Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 22:43

Już miałam Cię kijem gonić eSKA, za nie odpisywanie na fb ale nie będę :P
Bo grzecznie zjawiłaś się tutaj hehe
Rany 3 pokoje, to fajne mieszkanko duże będziecie mieli i każdy z chłopców swój pokoik ?

Wrzucam przygodę szczoteczkową Martyniaka:

Obrazek

I jeszcze pysiulę i Martynkę pędziwiatra :P

Obrazek
Obrazek

eSKa wrzucaj foty KUBY !! ;-)
dzwoneczek my mamy pastę do mleczaków Aqafresh dla dzieci 0-6 lat :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 22:52

Kurcze, wiecie że ja nawet nie pomyślałam żeby Jakubowi szorować zęby , aż mi wstyd
Musze się poprawić i zaraz dopisze szczoteczke do listy zakupów :)

Mad córcia wam się mega udała :) śliczna jest !!

Pokoje owszem dla chłopców oddzielne , Olek w swoim już od świąt śpi a Jakubowi pokój na razie niepotrzebny więc odczekamy jeszcze z urządzaniem.
W starym mieszkanku mielismy sypialnie , duży pokój i maleńki pokoik Olka więc dla czwórki troche mało. Nie mówię o tym że mi trzecie dziecko w głowie ciągle siedzi :) ozywiscie jeszcze nie teraz :P najpierw musze odespać nieprzespane nocki :)
Ostatnio zmieniony 06 lut 2013, 22:58 przez eSKa, łącznie zmieniany 1 raz.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 22:58

przez to że chodzę do pracy to popludniami chcę nadrobić i więcej czasu poświęcam dzieciom. No i jakoś bardziej się je kocha (nie brzmi to za ciekawie ale jakoś ta miłość jest taka inna) :ico_oczko:
wiem już coś o tym...Dawidek też miał roczek gdy poszłam do pracy, i mimo ze przyjeżdżałam o19 do domu zmęczona i padnięta to zawsze znajdowałam czas na zabawę z nim...jakoś wiecej sie poświecało mu uwagi...no i rzeczywiście miłóśc jakaś bardziej intensywniejsza :ico_oczko: bo sie tęskniło :-) Wiec rozumiem co chciałaś przekazać. :ico_haha_02:

mad już skomentowałam na fb...Martynka to urodzona modelka. :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 23:15

eSKa trójeczka ? Ale super :-) Może się zreflektujemy wraz z nostromo20 i pykniemy dzieci w podobnym czasie hehe :-D :-D
A mieszkanka pozazdrościć :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 23:23

eska super ze jestes, zasanawialysmy sie co u ciebie
a te dodatkowe pokoje to super sprawa

agasio ale Olenka ma swietne wloski takie platynowe :ico_brawa_01:

nostromo nie zasatanwiaj sie bo jak zaczniesz przemyslac wszystko to roznica bedzie 4 lata, a i tak nigdy nie jest dobry moment

Mad Martynka urodzona modelka super minki robi do kamery nie to co Hanka na kazdym grymasna

dzwoneczek Hanka napewno nie od zebow ma goraczke,
caly dzien dzis wyla, sliny nie moze polykac i slini sie strasznie
jak popsikalam gardlo tantum verde to troszke lepiej
teraz spi po czopku z paracetamolem a jutro do lekarza, bo mysle ze to angina lub zapalenie gardla :ico_placzek:

nostromo eska jak bedziecie gotowe to was pokieruje jak dziewczynke zmajstrowac :-D a wiedze na ten temat mam duza, zeby Hanke zmajstrowac przygotowywalam sie i studiowalam ksiazki prawie dwa lata :-D choc nie kazdy daje wiare w to

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

06 lut 2013, 23:42

Beatka, dla mnie Hanka ma boskie oczy i genialne minki właśnie ;) Martyna na zdjeciach poważna wychodzi, a raczej skupiona :-D bo całą siebie wkłada w daną czynność. Jak chodzi to ma radochę i jak ją rozbawię :P lub tata lub pies.

Dzisiaj na noc dałam jej tylko czoper Vibrucolu i póki co tfu tfu tfu śpi... Jutro przegląd buźki jak pozwoli... Bo ileż można na te zęby kurka czekać..

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

07 lut 2013, 00:02

Może się zreflektujemy wraz z nostromo20 i pykniemy dzieci w podobnym czasie hehe :-D :-D
ha! no nie mogę :-D :ico_brawa_01:
nostromo eska jak bedziecie gotowe to was pokieruje jak dziewczynke zmajstrowac :-D a wiedze na ten temat mam duza, zeby Hanke zmajstrowac przygotowywalam sie i studiowalam ksiazki prawie dwa lata :-D choc nie kazdy daje wiare w to
no co TY gadasz? :ico_szoking: :-D hihi, to się studiowanie opłaciło jak widać :-D a to bardzo ciekawe co mówisz... no bo właśnie, nie dość że decyzja o dziecku samym w sobie niełatwa jest, to jeszcze potem pozostaje dylemat "co zrobić, żeby dziewczynka (w moim przypadku) była..." :ico_noniewiem:

ciekawe co u Agi...... :ico_noniewiem:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

07 lut 2013, 15:10

witam

Beatka to dużo zdówka Hani życzę...a jak dzisiaj sie czuje??? A jak Twoje chłopaki sie miewają...zakochani w siostrze...rzadko o nich piszesz :-)

a tu moj tuptuś :ico_haha_02:

http://www.youtube.com/watch?v=TEI2_9kr ... e=youtu.be

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

07 lut 2013, 21:50

Mad. ja trzecie chcę ale jeszcze nie wiem kiedy :ico_haha_02: Więc jak poczekacie na mnei to ja się dołącze do staranek.
No i co najbardziej mnie dziwi... wszystko mi jedno czy miałby to być chłopak czy dziewczynka. Po prostu przestało mi zależeć na konkretnej płci :ico_noniewiem: Ostatnio doszłam do wniosku że w dzisiejszych czasach chyba mniej stresujące jest mieć facetów w domu niż dziewczyny :-)

Beatka co ty mówisz? Jakie grymasy Hania robi :ico_puknij: Na fotkach wychodzi pięknie, tak naturalnie a minki ma cudowne. Ja jestem zachwycona twoimi zdjęciami -ale to już chyba wiesz :-D

c.d.n

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

07 lut 2013, 21:56

Najważniejsze, zeby dzidzisa zdrowa była bo nic bardziej istotnego nie ma. A my mamuśki pokochamy każdą płeć przecież :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość