doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

02 lut 2008, 19:10

urmajo, w hotelu Lival w Brzeźnie jako recepcjonistka

dziekuje za gratulacje.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

07 lut 2008, 17:54

ja nadal niania jestem :-) poza tym tez wlasciwie bez zmian.Mat ma juz prawie 14mcy.ale nie chce sam chodzic,najwyzej 2-3 kroki.ani mowic.cos tam po swojemu.ale mama za chiny nie chce powiedziec...ehhh

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

07 lut 2008, 18:28

Ja się witam po długimmmmm czasnie nie zaglądałam tu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

doris, powodzenia w pracy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

10 lut 2008, 14:01

dorotaczekolada nie martw się, Maja też nie mówi mama, za to tata i baba bardzo chętnie. Nie oznacza to , że nie potrafi, bo potrafi, ale woli mówić tata :(

anitus72
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 17 cze 2007, 17:20

12 lut 2008, 16:41

No ja też daaaawno tu nie byłam! Kto wie czy w Gdyni jest jakiś klub mam? Gdzie można spotkać się z innymi mamami i pogaworzyć o dzieciach? Ale zima co? Bardziej to przypomina wiosnę. Jutro idziemy z Tomaszkiem do ortopedy na kontrole bioderek, ciekawe czy te pieluszkowanie pomogło? Pozdrawiam!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 lut 2008, 02:48

witajcie Gdańszczanki...

wpadłam tutaj na chwile zobaczyć co u Was i widze pustki!!!

Ja siedze w pracy i mam czas...

ale jestem zmeczona

[ Dodano: 2008-03-25, 11:20 ]
widze ze tu dalej cisza... szkoda...

Monique
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 12 mar 2008, 13:34

30 mar 2008, 00:16

Witam
Czy możecie polecić mi dobrego ginekologa w Gdańsku?

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

30 mar 2008, 09:14

Monique, witaj :)

opowiedz coś więcej o sobie :) skąd jesteś, czym się zajmujesz itp :)

ja moge polecic Ci moja pani doktor - jestem z niej bardzo zadowolona :) http://pro-femina.com/index_files/hania.htm

Monique
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 12 mar 2008, 13:34

30 mar 2008, 20:34

Witaj Doris
Jestem z Gdańska, dokładnie z Wrzeszcza. Mieszkam tu od ponad roku. Z mężem planujemy dzidzię, jak najszybciej :-D W związku z tym, chciałabym znależć dobrego ginekologa, który poprowadziłby ewentualnie moją ciążę. Prawdę mówiąc nie wiem od czego zacząć poszukiwania. Na stronie trójmiasta, czy innych można znależć mnóstwo ogłaszajacych się gabinetów, ale który wart jest mojej uwagi to nie mam pojęcia. Za dużo tego, a zresztą nie każdemu odpowiada ten sam lekarz. Potrzebuję więc waszej mlode mamy pomocy :-) Wy już macie jakieś rozeznanie w tej dziedzinie i na pewno coś mi podpowiecie. Będę bardzo wdzięczna :ico_sorki: Powiedz mi coś więcej Doris o tej Pani ginekolog i o jej gabinecie. Interesuje mnie jej podejście do pacjenta, możliwość zadzwonienia w sytuacjach awaryjnych, wsparcie psychiczne przyszłej mamy itp. A jaki ma cennik? Widziałam, że pracuje z mężem? Domyślam, się że to jej mąż :-) A co pacjentki mówią o nim? Wiesz cos? Może starczy na razie tych pytań :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

31 mar 2008, 23:06

Monique, ja jestem z niej bardzo zadowolona - raz miala silne bole z boku brzucha (6-7 mc) i nie wiedzielismy z mezem co robci to pierwsze co zadzwonilismy do niej a bylo kolo 23 i doradzila co i jak. podejscie ma ok. wczesniej na początku ciązy bylam u ginka w swissmedzie i szkoda gadac... nawet mnie nie zbadał, tylko od razu usg dopochwowe zrobil, a jak powiedzialam ze mam silne uplawy to przepisal leki nie zagladajac "tam" a ona wrecz przeciwnie, najpierw wywiad zrobila ze mna, uspokojała mnie itp wporzo kobita

a cennik... kurcze chyba 100 za wizyte z tego co pamietam... (akle nie jestem pewna) i na kazdej wizycie usg robila mi i nawet mialam to trojwymiarowe robione w cenie normalnej wizyty - gdzie inni robia za dodatkowa oplatą

przez pierwsze dwie wizyty nawet dostalam plytki z nagraniem usg - moglam rodzince pokazać i fajna opamiatka zopstaje

a o jej mezu nie wiem nic

ale oni obydwoje mają duzo pacjetów

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość