buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 wrz 2010, 14:47

Witam dziewczynki siedze u mamusi i jest mi dobrze, wszystko mi pod nos podkładają :-D . Wzięłam od brata troszkę kompa, bo mi nudno. Co do zdrówka to już troszke lepiej :ico_haha_01: .
Manenka ale z Ciebie chudzina!!! Wogóle nie widać, że jesteś w ciąży :ico_szoking: .

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

01 wrz 2010, 15:44

hej!!
faktycznie szczuplutka ta nasza manenka jak wkleję swoje foto to chyba uciekniecie :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-01, 15:52 ]
Blanka26 ja też czułam ruchy już od 2-ch tyg. i ginek też mi powiedział że za wcześnie (tzn nie kopniaki ale u nie to bardziej takie ciągnięcie wewnątrz brzucha). Przy Zuzi czułam w 18 tyg.

Ja w pierwszej ciąży farbowałam włosy kilka razy (na pewno dwa razy albo 3) i moje dziecko nie ma alergii. Czytałam wtedy, że najlepiej wybrac farbę na bazie kwasów owocowych a nie amoniaku. O ile dobrze pamiętam to może wyjśc inny kolor, a najlepiej farbowac u fryzjera. Ja przed ciążą farbowałam na ciemny brąz, potem w ciąży u fryzjera na brąz, a potem znów sama farbowałam tą samą farbą żeby nie było niespodzianek.

[ Dodano: 2010-09-01, 15:54 ]
buzok14, nie ma jak u mamy :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dużo zdrowia. A jak córcia po pierwszym dniu w przedszkolu?

[ Dodano: 2010-09-01, 15:55 ]
Dziś mamy rocznicę ślubu z moim W. z tej okazji stawiam :ico_tort: .
A my mamy wychodne :ico_brawa_01: idziemy do kina :ico_brawa_01: pierwszy raz od 6-ciu lat :ico_wstydzioch:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 wrz 2010, 17:07

AniaZaba najlepszego z okazji rocznicy, i oczywiście życzę miłej zabawy. Tak to już jest że po ślubie to Ci nasi mężczyźni jakoś przestają o nas siię starać :ico_zly: . Ja czasem mam o to fochy, takie porządne, i mężuś jakoś się stara wtedy, no i czasem się zdarza to kino, tak raz na rok :ico_haha_01: .
Córcia jak narazie zadowolona, choć tak naprawde to zobaczymy co i jak za jakiś tydz, to jest nowe przedszkole, w zeszłym roku chodziła do innego, no ale zobaczymy. Moja Oliwia jest dość komunikatywnym dzieckiem i mam nadzieje, że się szybko zaklimatyzuje

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 wrz 2010, 18:07

a to mój brzuchal :)
dzisiaj robione zdj :)
Obrazek

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 wrz 2010, 22:26

basia śliczny masz ten brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14, o no proszę komu dobrze :-) nie ma jak u mamy co?? :-)
a miałam sie pytac bo nie wiem lub nie pamiętam czemu gin ci każe leżeć??

AniaZaba, wszytskiego najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
a wypad do kina to super prezent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
daj zdjęcie na pewno się nie wystraszymy :-)



Tynusz1, piękny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ładnie rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Dziękuję bardzo dziewczyny za komplemenciki, może na zdjęciu tak wyglądam, ale ja to taka średnia krajowa jestem 167cm wzrostu i ważę 58kg, tzn dziś z rana zobaczyłam już 59kg,wiec jak na razie 1kg do przodu :-)
ale broń boże na figurę swoją nie narzekam, nie muszę sie odchudzać, nie muszę się kontrolować, wszytko odziedziczyłam w genach i w dobrym trawieniu :ico_haha_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

01 wrz 2010, 23:37

Wiatm, równiez mam termin na luty :) mam do was pytanie dziewczyny i panie :) zwłaszcza te które już rodziły. Myślicie już o porodzie? o tym czy bedzie podobny do poprzedniego itd. Jeszcze tyyyle czasu a mi to chodzi cały czas po głowie. Ja miałam dosyć cieżki poród, nie był jakiś bardzo długi bo był wywoływany i trwał 8 godzin ani nie było komplikacji ale moja kruszynka ważyła 4.685kg i miała 62 cm długości. Teraz skonczył sie 15 tydzien i pan doktor twierdzi że w tej chwili ciezko coś powiedzieć dokładnie co do tego czy też bedzie takie duże , ale podobno jest duże prawdopodobieństwo bo już teraz jest duże jak na ten tydzień :( nie moge spać normalnie przez myśl że byćmoże w lutym bede sie znowu tak męczyć :(

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 wrz 2010, 08:21

mania6891, witaj :)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

02 wrz 2010, 09:25

Witaj mania6891 :) Tez mysle z bolem serca o samym porodzie :ico_olaboga: Oliwke rodzilam 20 godzin, mialam duzo szwow i w ogole dlugo pozniej z tego wychodzilam. Ale staram sie tym nie zadreczac. Damy rade, w koncu jestesmy kobietami :-D
Na razie przed nami drugi - najwspanialszy pod wzgledem samopoczucia (przynajmniej u mnie) trymestr :ico_brawa_01: , pozniej trzeci i dopiero porod.
Ja jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to pierwsze co zrobilam, to wlaczylam na youtube filmiki z porodow - tak zeby sie dobic :ico_oczko: Ale teraz podchodze do tego na luzie, moze dlatego ze urodzic i tak trzeba i tak, a drugie z reguly rodzi sie latwiej i postanowienie: na pewno bedzie dobrze !!! Nie ma sensu denerwowac sie czyms na co nie mamy wplywu :-D Buziaki i glowa do gory

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

02 wrz 2010, 10:55

mania6891, witaj!!
Ja jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to pierwsze co zrobilam, to wlaczylam na youtube filmiki z porodow - tak zeby sie dobic
ja zrobiłam dokładnie tak samo :ico_smiechbig:
pierwszy poród trwał 19 godzin, miałam gorączkę i zasypiałam między skurczami co 2 min, ale i tak wspominam go z łezką w oku :ico_oczko: Trzymam się myśli że drugi będzie łatwiejszy.
Damy rade, w koncu jestesmy kobietami
o tak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

02 wrz 2010, 12:56

Wróciłam waśnie od pana doktora :) okazalo sie ze moja ostatnia miesiaczka nie byla miesiaczka tylko plamieniem na poczatku ciazy i nie jestem na poczatku 16 tygodnia tylko na poczatku 18. z usg dokladnie 17t2d :)to dla tego mój fasol tak bryka wieczorami i mam taki brzuszek :) i dokładny termin to 4.02.2011

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CurtisBlata i 1 gość