Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 wrz 2007, 18:37

wlasnie sciągam Mayi piosenki mp3..Fasolki,Majka Jezowska i Natalia Kukulska...i cala reszta tych na ktorych ja sie wychowalam....ale milo jest posluchac "puszka okruszka" :-D :ico_brawa_01:
A Maya w tym czasie prubuje raczkowac na podlodze...hihihi...brzusia jeszcze nie potrafi podniesc do gory i na rekach maszerowac ale sunie nim fajnie po podlodze...robie fotki...moze uda mi sie to pokazac..postaram sie....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 wrz 2007, 18:40

Glizdunia ale fajny pomysł z tymi piosenkami, musze tez powiedziec tesciowi zeby wnusi ponagrywał tego typu song'i. Ja nie raz chce zaspiewac Miluni jakas taka fajna pioseneczke a nic nie pamietam, a siostra mi jak ja byłam mała non stop śpiewała, mi sie podobała tez " Zuzia lalka nie duza" :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 wrz 2007, 19:19

a tu zdjecie jak Maya wychodzi z lezaczka...dzis mi pokazla jak to latwiutko mozna z usmiechem z tamtąd wyjsc...jak juz ostatnio uczynila :ico_haha_01:
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-24, 19:26 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wlasnie tak Maya chodzi na brzuszku...ciekawe czy bedzie widac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

24 wrz 2007, 19:27

jesli chodzi o ten serial to ja wlasnie tez tak myslalam ze pawel pojdzie do tego klubu,i ja zobaczy....
ale bylaby afera,juz sobie to wyobrazam...

zaraz mykam spac bo jestem padnieta,mam putanko czy wy tez macie problem
z zabkami dzidziusia juz??bo wydaje mi sie ze mojemu sie zaczyna,bo marudzi,slini sie okropnie,wszystko do buzi wklada i naprawde pierwszy raz jest taki mardny...:((

do juterka.papapa

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

24 wrz 2007, 19:59

Glizdunia to teraz musisz pilnować tą swoją pannę, bo już niedługo a będzie uciekać przed Tobą a nózki widać, mój mały próbuje się wydostawać z fotelika samochodowego ale ze głęboko siedzi to mu to nie wychodzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Zbora nie mam pojęcia do kogo jest mój Mat podobny, bo oczu nie ma po mnie nosa też, jedyne co odzidziczył po mamusi to chyba jedno odstające uszko bo ja tak mam że jedno przylega a drugie "nasłuchuje" :-D z Tomka też raczej nic tam nie widzę zresztą zaraz wkleję Wam nasze zdjęcie to może ocenicie same, byłabym wdzięczna, bo już sama nie wiem co mam odpowiadać ludziom jak się mnie pytają do kogo podobny

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 wrz 2007, 20:12

ANES ALE TAK MA BYC DZIS W REKLAMOWCE SERIALU WIDZIAŁAM, ZE ARTUR POWIE WŁAŚNIE PAWŁOWI ZE ZNALAZŁ MAJKE I PAWEŁ TAM POJDZIE...I ZOBACZY JA NA RURCE..ALE BEDZIE JAZDA...

GLIZDUNIA NO NIEŹLE, MILI TEŻ TAK SIE PODNOŚI W LEŻACZKU, CZYŻBY JUZ COŚ PRÓBOWAŁA??HAHA, ONA PODEPRZE SIE ŁOKCIAMI I SIADA W TYM LEŻACZKU...ALE JA JA JUZ PRZYPINAM PO TYM JAK NAPISAŁAŚ ZE WYPADŁA CI Z LEZACZKA..

KATE K DAWAJ FOTKI!!

MILI JESZCZE RACZEJ NIE MA ZALAŻKÓW NA ZĄBKI , ŚLINI SIĘ POTWORNIE INAUCZYŁA SIE PLUC I DOSŁOWNIE PLUJE NADMIAREM SLINY, WKŁADA ŁAPKI DO BUŹKI I INNE TAM ZABAWKI, ALE TO JEST RACZEJ OBJAW TEGO ZE DZIECKO PRÓBUJE WSZYTSKIEGO, MOZE AKURAT COS LEPIEJ SMAKUJE, ZE TYLE SLINY IDZIE :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

24 wrz 2007, 20:15

jestem ... rozmowa chyba dobrze ..mają zadzwonić do końca tygodnia czy tak czy nie ..i potem drugi etap ..no zobaczymy ... ale coś smieszngo - jade na rozmowe -na 9 ok. 8.30 dzwoni mój mąz - , że jest problem :ico_szoking: pytam o co chodzi?? a on , że mały miał się bawić do 9 a on prawie już płaczę :-D mówię, mu - to weż go z maty - pewnie sie znudził ..a on dalej - ale miał sie bawic do 9 :-D hyhyhyhhyhy dobre - ale poradził sobie bawił 2 godziny , położył spac - dał jeść ... ja wróciłam i potem pojechałam latac po sklepach z koleżanka - wróciłam ok 18.30 - chwila zabawy z małym i kapanie i spac ...padam .... lece poczytac i do ...

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

24 wrz 2007, 20:16

no to daje zdjęcia
Obrazek Obrazek

i co widzicie jakieś podobieństwo???

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 wrz 2007, 20:41

Jeju kate jaka zajefajna fotka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Synek jest taki mieszany :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 wrz 2007, 21:09

No tak...jednak troszkę ma z Ciebie, a ttroszkę z T...ale fajny jest! :-D

Ladybird23 a co mam się szczypać? kleik już jadła kilka razy i ok, kaszkę też więc luz...po jabłuszku też nic nie ma więc co?

Gosia no to Dominikowi należy się ogromne piwo... :-D na zachętę! :-D

Pisałyście o witaminach...ja daję tylko devikap (D3). A gdzieś czytałam, ze jak się daje mleko sztuczne to nie trzeba tej witaminki :ico_noniewiem: jutro będę u lekarza to się dopytam, ale mi się wydaje, że ta witamina akurat dla dzieciaczków jest bardzo ważna!
A piosenki z naszego dzieciństwa to ja jeszcze w :ico_ciezarowka: ściągałam! :-D i czasem ich słuchamy i tańczy my po pokoju! :-D a ogórka to już jej śpiewam od kilku miesięcy :-D

Glizdunia super foty!!!

A nam zablokowali polsat...bo J spóźnił się 10dni z opłatami! :ico_nienie: i muszę na szymona...iść do rodziców...Byliśmy w lesie...ale raczej pospacerować...potem w domu troszkę zabawy, kąpiel...zrobiłam w 1smoczku dziurkę taką jedną większą...do kleiku...i 100ml wciągnęła jak błyskawica! heehe...ale już marudzi...ciekawe co tym razem...Ja :ico_prasowanko: jej ubrania...obejrzałam mjak...i teraz się spieszę żeby się wyrobić...zajrzę na dobranoc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość