joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

19 mar 2007, 12:39

To tez prawda,ale co juz ma stac i czekac,to do lipca mi sie sprzykrzy a jak spodoba mi sie cos innego. :ico_brawa_01: Tu nie chodzi o zababony. :ico_haha_02: :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
Ja tez juz zamowilam mebelki z drewna jak Barapuppa.Bo trafila sie okazja.Wiec nie czekam na ostatnia chwile ale tak pytam. :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
A teraz pytanie z innej beczki jak wam idzie dziewczyny z wypijaniem 2 l. plynow.Ja sie staram duzo pic ale tym wiecej chodze do WC. :ico_zly: Niedlugo sie tam przeprowadze :ico_ciezarowka: a nie moge sobie wyobrazic pozniej :ico_szoking:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

19 mar 2007, 12:48

Ulka, dzięki, kuruj się. Katar leczony trwa tydzień, nieleczony - 7 dni. Wygrzewaj się!

Co do wózków i w ogóle zakupów - na razie czekam i nic nie mam - masz rację, Asiu, może się to sprzykrzyć potem. Wolę, żeby wszystko miało swój czas. Najlepiej chyba powoli zacząć od 7. mies., ale to zależy jakie zakupy planujesz i ile możesz naraz wydać.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

19 mar 2007, 12:50

No tak Basiu to napewno ale jak nam powiedza juz doswiadczone mamy to moze bedzie nam troszeczke prosciej.A moze nie ma regol? :ico_ciezarowka:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

19 mar 2007, 12:52

Nie ma chyba - bo jedna może wydać naraz 3 tys i kupić większość rzeczy, inni muszą to rozkładać w czasie. Ja się uparłam do świąt - asceza .

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 mar 2007, 12:53

z sikaniem, to ja też czestym gościem w kibelku jestem, aż się się wszytscy ze mnie smieją, a z piciem to piję wtedy kiedy mi się chce bo lekarz mi poweidzał ze tez nie nalezy przesadzać, bo jak się za duzo pije to się potem woda w organizmie moze odkładac i sie skurczy, szczególnie łydek dostaje,
a co do zakupów, to ja się narazie rozgladam ale za mion się zabiore do kupowania to pewnie z siódmy miesiąc trzaśnie, niby się wydaje ze tyle czasu jest, ale to tak szybko leci, ze ani się obejrzymy a tu już trzeba bedzie na porodówkę jechac :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

19 mar 2007, 12:54

No ja troche cioszkow juz mam,meble tez przyjda w tym tygodniu lub na drugi wiec chodzi o drobiazgi,ktore zwykle sa najdrozsze i wozek :ico_ciezarowka: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 mar 2007, 12:55

ja mam o tyle dobrze że wózeczek sponsorują teściowie, a łózeczko kupują rodzice, bo jak byś my musieli się z tym sami uporac to wózek to by chyba z becikowego dopiero był :ico_smiechbig: bo nas się coś kasa nie trzyma :ico_smiechbig:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

19 mar 2007, 12:56

To prawda Ula. :ico_ciezarowka: To jest niby duzo,ale tak zlatuje.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 mar 2007, 12:57

bardzo fajny wózeczek, bardzo mi się podoba i pewnie bym go kupiła, gdyby przednie kółka się skręcały i bardzo ładna kolorystyka

Ula zdrowiej szybko, bo pogoda ma się poprawić
a ja nie piję wcale na siłę tych płynów, piję tyle co zwykle lub jak mam pragnienie

po aktualizacji mamy 27 latek, czyli całkiem niezły wiek jak na ciężaróweczki

a ja się w ogóle nie przejmuje ani czasem ani zabobonami, jak mi się podoba to kupuję, poprzednio miałam już wszytko zamówione w sklepie we wrześniu (poród w grudniu) i spokojnie czekało sobie do momentu kiedy sobie odbiorę, ale mialam pewność, że jest w razie nagłej potrzeby (tylko tam jakąś małą zaliczkę zostawiłam na poczet zamówienia)
teraz też tak miałam zrobić z mebelkami i wózkiem i drobiazgami (umówiłam się w sklpie na porządny rabacik i powiedziałam, że mebelki zapłacę wcześniej, potem wózek i reszta, ale jak będę odbierać to będę płacić, a rabacik mam na wszytko 14% - całkiem nieźle)

u mnie do mebelków dokładaja się trochę rodzice, wiec nie będzie źle, 2000 becikowego trochę nam potem wyrówna nasze wydatki wózkowe, drobiazgi nie są drogie, a reszta po Wikusi

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 mar 2007, 12:57

no ja jedynie mam troszkę ciuszków, ale z tego co mi wszyscy mówią to kropla w morzu, kurcze ja już w koncu nie wiem ile tych maneli maluch musi mieć, z jednej strony wszyscy mówią zeby nie kupowac za duzo bo maluch szybko rośnie, a z drugiej ze trzeba mieć dużo ciuszków, bo jak mu sie ujeje albo co innego to trzeba go często przebierać, normalnie oszalec można :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
fajnie masz 2000 tysiace becikowego :ico_brawa_01: to bedzie na pieluchy :ico_smiechbig:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość