Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lis 2011, 23:08

biniu_s, o kurcze,wracaj do nas szybko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Dziewczyny to dajcie przepis na te wafle,zachcialo mi sie takich :ico_wstydzioch: Wystarczy kupic mase karmelowa i takie platy wafli i juz?

U mnie okropnie wieje,masakra jakas :ico_olaboga: Zerwalo nam brezent z piaskowanicy dzieciakow i drzewa,musielismy zabezpieczyc porzadnie,bo rano pewnie u sasiadow by bylo na koncu ulicy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 lis 2011, 23:36

my dodajemy do wafli jeszcze dżem (warstwami na przemian), by takie mdłe nie było :D

Myszka_, ze szkołą się udało. Tylko dzięki temu, że mieliśmy pieniądze w Polsce na koncie. Przelalismy tyle ile było potrzeba na szkołę.. i zapłacone.
Niestety odroczyć do 1 nikt nie chciał :ico_noniewiem: hmmm...





biniu_s
, wracaj szybko do zdrowia!!!!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lis 2011, 23:38

ze szkołą się udało
- to dobrze,miejmy nadzieje,ze juz takich niespodzianek nie beda robic :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 lis 2011, 23:47

HEj dziewczyny,
Ja dzis mega leniwy dzien, u nas ciemno za oknem caly dzien i wichura taka ze az strach przez okno patrzec! Nie wiem jak jutro zuzia do szkoly pojdzie, oby sie uspokoilo!

Ja przespalam wiekszosc czesc dzionka, i teraz tez mi juz oczy leca wiec zaraz ide spac. Zaczyna mnie kosc lonowa bolec przy ruszaniu nogami, wiec chyba rozchodzenie spojen i wiazadel mnie nie ominie i w tej ciazy... Maly kopie coraz mocniej a Nell taka podjarana caly czas powtarza "a wies mamusiu, ja zawse chcialam miec braciska" :-D

Biniu, szybko zdrowiej, ah te nerki :-/ nie mialam wczesniej objawow zapalenie drog moczowych ze az tak wysoko infekcja siegnela? I uwazaj w szpitalu, myj czesto rece czyms antybakteryjnym, bo w Pl w spzitalach latwo gronkowca zlapac.... :-/

A wafle i ja znam , moja mama robila kiedys namietnie , z masa czekoladowa ale powiem szczerze ze nie przepadam bo dla mnie za suche to jest. zreszta ja i za ciastami nie za bardzo, chyba ze cos kwaskowatego albo owocowego w nich jest. Ze slodyczy to raczej ciastka z dzemem :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 lis 2011, 00:08

nery łatwo przeziębić ot tak. Mnie dwa razy w pierwszej ciąży zwyczajnie przewiało.
Raz, gdy na zajęciach na uczelni, ktoś otworzył drzwi wchodząc do sali i była CHWILA przeciągu...
Drugi raz gdy podczas upału otworzyłam okno w samochodzie i czułam jak mnie owiewa miły chłodek :ico_noniewiem: Wieczorem już się zwijałam z bólu... Była to 1sza ciąża, więc leżałam w ciepłym wyrku i się wygrzewałam. Biniu, zdrówka!
Na szczeście poza ciążami nerki się trzymają, czego i Tobie życzę :)

iw_rybka, tym razem będę wiedziała, że chcą opłaty za kolejy sem półtora miesiaca przed rozpoczęciem. No i poza tym, już chyba uda nam się mieć jakieś oszczędności, a nawet jak nie, będziemy na to odkładać systematycznie na osobne konto... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

28 lis 2011, 00:14

o jejku szpital to nic fajnego
trzymaj sie

a u nas wieje!!!!!!!!!! oj wieje

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 lis 2011, 00:17

u nas też wiało w Londku. Ale na spacerze udało się byc 3 godzinki :D zimnooo...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 lis 2011, 00:25

nery łatwo przeziębić ot tak. Mnie dwa razy w pierwszej ciąży zwyczajnie przewiało.
aby miec odmiedniczkowe zapalenie nerek to musi wdac sie bakteria, najczesciej E-coli. Samo "zawianie" nie wystarczy.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 lis 2011, 01:19

nery łatwo przeziębić ot tak. Mnie dwa razy w pierwszej ciąży zwyczajnie przewiało.
aby miec odmiedniczkowe zapalenie nerek to musi wdac sie bakteria, najczesciej E-coli. Samo "zawianie" nie wystarczy.
a to nie wiedziałam :D tym bardziej zdrówka!!!

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

28 lis 2011, 08:53

Biniu zdroweczka kochana !!!
Wracaj szybciorem do domu !!

U mnie wszystko ok.. rośniemy sobie.. chyba niedługo powinnam jakies ruchy poczuc prawda ? chciałabym bardzo..

a ten czas szybko leci w miare juz 16 tydzien zaczynam
Obrazek i z tej okazji zapraszam na pyszne ciasteczko !!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość