Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 maja 2009, 16:02

PaulinaS, ja po 2 ciazach wiec zaopatrzenie w ciuchy dla ciezarnych mam duze :-)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

08 maja 2009, 16:18

A to nie jest tak samo jak z prześwietleniem??
Mi się wydaje że nie.. A dla pewności sprawdzę w necie..
ja po 2 ciazach wiec zaopatrzenie w ciuchy dla ciezarnych mam duze
To masz dobrze. Mi już brzuszek zaczyna odstawać i nie mam pojęcia od czego mam zacząć i kiedy zmienić zwykłe spodnie na ciążowe...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 maja 2009, 19:39

uleczka170, ja w sumie wiekszosc czasu w domu z dziecmi to w dresach, ale na wyjscie juz spodnie dla ciezarnych nakladam , bo biodra mi sie juz nie mieszcza w normalnych i nie wygodnie brzuch mi sie cisnie

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

09 maja 2009, 13:04

No właśnie ja dziś idę popatrzeć na jakieś porteczki :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 maja 2009, 19:49

Jestem i ja. Miałam przedostatni zjazd na kursie a tu już 3 stronki do czytania. Fajna lekturka:) akurat temat zakupów więc i ja dziś z mężem i Matim spędziliśmy pół dnia w mieście na szukaniu spodni dla mnie i niestety chciałam taniej w normalnym sklepiej lub odzieży używanej ale się nie dało. Kupiłam letnie jeansy za 165 zł!!!! chyba 2 tygodnie będe przeżywać, ale są tak cudownie wygodne i mięciutkie, że chyba nie będę żałować. Babeczka powiedziała, że one rosną razem z ciężarną i do końca mi posłużą, a potem przerobię u krawcowej na normalne. Do tego udało mi się kupić jedne rybaczki bawełniane na wyjście, a drugie koło domu. I białą bluzeczkę. Także portfel pusty, ale ja szczęśliwa:) wklejam fotkę koniec I trymestru:)
Obrazek

Co do usg to z pewnością nie jest to to samo co naświetlanie. Przecież w ciąży nawet zęba nie chcą prześwietlić, więc to na pewno nie to:) ja mam wizyty co 3 tygodnie i na każdej mam usg dopochwowe i badanie.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

09 maja 2009, 20:46

matikasia, ale zaszalalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co sobie bedziesz zalowac :-D Zakupki super, bluzeczka sliczniutka :-)

A co do spodni ciazowych to ja sobie juz zakupilam na allegro dwie pary dresiakow, jedne dlugie i jedne rybaczki. Sa super, material cieniutki, wygodne jak cholera i nic na brzusio nie uciska-POLECAM a kosztuja 27 zl. I zamierzam sobie jesze rybaczki fundnac :-D :-D :-D I mam juz zamowione rybaczki dzinsowe tez mieciutkie i taki leciutki material, a cena nawet przyzwoita bo 80 zl

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

09 maja 2009, 20:56

Ja niestety nic nie kupiłam, bo spodni na mnie nie było. Nie wiem do jakiego sklepu iść, byłam w H&m i jedyny najmniejszy rozmiar to 36, ale i tak na mnie za duży... :/
Czyli 34, ale czy taki będzie dla kobiet w ciąży?? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

10 maja 2009, 18:23

Czesc listopadóweczki :-D :-D
Gdzie wy sie podziewacie??
Niedziela, ladna pogoda wiec pewnie korzystacie :-)
Ja siedze w domku, wrocilismy od rodzicow gdzie bylismy na obiadku :ico_haha_02: , mezu pojechala do pracy a ja sie bycze :-D :-D

Jutro jedziemy na 4 dni do rodziny Adama wiec bedzie zero dostepu do neta :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale jakos to przetrzymam. Mam nadzie ze jak w czwartek wrocimy to bede miala duzo do czytania :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 maja 2009, 19:22

i ja się melduję w niedzielkę
wczoraj popiknikowaliśmy trochę na na świeżym powietrzu, było mnóstwo atrakcji dla dzieci i grill (dzieciaki szalały w kulkach, na zjeżdżalniach dmuchanych i w takiej fajnej dżdżownicy), więc skuszeni dziś też grillowaliśmy na obiadek, mniam
ja to za bardzo typowych ciążowych ciuszków to nie mam, bo Wiki rodziłam w grudniu, więc brzuszek wyskoczył dosyć późno i już sweterki można było większe nosić i sukienki, więc miałam tylko kupione 2 bluzki koszulowe, spodnie (niestety po kilku praniach rozciągnęły się w pasie) i taki bardziej okazyjny komplecik, z Tadziem było już inaczej, ale moja psiapsiółka miała sporo ciuszków po swojej ciąży i mnóstwo rzeczy nosiłam od niej, dokupiłam jedynie dżinsowe spodnie ciążowe
teraz to właściwie trzeba by poza spodniami kupić jakieś spódnice, zazwyczaj zwykłe ciuchy w nieco większym rozmiarze, bo te ciążowe niezbyt mi się podobają (jakieś takie workowate) i są koszmarnie drogie, a wiadomo że potem to i tak nie nadają się do niczego, nawet kiepsko z przeróbkami, bo specjalnie krojone pod brzuszki
matikasia gratuluję udanych zakupów
uleczka170 ubrania ciążowe kupuje się w dokładnie takich samych rozmiarach jaki nosisz obecnie, spróbuj w typowych sklepach dla kobiet w ciąży

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 maja 2009, 09:03

matikasia, ale zaszalalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co sobie bedziesz zalowac :-D Zakupki super, bluzeczka sliczniutka :-)

A co do spodni ciazowych to ja sobie juz zakupilam na allegro dwie pary dresiakow, jedne dlugie i jedne rybaczki. Sa super, material cieniutki, wygodne jak cholera i nic na brzusio nie uciska-POLECAM a kosztuja 27 zl. I zamierzam sobie jesze rybaczki fundnac :-D :-D :-D I mam juz zamowione rybaczki dzinsowe tez mieciutkie i taki leciutki material, a cena nawet przyzwoita bo 80 zl
Ewa widzisz jaki paradoks szukałam spodni na allegro i 80 zł było mi za dużo biorąc pod uwagę, że mogą nie pasować, a kupiłam za 165:) prawda jest taka, że wymierzyłam się i niestety brzuch się zgadzał, a w udach wszystkie miały już większe rozmiary (z tych elegantszych lub jeansów) i zrezygnowałam. rybaczki też wypatrywałam ale wreszcie kupiłam na mieście. Jeśli możesz puść linka do tych co kupiłaś. Jeśli jakieś polecisz to już inna gadka;) i brałaś taki rozmiar jaki faktycznie nosisz?

dziś mati się przyczłapał do nas wy wyrka po 4 i tak się wiercił i odkrywał, że kopnął mnie mocno w brzuch. pół godziny nie mogłam usnąć tak się martwiłam, czy wszystko ok, ale chyba tak, nic mnie nie boli, nie leci i czuje się normalnie. w piątek już mam na szczęście wizytę:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość