien do nonono-jestem gruba-polozna mi takkrew pobrala ze mnie do teraz reka boli i oczywiscie siniak-wychodze od poloznej kolo bez powietrza musialam kupic nowe i ja mi je gosciu zakladal i czekalam to z nudow sprawdzem olej -i oc :ico_zly: uszczekla pod glowica mi poszla 300F jedyne za naprawe-nie naprawiam mam to w nonono jezdzic sie da ale teraz niedosyc ze mam przeprowadzke na glowie i wyjazd do Polski to jeszcze musze sprzedac i kupc nowy zamochod :ico_zly:

[ Dodano: 2008-04-21, 18:26 ]
SUPER juz dwie wiedza ze beda mialy chlopcow-zazdroszcze Wam dziewczynki ja jeszcze musze poczekac do 15.05

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 kwie 2008, 20:12

MISZKA ogromne gratulacje syniolka super ze wszystko ok
a moz pewnie juz pod sufit podskakuje
Dzieki Martunia,maz teraz tylko caluje brzuszek i wszystkim pisze ,ze bedzie mial syna.Ja bym jeszcze byla ostrozna,niby na wlasne oczy widzialm wiecej niz normalnie miedzy nozkami,ale pomylki sie zdarzaja :-D
Ja mam dzisisj dzien do nonono
Nie martw sie kochana ,dzis ten dzien w ogole jakis straszny,jutro bedzie lepiej .Ja ryczalam przed wczoraj,ze jestem gruba i nie atrakcyjna i moj Artur pewnie sobie znajdzie nowa zone,bo jak ja wygladam :ico_noniewiem: Ale juz mi przeszlo,pewnie tylko na pare dni ,ale co zrobic......
SUPER juz dwie wiedza ze beda mialy chlopcow-zazdroszcze Wam dziewczynki ja jeszcze musze poczekac do 15.05
Mi to samoUSG ktore mialam robione dzisiaj powtorza 14 maja,tak na wszelki wypadek,zeby potwierdzic,ze wszystko na pewno jest ok.
Juz sie nie moge doczekac ,kiedy sie dowiem co Ty bedziesz miala :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość