Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

02 lis 2007, 00:56

Ja tylko na chwilunke, bo padam z nóg...

Chciałam tylko życzyć

[center][size=200]WSZYSTKIEGO NAJ

DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW

OBCHODZĄCYCH SWOJE MIESIĘCZNICE

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: [/center]
[/size]

[ Dodano: 2007-11-01, 23:59 ]
Pochwalę się jeszcze, że takowy prezent zakupiliśmy Viki z okazji półroczku

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

A ona zamiast w tym skakać to chodzi :ico_szoking: :ico_puknij: A skoczy sobie od czasu do czasu... a tak to próbuje chodzić i się denerwuje jak ten pas ją ciągnie z powrotem :-D

[ Dodano: 2007-11-02, 00:05 ]
Katrin a ja napisałam dzisiaj do ciebie smska czy szczęsliwie dojechaliście do Polski :ico_olaboga: wiesz to Wszystkich Świętych, tyle ludzi na drogach i martwiłam się o was... ale moze to i lepiej ze skoro Antonio nie czuje się za dobrze, to lepiej iż zostaliście...

A może przyjedziecie do Katowic w okolicach 9 grudnia???

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 lis 2007, 08:10

Witam z rana i zapraszam na kawulca :-D :-D

Kasi.k ale super niunia wygląda w tym skoczku, a jak się cieszy, fajowsko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kolka współczuje Ci kochana z całego serca tego co wyprawiali z twoją niunią :ico_zly: :ico_zly: , dobrze że chociaż mała ją wytarmosiła za włosy :-D :-D

Rybciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: synka za wagę i ząbek

kurcze a u nas nadal nic

Katrin może i lepiej że nie pojechaliście, w tych dniach jest naprawdę niebezpiecznie na drogach

Nie pamiętam co miałam jeszcze napisać

pa pa

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 lis 2007, 08:18

Witam po baaaardzooo długiej przerwie, rany nawet nie wiecie jak ja za wami tęsknię.
A na kawusie bardzo chętnie się dziś skuszę, wreszcie mam wolne, a Talibkiem dziś opiekuje się Sławek.

[ Dodano: 2007-11-02, 07:40 ]
Zaległości w czytaniu pewnie w życiu nie nadrobię, ale postaram się poczytać tyle ile dam radę.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 lis 2007, 09:43

Witajcie moje stokrotki :-D
Ja już czekam z kawką! Ale chyba za późno :(
Gabi Witaj kochana! mam nadzieję, że dziś wypoczniesz sobie- z nami na TT :-D :ico_brawa_01:
Kasik
- fajna ta zabawka. Chrzestny Julci planuje taki zakup dla niej na gwiazdkę, ale nie wiedzą, czy coś takiego można dostać w naszym mieście. Ale dobrze, że zobaczyłam o co to chodzi, bo z ich tłumaczeń to niewiele rozumiałam... Boję się tylko czy nie wpłynie to źle na bioderka Julci (po tej przebytej dysplazji), bo to chyba coś na zasadzie chodzika, skoro może stać? :ico_noniewiem: Przedyskutuję to na wizycie u ortopedy... tak czy owak- ta huśtawka czy jak to się zwie jest superowskie :ico_brawa_01:
Katrin- podjęliście mądrą i rozważną decyzję (pozwoliłam sobie ocenić :ico_oczko: ) taka podróż dla nikogo nie byłaby rozrywką, przy czym Wy macie na pewno większą wytrzymałość niż ząbkujący Antoś. Pojedziecie innym razem, może tak się złoży, że nie będzie tam akurat gangreny?

caro pisze:kurcze a u nas nadal nic
Caro- nie martw się. Czytałam gdzieś, że to nawet lepiej, że dzieciątkom zęby wychodzą później. Podobno są wtedy mocniejsze, zdrowsze itd. Nie bój się, Oskarkowi tez wyrosną na pewno :-D

Zmykam do swej Lali. Kurczę, zawsze spała do 9 a dziś o 7 kolega R puścił mu pika na kom. Tłumaczę mu zawsze, żeby wyłączał dzwonek a ten zawsze zapomina. I dziecko obudzone :ico_zly:

A miałam jeszcze się pochwalić: Julcia umie już dawać "cześć" :ico_brawa_01: Tylko mojej rodzinie- u teściów odkręca głowę :ico_brawa_01: A nam za każdym razem, kiedy ją poprosimy :064: :064: :064:
Wiem, że to drobiazg, ale bardzo się cieszę :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 lis 2007, 11:15

czesc:)) w koncu jestemmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!! ide poczytac z grubsza ostatnie posty bo wszystkiego i tak nie dam rady i jak tylko Kacpi zasnie napisze co u nas strasznie za Wami wszystkimi sie stesknilam :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 lis 2007, 11:44

M0rD3CzKa, teściowo kochana Ty moja! Witaaaaj!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :509: :509: :524: :529: :525: :524: :529: :525: :597: :597: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: Powiem tylko tyle: NARESZCIE!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 lis 2007, 12:33

hektorka, nic nie poradzisz na niejadka. Ja mam problem bo mam niepijka.Wogule nie chce pic :ico_noniewiem: Tylko mleko :ico_noniewiem:

M0rD3CzKa, wreszcie - witaj kochana Mordziu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

delicja - sliczna Olcia :ico_brawa_01:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla wszystkich swietujacych :ico_tort: :ico_tort:

Kolka, ty zlosnico :ico_nienie: Andrzeje tarmosi dziadka za brode :-D


katrin, no to chyba zeczywiscie lepiej w domku zostac.My jutro jedziemy do mojej mamy na 3 dni - zobaczymy jak to bedzie :ico_noniewiem:

kasi.k, fajne to :-D Wyobraz sobie,ze my juz ponad miesiac czekamy na ta zabawke z allegro.Byla prawie u nas i cofnelibo niby jakas ferelna partia :ico_zly:

caro, pyszna kawka. A zabki podobno im pozniej tym lepiej - bo zdrowsze.Nie wiem ile w tym prawdy ale zawsze mozna sie pocieszac :-D

Gabrysia, witaj :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 lis 2007, 12:46

iw_rybka, Jeśli o nich chodzi to nie mam żadnych wyrzutów sumienia. Nic nie poradzę, że wyzwalają we mnie najgorsze instynkty... Teściowa prowokuje mnie każdym słowem i czynem, a znam tego człowieka- lubi być złośliwa- nigdy z tym się nie kryła, nawet przed ślubem z dumą mi o tym opowiadała, ale nie sądziłam, że będzie dołki kopać także przed własną synową...

A jak ta zabawka fachowo się nazywa, bo chciałabym ją znaleźć na allegro i obejrzeć?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 lis 2007, 13:09

nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze ze mam juz tego neta :-) probowalam nadrobic zaleglosci ale poddaje sie :-D za duzo stron :-D
moj kacpo chory ma straszne zapalenie gardła a do tego ma uczulenie na antybiotyk i wyglada teraz jak poparzony ma tyle czerwonych krostek na calym ciałku :ico_placzek: pozatym wszystko ok rosnie jak na drozdzach... wazy 1130 ma dwa zęby a trzeci juz tuz tuz... sam pieknie siedzi ... matko ja nawet nie wiem co u was nowego ...kto ile ząbkow kto jak mowi jak siedzi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale powolutku bede czytala posty jak Kacpi pozwoli :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 lis 2007, 13:22

M0rD3CzKa, biedny mój zięciunio... Ucałuj go od nas i życz mu zdrówka...
Julcia ma 4 i pół ząbka :-D szósty w drodze :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość