Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

12 lut 2011, 21:18

A ja potrafię się popłakać jak mam ochotę na coś do jedzenia a tego niema... to dopiero masakra:/ dziś już mi się zdarzyło bo miałam taką wielką ochotę na sałatkę śledziową a ani składników ani czasu na to niema żeby przy tym siedzieć :(

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 lut 2011, 09:38

hej !!!

jesli chodzi o rozstepny to ja mysl ze to zalezy od elastycznosci skóry , jak ktos ma tendencje to bedzie miał nawet jesli mało przytyje.......w ciazy z Tuska smarowałam sie 2 razy dziennie oliwki kremy i nic......teraz smaruje sie bardzo zadko.....z lenistwa :ico_wstydzioch: i tez nic.......a brzuszek mam juz na prawde duuuuuuzyyyy moja kolezanka przytyła 30 kg była ogromna i zadnego rezstepa a druga 11 i normalnie porazka ....nie ma reguły....

moj ślubny łapie punkty....własnie zmywa :-D

oj mi hormony tez buzuja....chociaz maz powiedział ze jestem do zniesienia i nie jest zle i ze w ciazy z Tuska byłam duzo gorsza :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 lut 2011, 11:58

Hejka!
A my dzisiaj pospaliśmy prawie do 10tej :-) Właśnie śniadanko zjedliśmy i szykujemy się do Kościoła!
Ja też stałam się bardziej nerwowa i łatwiej można mnie wyprowadzić z równowagi, ale nie jest najgorzej na szczęście :-) :-)
oj mi hormony tez buzuja....chociaz maz powiedział ze jestem do zniesienia i nie jest zle i ze w ciazy z Tuska byłam duzo gorsza :-D :-D :-D
Hehe no to chyba dobrze!

Mąż przywiózł mi niezły zapas oscypków :-)
Ja uwielbiam, ale ciężko teraz dostać takie prawdziwe z owczego mleka! Mmmm

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 lut 2011, 12:25

witam

my sobie dzisiaj też prawie do 10 pospaliśmy :-D na dworze piękne słonko więc myślę,że niedługo z Hanią na podwórko wyjdę,a obiad będzie się powoli gotował :ico_oczko:

markotka szybkiego powrotu do zdrowia dla chrześnicy :ico_sorki: a Hani humorki na szczęście przechodzą i już tak nie płacze jak coś chce :ico_sorki:

z tymi hormonami to ja wczoraj płakałam jak się kąpałam...włączyłam sobie muzykę w tel i się relaksowałam i akurat leciała piosenka Verby-Nie mogę w to uwierzyć i się poryczałam jak głupia :ico_szoking:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 lut 2011, 13:05

czesc

ja dzis wczesnie wstalam, bo o 6, maz sie szykowal do pracy a ja juz nie moglam usnac

Murchinson co sie dowiedzialas o tej krwi pepowinowej?

ja planuje jutro pobiegac po osrodkach, tzn chce najpierw zmienic lekarza i przychodnie, od razu popytam o polozna

Murchinson Ty pisalas kiedys o swedzacej skorze? chyba. kupilam malemu z Musteli olejek do kapania taki zolty, potem ja sie w tym wykapalam, rewelacja jak dla nas, uzywalas?

u nas slonecznie ale zimno :ico_olaboga: pewnie po obiedzie wybierzemy sie na spacerek, bo P wroci dopiero prze 17 :ico_noniewiem:

milej niedzieli

[ Dodano: 2011-02-13, 12:09 ]
od jakiegos czasu pobolewa mnie brzuch w okolicach pepka, zwlaszca pod wieczor, albo jak sie duzo nachodze bez odpoczynku
mowilam ostatnio o tym lekarzowi to powiedzial, ze w pierwszej ciazy utworzyly sie tam jakies wiezadla a teraz sa niepotrzebne i zajmuja miejsce w brzuchu i dlatego, albo tez dzidzia sie rozpycha, bo moja Tosia ma jeszcze glowke do gory, mam nadzieje, ze sie jeszcze obroci
czy ktoras z Was ma albo miala takie bole?
a jak sa ulozone Wasze dzieciaczki?
podobno w drugiej ciazy pozniej sie obracaja glowka w dol, bo maja wiecej miejsca w brzuchu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 lut 2011, 13:12

emilia7895 witaj :-)

mnie to boli bardziej na dole po prawej stronie,ale to właśnie jak się nachodzę albo zmęczę i podejrzewam,że to maluch tak się rozpycha :ico_oczko: a ostatnio na wizycie był główką do dołu,ale to pewnie i tak się jeszcze nie raz obróci :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-02-13, 13:55 ]
z Hanią się dotleniłyśmy,myślałam,że cieplej na dworze bo niby 15 stopni ale chłodny wiatr :ico_sorki:
teraz sobie jemy obiadek,a później pojedziemy do moich rodziców bo A robi piłę mojemu tacie i mu zawieziemy od razu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 lut 2011, 15:01

moja dzidzia ostatnio była ulozona posladkowo.....ale czuje ze sie teraz przekreciła bo w innych miejscach ja czuje :ico_oczko:

bylismy na gieldzie odziezowej......obkupiłam Tuske i siebie :ico_brawa_01:
najbardziej ciesze sie ze sweterka dla niej takiego do kolanach.......do legginsów bedzie swietny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 lut 2011, 15:06

bylismy na gieldzie odziezowej......obkupiłam Tuske i siebie :ico_brawa_01:
najbardziej ciesze sie ze sweterka dla niej takiego do kolanach.......do legginsów bedzie swietny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hej :-)
widzę,że zakupy bardzo udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja też poluję na taki sweterek dla Hani,ale na razie nigdzie nie widziałam jeszcze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 lut 2011, 15:20

hej

emilia moja na ostatniej wizycie była ułożona pośladkowo, ale lekarz mówił, że spokojnie jeszcze się nie raz obróci :-)

zoola :ico_brawa_01: za udane zakupy

Ania to ciepło u Ciebie :ico_szoking: , u mnie rano było -6 teraz pewnie koło 0, ale slonce od rana pięknie świeci :ico_sorki:

Koło pępka nic mnie nie boli, no chyba, ze akurat mala mnie tam kopnie :-) .
Za to jak dużo stoję lub chodzę, to nogi strasznie, póki co to identyczne dolegliwości jak przy Poli.

Pola dzis była z m. na basenie :ico_brawa_01: , teraz dziadziu wziął ja na spacer, ja robiłam ciasteczka, a mąż canelloni, po południu mają wpaść znajomi.
Na obiadek karkóweczka się piecze :ico_olaboga:
Szkoda tylko, ze znajomi sami przyjadą, Pola nastawiła się, ze przyjedzie jej ulubiona koleżanka-Emilka, ale okazało sie, ze sie dziecko rozchorowalo

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 lut 2011, 15:29

NOWA hej :-) no u mnie cieplutko dzisiaj,ale tylko na termometrze,bo jak wyjść to jednak chłodniej jest :ico_oczko:
Pola dzis była z m. na basenie :ico_brawa_01: , teraz dziadziu wziął ja na spacer, ja robiłam ciasteczka, a mąż canelloni, po południu mają wpaść znajomi.
Pola pewnie bardzo zadowolona po basenie :ico_brawa_01: fajnie,że znajomi wpadną do was :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość