Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 sty 2008, 15:58

Kinga do szóstego miesiąca się zmienia kolor oczek...Milena już nie ma takich niebieskich...tylko takie bardziej piwne jak ja... :-D
a mój mąż ma brązowe...mikołaj też ma takie ciemne...

Kinga jak będziesz maiła chwilkę to możesz mi "obrobić" to zdjęcie dzieci co mam w podpisie...?????? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 sty 2008, 16:04

Ztymi oczkami to roznie bywa! moga sie zmienic nawet dopiero w wieku 5-6lat! Tak bylo u mojego syna! :-D :-D :-D
Zdjecia cudne!!! i dzieciaczki wspaniale gratuluje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Brawa dla Bronusia za zabki! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
cos mi tu ciezko tak jedna reka pisac! no bo mala mam przy cycu :-D :-D :-D
co do naszej szkoly, to jakies zdjecia to mozna, ale telefonu to bym nie podala, chyba ze w prywatnych juz wiadomosciach! :ico_nienie:

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

27 sty 2008, 16:06

http://www.cosgan.de/images/midi/versch ... 0.gifwitam w piekne śnieżne popołudnie

[ Dodano: 2008-01-27, 15:10 ]
proba Obrazek
Violu dzieki

[ Dodano: 2008-01-27, 15:20 ]
Obrazek Violu Obrazek wyślę ci Obrazek w dniu nauczyciela.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 sty 2008, 16:23

Anulaf pisze:co do naszej szkoly, to jakies zdjecia to mozna, ale telefonu to bym nie podala, chyba ze w prywatnych juz wiadomosciach!
ja teź nr tel, ani gg bym nie podała... rózni ludzie to czytają....Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 sty 2008, 16:50 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

27 sty 2008, 16:32

Viola pisze:Kinga do szóstego miesiąca się zmienia kolor oczek...Milena już nie ma takich niebieskich...tylko takie bardziej piwne jak ja...
Grześ mial czarne teraz ma sliczne ciemno niebieskie w sloncu wygladaja jak fioletowe.Jak sie nie zmienia bedzie nimi czarowal Obrazek

A co do N-K. to kazdy przy zdrowych zmyslach nie pisze gdzie pracuje a dane kontaktowe podaje tylko w scislym gronie .Choć przyznaje ze wsrod swoich znajomych zauwazylam zdjecia prezentujace poziom zamoznosci czyli zdjecia nowych domow samochodow no i oczywiscie nawet jak ktos chwilowo pracuje za granica to duzymi literami podpisuje sie pod zdjeciem.Moze to trendy?

[ Dodano: 2008-01-27, 15:47 ]
[quote="Viola"]Witajcie...
ja też mam dziś luzy...tatuś w kuchni urzęduje..

Te niedziele w kuchni wprowadzilas juz w dniu slubu jak widac na zdjeciu w N-K Ty siedzisz a maz podaje ci herbatke brawo Obrazek to jest partnerstwo
Ciekawe jak Sylwi udal sie slub i chrzest

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

27 sty 2008, 19:45

witajcie
ja tylko na chwilkę wpadam, żeby postawić wam torcik, bo Tadzikowi wreszcie przebił się ten dawno oczekiwany pierwszy ząbek i to tak niepozornie, że o mały figiel bym go przegapiła
Obrazek
częstujcie się kochane

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

27 sty 2008, 19:58

Gratuluję małemu Panu Tadeuszowi! :ico_brawa_01: Pierwszego ząbka trzeba opić! Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 sty 2008, 20:05

ogromne brawa dla Tadzia Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

a torcik boski - prawdziwe dzieło sztuki ... Basiu z ciebie to dopiero specjalistka od tortów
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

27 sty 2008, 20:14

Acha. Zapomniałam Wam się "pochwalić". Od wczoraj, po raz pierwszy od ciąży mam @ Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 sty 2008, 21:31

No mi sie w koncu udało do was zajrzeć bo jakosc czasu ciagle brak, zakupki się wczoraj udały bo mamy kamerke dziadek troszke zaszalał i kupił za 4500 zł :ico_szoking: ja bym w zyciu tyle nie dała, ale jak dziadek stawia to co się bede buntowac :-D
no i zaszalelismy jeszcze bo kupilsimy sobie komode i szafeczke do nowego pokoiku oraz takei fajna półke na kółkach do szafy :-D wiec jzu neidługo pokoik bedzie gotowy :-D
a we wtorek znowu gosci bedziemy miec, bo znajomi z krakowa przyjezdzaja wiec znowu pokoik bedzie w uzytku :-D

Sosim śliczne zdjęcia :-D , a mój mąz się śmieje ze to przyklejane włoski :-D

Basiu super ten filmik a oczywiście brawa :ico_brawa_01: dla Tadzia za pierwszy ząbeczek :-D u nas dalej w buzi tylko jezyczek :-D

A w filmiku głosu niestety brak bo w aparacie nie mam mikrofonu :ico_noniewiem: wiec ta usterka u mnie, ale niedługo się poprawie bo już testujemy kamerke :-D

U nas ze spaniem nie ma naszczescie problemu, a my jemy o 19 kaszke na dobry sen, później kąpiel chwilka zabawy 125 ml mleczka, i gdzies po 21 już spimy do 6-7 rano, wiec nei najgorzej chociaż ja to bym wolał do 10 sobie pospać, ale to chyba dopiero na emeryturze :-D

Serafinko ty to twojego synusia kochasz chyba bardziej niż mężusia :-D , a on nie jest zazdrosny :-D i gratulacje ząbków :ico_brawa_01: tylko uwazaj teraz przy karmieniu :-D

Kinga super ze impreza się udała, a nie ma się co dziwić ze Eliza nie spała przecież z fajnych imprezek to głupio w połowie wyjsc :-D

Violu super foteczki :ico_brawa_01:

Małolatko to nie wiem czy ci gratulować @ czy współczuć, ale pociesze cie ze ja juz 2 razy miałam i na dniach ma być kolejna@ :ico_zly: chyba trzeba sobie nasteonego bobaska zrobić to znowu bedzie 9 miesiecy spokoju :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość