Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 sie 2008, 11:39

misia85 pisze:a moze Gosiu przesle Ci kilka w prezencie??


Chyba jednak nie chce takiego prezentu :ico_haha_02:

Milego wypoczynku nad morzem no i zrob duzo zdjec!!! Zazdroszcze Wam!!

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

13 sie 2008, 11:57

mz74 pisze:Chyba jednak nie chce takiego prezentu :ico_haha_02:

chyba nikt by nie chcial :ico_haha_01:
mz74 pisze:Milego wypoczynku nad morzem no i zrob duzo zdjec!!! Zazdroszcze Wam!!

Dziekuje,szkoda, ze tylko 3 dni, ale zawsze cos, szczerze to nigdzie nie mielismy jechac w tym roku, ale chcielismy zrobic niespodzianke moim rodzicom i zabieramy ich nad morze(moi rodzice nie byli nad morzem juz z 40 lat). Mam nadzieje ze pogoda nam dopisze, oby nie padalo :ico_sorki: .

[ Dodano: 2008-08-13, 12:00 ]
Wlasnie zobaczylam druga dolna jedyneczke u mojego smyka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sie 2008, 12:01

misia85 pisze:Znacie moze jakis srodek dla dzieci na komary, bo maly ostatnio jest pogryziony, codziennie wieczorem walczymy z nimi a i tak gdzies sie chowaja i Dawidka pogryza, uparly sie na niego


ja wlaczam na noc ride na komary bo majka tez strasznie pogryziona byla teraz nie ma zadnego ugryzienia

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

13 sie 2008, 13:08

iwona83 pisze:ja wlaczam na noc ride na komary

tez o tym myslalam, ale czy to mozna uzywac przy dziecku??

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sie 2008, 13:09

Hey..
U nas zero komarów, nie muszę się obawiać, że coś ugryzie mojego malca.

Norbert różnie ma z zasypianiem. Zazwyczaj jest tak, że jak go odłożę do łóżeczka to chwilę muszę postać przy nim, potrzymac go za rączkę i pogłaskać żeby się wyciszył i spokojnie usnął. Trwa to maksymalnie 10 minut. A jak jest taki marudnawy i nawet moja obecność nie pomaga to zostawiam go i wychodzę, popłacze trochę, wejdę, uspokoję go trochę i zmęczony płaczem usypia.

Norbert chciałby z bez raczkowania zacząć od razu chodzić :ico_haha_01: Zamiast spróbować poraczkować to on staje na nogi opierając się na rączkach i się denerwuje.
I uwielbia stać, co jemu samemu zaczyna nawet nieźle iść.. aby tylko miał za co się złapać :ico_haha_01:

I nie da mi zajrzeć do buzi w poszukiwaniu ząbków. Na górze jeszcze, ale na dole jak chcę sprawdzić to wystawia jezyk i nie da sprawdzic. A jak probuje odsunac mu jezyk to sie denerwuje i zaczyna plakac.

Uciekam bo nie daje mi popisac.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

13 sie 2008, 13:30

hej dziewczyny dzieki wasze foteczki i pociechy też super. Co do komarów nie pomoga bo sama z nimi walcze, my na długi weekend jedziemy nad jeziorko tam to pewnie bedzie plaga :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , ale już mi się nichce siedzieć w domu, nie pracuje bo mój mąż stwierdził ,że jak ma płacić opiekunce tyle co ja prawie bym przynosiła to lepiej mam siedzieć w domu. Troche jaednak tesknie za ludzmi. Brawa za ząbki, u nas idą 3 ale ida idą idą i wyjść nie moga a mały z dnia na dzień coraz bardziej marudny wiec może już nie długo. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

13 sie 2008, 13:33

Cześc.
Znów musiałam nadrabiac zaległości :ico_haha_01: Troche tego było od piatku, ale teraz jestem na bieżąco.

Fotki jak zwykle wstawilyście rewelacyjne :ico_brawa_01: Normalnie napatrzeć się nie można na te maluszki.

Klaudia u nas z wypatrywaniem ząbków jest tak samo. Nie da sobie zajrzeć. Chyba że się śmieje albo płacze to wtedy zaglądam. Póki co nic nie wypatrzyłam :ico_haha_01: Chociaż cos zaczyna sie chyba dzić, bo Niusia jest nieznośna jak nigdy. Widac że coś ją męczy, a w piątek i sobotę miała gorączkę ok. 39 stopni :ico_olaboga:

Misia my na komary mamy taki preparat SIO. On jest dla dzieci od 1 miesiaca życia, więc jak gdzieś wychodzimy gdzie mogą byc komary to sie psikamy.

Jesli chodzi o krzesełko to mamy takie bardzo podone do krzesełka Gosi. Jest fajne, ale nie wiem ile kosztuje bo ja odkupiłam je od koleżanki.

O i nie wiem co miałam jeszcze napisać.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

13 sie 2008, 13:36

o właśnie też mam ten sio ale nie czytałam czy można go psikac na dzieciaczki.

[ Dodano: 2008-08-13, 13:48 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-13, 13:49 ]
ok była pruba generalna wklejania fotek udało sie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-13, 14:01 ]
Obrazek
a tak śpi właśnie mój Kamilek w nocy. :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 sie 2008, 14:25

No to jesli chodzi o wypatrywanie zabkow, to u nas jest raczej "wymacywanie"... tamte odkrylam jak smarowalam mu dziaselka jak zawsze wieczorem i cos poczulam pod palcem... tez wystawia jezyk, ale jakos mi sie udalo...

Assik, fajnie fotki!! :ico_brawa_01:
Ja niestety w pracy, ale chetnie bym sie zamienila z Toba i posiedziala z Malym w domu, ale niestety nie jest mi to dane, wiec ciesz sie nim poki mozesz!!

Kasiu, milo ze znowu masz chwilke zeby zajrzec.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 sie 2008, 15:16

czesc wam Amelka wstala wiec juz nie popisze.U nas idzie juz piąty zabek tak mysle bo ma strasznie spuchniete u gory w miejscu dwojek.Dobra zmykam jej dac bananka super zdjecia pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość