Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 wrz 2007, 15:11

Witaj Ewcik :ico_haha_02: Cieszę się, że imprezka udana :ico_brawa_01:

kate_k82 fotki superowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja z kolei nie znoszę serialu Pierwsza miłość- szczególnie jak dali ten wątek o utracie pamięci przez Majkę :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 wrz 2007, 15:51

hejka...Kate no fotki sliczne...super uchwycilas to podkurczanie nozek!!!mi sie to tak chyba nie udalo.. :ico_noniewiem: bede polowac jeszcze raz...i zrobie fotki jak Ty :ico_oczko:

My juz po obiadku,Maya zasnela sama w lezaku a wczesniej tatus robil jej samolota i tak sie chichrala na klos ze plakac sie chcialo z milosci :ico_haha_02: i zauwazylam ze odkad robi te ladne zolte kupy to czesciej mi spi w dzien....ma nawet 3 dwugodzinne drzemki :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Dziewczyny powiedzcie mi co o tym myslicie ...kupilam dzis wapno z wit.D i zamierzam lykac codziennie....mala nie dostaje wit.D bo u nas lekarz nic takiego nie zalecil...i pomyslalam ze moze jak ja bede lykac to moze jej tam cos splynie w cycu :ico_noniewiem: ...powiedzcie czy zle mysle..bo juz nie wiem...zadnych witamin tu nie zapisują dziecim ...niby cyc wystarczy ale czy ja wiem :ico_noniewiem: czekam na oinie zanim zaczne to lykac!

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

24 wrz 2007, 16:06

kamizelka wiesz powiem Ci szczerze ze wlasnie ostatnio gadal z kolezanka na ten temat i mowilam jej ze zaczyna mnie to wkurzac ze majka gra taka cnotliwa a przeciez teraz na roze tanczy,a caly czas taka panienke udaje...
ale tak poza tym to lubie ten serial...
ja spadam bo maly tak truje ze szok:((poprostu dzis wymiekam....
jestem tak zmeczona i zla ze chcialabym zeby juz maz wroci i wzial go gdzies zdala odemnie....ZALAMKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM.BUZKA

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 wrz 2007, 16:08

zbora a ty tak wszystko na raz dajesz małej i kleik i potem kaszke + deserek??

kate Mati jest prawdziwym kawalerem, super chłopczyk!!

doris i ewcik czekam na zdjecia
ewcik super ze sie wszystko udało dobry pomysł z tym zajmowaniem sie Alą :ico_brawa_01:

Moja właśnie zjadła kache malinowa i poszła spac :ico_brawa_01: a niech sie ąłdnie w brzuszku poukłada.
Tata oczywiście po nocnych eskapadach i porannym wstawaniu tez poszedł spac, wiec znow jestem tak jakby sama :-/
Ide w koncu :ico_prasowanko: ciuchy od małej, to jakos znow mi trche czasu zleci...
Też sie czasem czuje jakbym była jakas kura domowa i wszytsko na mojej głowie..
A A. wyjechał mi dzis z pytaniem czy orientowałam sie o jais kredydt mieszkaniowy, chyba ocipiał na głowe ze bede jakies wielkie kredyty brała :ico_nienie:
Jak bede sie miała wyprowadzic to w przyszłym roku jade za granice, na pewno sie nie bede tu zadłuzac...

[ Dodano: 2007-09-24, 16:14 ]
glizdunia moze jak juz przejdziesz na butle to na pewno zapisza witamine d, to jest konieczna witamina przeciez, mi np sie skonczył cebionmulti i mi lekarka powiedziała ze juz nie musi tego brac bo tyle ma roznych witamin w mleku ale wit. d to koniecznie!!
Ale chyba nie zaszkodzi jak ty bedziesz piła :ico_noniewiem:

Mnie wkurza to ze w " Pierwszej miłosci" ze ten watek z Majka i Pawłem tak ciulato sie konczy, ponoc w nastepnych odcinkach ona ma go gdzies zobaczyc i ma sie jej wszytsko przypomniec, a to zas ona ma miec jakis wypadek..nonono z tego..
Mogli co innego wymyslić, bo teraz te rozstanie sie ciagnie i ciagnie...

Wczoraj sie zaczeły " Gotowe na wszystko" i to jest dupny serial... :-)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

24 wrz 2007, 16:35

ladybird23 pisze:ponoc w nastepnych odcinkach ona ma go gdzies zobaczyc i ma sie jej wszytsko przypomniec, a to zas ona ma miec jakis wypadek..nonono z tego..

no fakltycznie tez watek zrobil sie kijowy... ja stawialam ze Pawel w koncu bedzie chcial sie "odstresowac" i pojdzie do tego klubu na "panienke" i wtedy ją zobaczy :P To by było dopiero coś

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 wrz 2007, 17:34

no Doris tez sobie tam pomyslałam kiedys, ze to by było ekstra, a tak wogole to bez sensu ten klub nocny, te tance na rurce sa po prostu tak kijowe, ze ja nie wiem jak ci faceci moga na to zagladać...
przypomniał mi sie akurat scena z " Jestes moim zyciem " - nie wiem czy ktoras kojarzy?? - jak Monita tanczyła dla Martina w klubie striptizowym, to mozna było nazwac tancem erotycznym, a takim serialu argentynskim..

[ Dodano: 2007-09-24, 17:35 ]
a Mili jeszcze spi od 16 :ico_szoking: chba spanko na dworze dobrze jej robi..

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 wrz 2007, 17:39

Gotowe na wszystko jest the best :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny a w ogóle to jakie dajecie witaminki maluchom - ja vigantol (2 krople) i cebion multi (3 krople).

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 wrz 2007, 17:41

ja daje wigantol 1 krople i cebion multi dawałam ale juz mi sie skonczyły, a jak chciałam zeby mi lekarka przepisała nowa recepte to powiedziała ze mała juz nie musi tego brac bo pije mleko z wieloma witaminami!!

[ Dodano: 2007-09-24, 17:42 ]
a co moze byc przyczyna tego,ze mi sie dni na suwaczku nie przesuwają??

[ Dodano: 2007-09-24, 17:43 ]
kamizela a jak zmniejszyłaś zdjecie do avatarku??

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 wrz 2007, 17:43

Moja panna tez spi na dworze teraz....wieje strasznie ale obabulana i w opasce spi slodko...bo w domu sie obudzila z krzykiem,brzuszek twardawy jak na moj gust i polozyc nigdzie sie nie dala tylko na rekach no to ja ja do wozka i w droge...objechalysmy dosc ladny kawalek i usnela i kontynuuje...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 wrz 2007, 17:52

ladybird23 Ewcik mi zmniejszała zdjęcie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość