Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 paź 2008, 21:02

laseczki wlasnie lepiej akie sprawy omaiwac na privie bo mnie to nie razi ale wiecie ktos moze to zle odebrac
jak dla mnie wszystko jest dla ludzi ale rzeczywiscie bałabym sie ze np mojemu mezowi ktos inny sie spodoba

a powiedzicie mi nie obawiacie sie ze jak juz teraz po kilku latach małżenstwa wymyślamy różne dziwne i mniej dziwne rzeczy w sypialni to szybko skończą nam sie pomysły i juz takie zwykłe mizi mizi nam nie wystarczy
bo ja czasem sie tego obawiam

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 paź 2008, 14:03

Jagodka wiesz co wtedy jest dobre na nude..odpoczac troszke od siebie tzn iod seksu..np 2 -3 tygodnie zrobic sobie przerwy,jako taki maly celibta..wiesz mi ze po dluzszym czasie kazdy seks jest dla czlowieka przyjemny i nawet za bardzo wysilac sie nie trzeba :ico_haha_01: :ico_haha_01:

czasmai ludzie potrzebuja od samego poczatku wielu wrazen
ja nikogo nie potepiam bo kazdy ma prawo robic co mu sie rzewnie podoba i jestem jak najbardziej za...

seks z kobieta ..jak dla mnie tez odpada bo pomimo tego ze kobiety sa piekne to nie chcialabym damsko damskiej pary :ico_oczko: nie mowie tu o byciu lesbijka..

choc zapewne przypuszczam ze partenr bylby zachwycony gdyby mogl na to popatrzec a potem sie dolaczyc,ale wlasnie to mnie odstrasza...
absolutnie nie dlatego ze jak juz pisalam cyba zbyt zaborcza jestem,okropna zazdrosnica ze mnie :ico_haha_01:
moze gdybym taka nie bylao dwazylabym sie na trojkat..

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

10 paź 2008, 18:26

jagodka24, Natashka ma racje,ja ze swoim jestem ponad 15 lat razem i tez po przerwie w seksiku bardziej nam sie chce i jest o wiele lepiej niz tak jak do ˛odbebniamy˛

Natashka pisze:nie mowie tu o byciu lesbijka..
i my z Izunia tez nie :ico_nienie:

Natashka pisze:choc zapewne przypuszczam ze partenr bylby zachwycony gdyby mogl na to popatrzec a potem sie dolaczyc,ale wlasnie to mnie odstrasza..
+oj chyba kazdy facet :-D a ty sama jak dodajesz na koncu moze i bys poszla na taki uklad,ale obawy biora gore

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 paź 2008, 08:09

emalia30 pisze:a ty sama jak dodajesz na koncu moze i bys poszla na taki uklad,ale obawy biora gore

ale bardziej chyba poszlabym na taki uklad aby sprawic przyjemnosc T niz sobie samej...na razie nie czuje potrzeby az takiego urozmaicania sobie zycia seksualnego..no i TE moje obawy biora gore...wiec nigdy sie na to nie zgodze raczej..zreszta T jest na tyle taktowny ze nawet nigdy mi o tym nie mowi..to juz bardziej kiedys ja sama z ciekawosci zapytalam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

12 paź 2008, 21:58

wow to sie temat rozwiął :ico_szoking: :-)
Ja jestem kategorycznie przeciw tego rodzaju urozmaicenia.Co więcej uważam,że takie zabawy zawsze są fatalne w skutkach tym samym nie zamierzam tego praktykować :ico_olaboga: Poza tym jest tyle mozliwosci kajdanki,wibratory ,bita smietana ,lutro w sypialni itp itc ,ze ten nr programu mozna ominąć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 paź 2008, 08:12

Pozytywka pisze:Co więcej uważam,że takie zabawy zawsze są fatalne w skutkach tym samym nie zamierzam tego praktykować :ico_olaboga: Poza tym jest tyle mozliwosci kajdanki,wibratory ,bita smietana ,lutro w sypialni itp itc ,ze ten nr programu mozna ominąć :ico_haha_01:


no między innymi tez uwazam podobnie wiec dlatego chyba nigdy bym sie nie odwazyla na taki uklad..
a z tym lustremw sypialni to na prawde fajna sprawa :ico_haha_01: wiem bo mamy na scianie dwa duze i na prawde czasem dzieki nim atmosfere mozna podgrzac...tzn siebie heh...

bita smietana odpada jesli ktos jest na diecie :ico_oczko: chioc w sumie potem mozna ja szybko spalic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

13 paź 2008, 11:36

Natashka pisze:bita smietana odpada jesli ktos jest na diecie chioc w sumie potem mozna ja szybko spalic

Nat przecież świetnie wyglądasz!! :ico_haha_01:
Ja też wiecznie byłam na diecie ,a od pół roku olałam te całe dietetyczne zamieszanie i waga stoi w miejscu;-) :ico_haha_01:

Natashka pisze:a z tym lustremw sypialni to na prawde fajna sprawa wiem bo mamy na scianie dwa duze i na prawde czasem dzieki nim atmosfere mozna podgrzac...tzn siebie heh...
a to napewno to taka namiasta seksu w szerszym gronie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 paź 2008, 11:53

Alu ty na diecie??? :ico_szoking: z kosci na osci?? przeciez ty masz figurke jak modelka :ico_szoking:

Pozytywka pisze:Natashka napisał/a:
a z tym lustremw sypialni to na prawde fajna sprawa wiem bo mamy na scianie dwa duze i na prawde czasem dzieki nim atmosfere mozna podgrzac...tzn siebie heh...
a to napewno to taka namiasta seksu w szerszym gronie :ico_oczko:


moze i tak hehe....

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

14 paź 2008, 15:39

Natashka pisze:Alu ty na diecie??? z kosci na osci?? przeciez ty masz figurke jak modelka

całe zycie tak nie było :ico_haha_01: A poza tym mam skłonnosci do tycia :ico_haha_01: doszłam jednak do wniosku,że jestem juz kobietą i pare okrągłości tu i ówdzie bedzie strakcyjniejsze niż wieszak na ubrania :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

14 paź 2008, 15:43

Witam a do mnie przylała wstrętna @ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: mąz już świrował że jestem w ciąży bo 36dc a tu nic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Pozytywka, ja też mam tendencję do tycia i ch....nie zazdroszcze tym co mogą jeść jesć i nic...waga stoi :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość