Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 maja 2008, 07:57

Witajcie u nas nocka taka sobie Jula obudziła sie dwa razy z płaczem tak jakos ostatnio niespokojnie śpi moze znowu jakies zeby daja o sobie znać :ico_noniewiem:
teraz jeszcze sobie spi pogoda zapowiada sie ładna choc zapowiadali na dzis deszcze
no prosze zmykam bo jula sie obudziła :-D

[ Dodano: 2008-05-12, 12:14 ]
Julcia sobie spi a ja wam wkleje kilka zdjec z wczoraj
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
hihi ale zaszalałam no dobra ja zmykam sie szykowac bo jak julcia sie obudzi to zmykamy na polko a potem do dziadka

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

12 maja 2008, 15:57

witajcie

u nas nocki ok przespane :ico_brawa_01:

gozdzik ,spóznione ,ale szczere :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: , nawet bym nie wiedziała ,ze było Małgorzaty u mnie w obydwuch kalendarzach nie pisze w przesuwanym nie i wydzieranym tez nie :-)

kolejny dzien ciepły ,ale po południu sie cos ochłodziło słoneczko chmurki przysłoniły chyba deszzczyk z tego bedzie ,no chyba ,ze przegoni

gozdzik ,ale super królewna na rumaczku :ico_brawa_01: ,mela tez ma takiego u dziadzi tylko troszke wyzszy

teraz własnie zasneła ,a ja mam chwile

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 maja 2008, 18:44

my juz po spacerku pogoda cudowna wiec siedziałysmy do oporu oczywiscie poł dnia siedziałysmy w piaskownicy :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

12 maja 2008, 20:41

witajcie z wieczora.

Dzień minął tak sobie. W pracy ...... dużo pracy :-D

Miki za to chyba się czymś zatruł, bo jak babcia odebrała go z przedszkola to wymiotował. W domu wypił troszkę soczku i wszystko zwymiotował. Jakiś czas potem wypił pół kubeczka herbatki i znów historia sie powtórzyła. Mówię Wam koszmar. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Jutro przetrzymam go w domku i zobaczymy co będzie.

Maja juz śpi, a ja oglądam M.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

12 maja 2008, 22:53

Hej marcóweczki :ico_haha_02:
Jejku,w końcu dokopałam sie do kompa :ico_brawa_01: Jak nie nadrabiam zaległosci w chacie,to nie mogę sie dopchać do kompa,bo chłopaki okupują! :ico_olaboga:
Weekend minął sympatycznie,w sobote Maks był na kinder balu,a my spacerowaliśmy,a w niedzielę pojechaliśmy na działeczkę (w końcu),pogoda zajebista więc trzeba było korzystać i obiadek na świeżym powietrzu to jest to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A dzieciaki jakie szczęśliwe-zwłaszcza Michaś w piaskownicy,jadł piasek i sypał sie nim,śmiechu było co niemiara a jak fajowo wyglądał :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Gozdzik-spóźnione ale szczere prosto z serducha naj naj lepsze życzonka-wszystkiego czego pragniesz i o czym marzysz by się spełniło :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

13 maja 2008, 08:24

Witajcie z rana

Przepraszam że wczoraj wieczorem nie zajrzałam ale tak mnie głowa bolała że wcześniej położyłam się spać.
Nocka spokojna. Wczoraj Emilka się wyszalała więc szybciutko zasnęłą i spałyśmy dzisiaj do 7.30 :-D
Kupiłam wczoraj Emilce farby do malowania rękami :-D dzisiaj jeszcze muszę kupić jakiś duży kawał papieru i będziemy malować :-D


nana jak miło Cie widzieć kofana :588: hihi widzę że Michaś dołączył do grona fanów piaskownicy :-)
urmajo mam nadzieję że z Mikołajem wszystko wporządku
gozdzik śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: a Jula to prawdziwa księżniczka

Nic idę zmykać dać Emi kaszkę

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 maja 2008, 10:48

Witajcie u nas nocka spokojna Jula teraz sobie spi ja jem sniadanko domek ogarniety prańka sie suszy wiec chwila dla siebie a jak Julcia wstanie to zmykamy na polko bo taka super pogoda

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 maja 2008, 11:26

witam

Mela standard zasneła o 22 I UWAGA: Wstała dzis o 10:50 :ico_brawa_01: w nocy 2 pobudki, w zasadzie obje wstałysmy niedawno bo chłopaki poszli do szkoły , a ja sie kimnełam bo mnie głowa bolała wziełam proszki i teraz jest juz git :ico_brawa_01: czekamy właśnie az kaszka wystygnie :-)

Mela od kilku dni jak poraz kolejny po próbach nocniczkowych jak zrobiła poraz pierwszy kupke na nokal- to teraz co kilka min lata po nocnik i woła aaaa aaaaaa oczywiscie sama na niego w rajstopkach i oczy wybałusza :ico_szoking: czy leci ,albo idzie kupa ,strasznie jej sie spodobało ,i zawsze sie udaje ,wiadomo jak leci sama po nocnik to zapomina o rajstopach ,ze strzeba zdjąć :-) ,ale ja interweniuje w sam moment, wczoraj cały dzien sucha pielucha ,no czasem nie zdarzymy ,no i jeszcze z nocy wtanie zesikana wiadomo ,ale jestesmy na drodze finałowej do lata bedzie perfekt :ico_brawa_01: moze sie obejdzie juz bez pieluchy na dzien...bedziemy jesc ,a potem wychodzimy na spacerek ,pogoda dzis nie zabardzo słonecznie ,ale chłodna i wdodatku wiaterek

:516: miłego dnia

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 maja 2008, 16:26

witajcie.

Dziś od rana w pracy zamieszanka, więc nie zdążyłam nic napisac.

Miki noc przespał bez żadnych sensacji. Za to jak rano wstał dopadła go biegunka. Teraz dołączyła temperatura, więc chyba to wirus grypy żołądkowej.
Żeby nie było za wesoło do Majki przyplątało się zapalenie gardła. Byłam z nią nawet już u lekarza, bo miała miec dziś szczepienie, ale wiadomo znów odroczone. Ciekawe kiedy się uda ją zaszczepic. A Pani doktor powiedziała jeszcze , że jest to bardzo ważne szczepienie, bo podobno w Europie panuje epidemia odry :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , więc jak ktoś chce jechac do Austrii lub Szwajcarii to musi byc obowiązkowo zaszczepiony.

Zobaczymy co nam jeszcze przyniesie dzień. W końcu mamy dziś 13. :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 maja 2008, 18:19

Mela jeszcze spi od 16 ,dziewczyny mam pytanko ,ma któraś z was takie krzesełko na rower dla dzieciaczków? bo ja mam zamiar kupic na dzien dziecka ,ale nie wiem jakie ,duzy wybór jest ,kiedys miałam dla chłopków taki koszyk wiklinowy na kierownice ,ale fotelik jest bezpieczniejszy i praktyczniejszy ........biore sie ostro za siebie brakuje mi roweru juz drugi rok nie jezdze ,a zawsze to przyjemne z porzytecznym :-) a ja zapalona rowerzystka :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość