mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

12 sie 2008, 21:13

czesc ja tylko sie witam i zmykam bo strasznie mi sie spac chce.zdjecia wszystkie super.

[ Dodano: 2008-08-12, 21:14 ]
maja w kapeluszo sliczna jakby inne dziwecko

[ Dodano: 2008-08-12, 21:15 ]
Renia0601, arturek to taka pyza fajnie takie puce ma

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

12 sie 2008, 22:30

Hej!!!!
Dziewczyny ja tylko na chwilkę. Moja kumpela właśnie rodzi i siedzę jak na szpilkach, nie mogę sobie znaleźć miejsca. Przypomniał mi się od razu mój poród i przezywam bardzo.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 sie 2008, 23:13

Ja dopiero teraz mam chwilkę, byłysmy dzisiaj z dzieciakami na krytym basenie w uzdrowisku, poszłyśmy na 17, ale nie było już miejsc (mały basenik i wchodzi tam do 20 osób), więc czekałyśmy do 18. Bawiłyśmy sie ekstra, Ula była szczęśliwa, a po wyjściu z wody zmęczona zasnęła mi przy cycu. Wróciłyśmy do domu, a mój smyk się obudził, wypiła butlę kaszki i ani myslała zasnąć, poleżała sobie trochę, a potem w płacz nic nie pomagało, więc zabrałam ją do drugiego pokoju, gdzie koty polowały na ciemki i tam zaczęła się chichotać do tych kotów. O 22 znów ją do łóżka zaniosłam, a ona znów w płacz, ale po chwili w końcu zasnęła. Nie mam pojęcia co się stało, czy to przez ten basen.... może za późno poszłyśmy tam :ico_noniewiem:

Renia, Asik, super zdjęcia, Kamilek i Arturek są prześliczni :-)
Renia, Arturek bardzo do Ciebie podobny :-)

Zmykam spać, wykończył mnie dzisiejszy dzień, taki gorąc, a do tego jeszcze to zasypianie obłędne.... padam...
Papapa... do juterka kochane, spokojnej nocki :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 sie 2008, 08:30

Dzien dobry,

Stawiam :ico_kawa:

U nas kolejna nocka przespana w calosci, bardzo mi sie to podoba :-) Zasypianie wieczorne to bajka... odkladam do lozeczka i na tym konczy sie moja rola.... :-D

Renia, zgadzam się, że Arturek do Ciebie podobny no i piekny chlopak :ico_brawa_01:

Assik, super zdjecia!

Gosia, daj znac jak tam z Twoja kumpela, trzymam kciuki! :-)

U nas dzisiaj znowu ma byc upal, ale u mnie w pracy to tego nie odczuje raczej!

Zycze milego dzionka!!

[ Dodano: 2008-08-13, 08:30 ]
wreszcie mi sie udalo i bylam pierwsza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sie 2008, 09:47

Hello

ale dzisiaj pospalam wogole nie slyszalam majki jak wstala i spalismy z mezem do 9

u nas wczoraj majka tez pozno poszla spac przyszli do nas znajomi a jak u nas ktos jest to ona nie chce chodzic spac poszla dopiero po 22

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 sie 2008, 10:53

i ja się melduję nadal bez klawiatury :ico_placzek: mam nadzeję że jeszcze w tym tygodniu przyjdzie bo dość niewygodnie sie tak pisze

u nas dzisiaj okropie duszno jest a Artur ma nadal katar i muszę go ubierać troszkę cieplej niż by chciał. A i dzisiaj pytałam się teścia ile to będą jeszcze robić a ten że jeszcze tydzień conajmniej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

13 sie 2008, 10:53

Czesc dziewczyny!!!
Wpadam na momencik.... u nas ok, Dawidek juz sam siedzi, od dwoch dni jest marudny wiec moze druga jedynka idzie, strasznie duzo rozmawia po swojemu i w ogole jest bardzo wesolym chlopcem. W piatek wyjezdzamy nad morze, bedziemy do niedzieli, jestem ciekawa jak maly zniesie podroz no i zmiane klimatu.
Znacie moze jakis srodek dla dzieci na komary, bo maly ostatnio jest pogryziony, codziennie wieczorem walczymy z nimi a i tak gdzies sie chowaja i Dawidka pogryza, uparly sie na niego :ico_placzek: .
Śliczne zdjecia wstawilyscie!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Chyba Gosia pisala ostatnio o kisielku- robisz sama, czy z paczki, jesli sama to zdradzisz w jaki sposob?? :ico_haha_02:
Musze uciekac bo babel wola, buziaki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 sie 2008, 10:54

a i dzięki, chociaż Wy mówicie (piszecie) że Arturek do mnie podobny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-13, 10:56 ]
a i jeszcze wczoraj w płaczu wypatrzyłam, prawą dolną dwójkę, cały czas obserwowałam górę a tu na dole wyszedł :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 sie 2008, 11:19

Renia0601 pisze:a i dzięki, chociaż Wy mówicie (piszecie) że Arturek do mnie podobny :ico_brawa_01:

..no bo jest!!!!

Renia0601 pisze:a i jeszcze wczoraj w płaczu wypatrzyłam, prawą dolną dwójkę, cały czas obserwowałam górę a tu na dole wyszedł :ico_brawa_01:

brawo!! my mmay 2 zabki na dole, ale u gory nic jeszcze...

misia85 pisze:Chyba Gosia pisala ostatnio o kisielku- robisz sama, czy z paczki, jesli sama to zdradzisz w jaki sposob?? :ico_haha_02:


Sama robie, przecieram lub miksuje owoce, jak geste to dolewam troszke wody, podgrzewam, mieszam lyzeczke plaska maki ziemniaczanej z odrobina wody dodaje i chwile gotuje, caly czas mieszajac, studze i gotowe!! Pychotka!!!! Mniam
Zamiast maki mozna tez dodac kleik, i zrobic taka papke.... zamiast kisielku

[ Dodano: 2008-08-13, 11:20 ]
Na komary nie wiem co, u nas w tym roku nie widzialam ani jednego komara :ico_szoking: ..... chyba wszytskie sa u Was

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

13 sie 2008, 11:35

Renia0601 pisze:wypatrzyłam, prawą dolną dwójkę

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mz74 pisze:Sama robie, przecieram lub miksuje owoce, jak geste to dolewam troszke wody, podgrzewam, mieszam lyzeczke plaska maki ziemniaczanej z odrobina wody dodaje i chwile gotuje, caly czas mieszajac, studze i gotowe!! Pychotka!!!! Mniam
Zamiast maki mozna tez dodac kleik, i zrobic taka papke.... zamiast kisielku


Dzieki Gosiu, bardzo latwe :-D na pewno zrobie!!!

mz74 pisze:chyba wszytskie sa u Was

mieszkamy niedaleko jeziora i nigdy nie bylo ich duzo, a w tym roku normalnie plaga :ico_szoking: , a moze Gosiu przesle Ci kilka w prezencie?? :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość