Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

24 cze 2009, 22:45

dana, super
a to mój słodziak golasek ocenzurowany hi hi

Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 cze 2009, 23:06

wiec melduje sie po wazeniu 9kg i 83cm :ico_szoking: :ico_szoking: wysoka jak brzoza :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

sarenka, ja lece 11 lipca i wracam 11 sierpnia ale od 1-10 sierpnia jedziemy nad morze :-D wiec daj znac jak bedziesz w Poznaniu :-D :ico_brawa_01: :ico_sorki:
a o cenach biletow mi nic nie mow :ico_zly: wyzysk normalnie :ico_zly:
ja za siebie i Iga 270 f a za marcina 190F :ico_szoking:
a we wrzesniu taniutkie bilety :ico_szoking: po 60F mozna znalezc wiec pod koniec wrzesnia tez lece :ico_sorki:

Pati85, Ty to masz dobrze z tymi nockami moze i ja kiedys noc przespie :ico_sorki: narazie nic sie nie zanosi :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

myszka 81, super ze kolezance sie udalo :ico_brawa_01:

zirca, Iga goni Ala w wadze :ico_brawa_01: ale ona nie jest taka pulchniutka wiec ja nie wiem moze ma ciezkie kosci jak mama :ico_haha_01: :ico_oczko:
no i odzywaj sie czesciej bo czasem tu cicho...

dana, no to Werka pobila wagowo Igoline ale ona jest slodka ja nie moge :ico_brawa_01: pewnie nic innego nie robisz tylko calujesz ta slodka buziule :-D :ico_brawa_01:

co do pracy za granica to macie dziewczyny racje normalnie to ciezko - my mamy wielkie szczescie ze marcin ma taka nietypowa prace i w jego wypadku roznica w zarobkach jest spora :ico_sorki: ale u nas znowu jest tak ze sporo osob naszych znajomych non stop pozycza od nas pieniadze -gorzej jesli chodzi o oddanie :ico_noniewiem: albo rodzina-tak jak pisalam Wam-Marcina brat :ico_zly:
a do tego mamy duzo wydatkow-droga chate 2 samochody do utrzymania no i Marcin nie umie oszczedzac kupuje jakies bezsesowne rzeczy :ico_olaboga:
ale poki jestesmy w stanie tu odkladac jakas kase nie ma mowy o powrocie do PL bo gdybysmy nie odkladali zaraz bym wrocila...bo nie mialoby to dla mnie sesu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-25, 10:21 ]
czesc dziewczyny :ico_kawa: poranny napoj stawiam

ja dzisisj jakas nie wyspana i nie dobrze mi :ico_olaboga: najchetniej bym sie do lozka polozyla :ico_sorki: ale jak :ico_noniewiem:
do tego Marcin do 6 w pracy :ico_noniewiem: :ico_chory:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

25 cze 2009, 11:19

Witam kobitki,,

U nas upalnie,zaraz zmykamy na spacerek,moze jakies lody zaliczymy.
A wieczorkiem na silownie ,,juz sie ciesze.

Dziewczatka prosimy o glosiki,,,juz zostalo ostatnich pare dni,nei bedziemy was meczyc :-D :-D
http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php? ... tosList=19

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 cze 2009, 11:41

Witam

u nas nocka ok, slono swieci , cieplutko, dzis ma byc 26 stopni ale ma popadac tez
My juz bylismy dzis raniutko na krotkim spacerklu, bo chialam wysla przesyslke siostrze, kropelki na kolke i zabawke dla malego, zahodze, a babsztyl mi mowie, ze dzis dopiero od 18 :ico_puknij: ale sie wkurzylam
Pati85, Ty to masz dobrze z tymi nockami moze i ja kiedys noc przespie :ico_sorki: narazie nic sie nie zanosi :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
zobazysz, ze jszze i Ty sie doczekasz, moze jak przestaniesz cycowac to wtedy Iga bedzei leopiej spala, bo bedzie na butli, nie wiem
Pati85 jak on slodko spi
dzikuje kochana

sarenka, glosik oddany

myszka 81, glosiki rowniez oddane, ale fajny Twoj bobo , maly golasek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

25 cze 2009, 16:46

Dzien dobry :))
Glosiki oddane.

Nina dzis caly dzien mowi tata, dada i tiia tia :D nie przestaje, caly czas gada, a ma taki milutki glosik! Bo ona nie mowila jeszcze nic, tylko sobie spiewala blizej nieokreslone rzeczy pod nosem :)

A ja jestem padnieta. Dzis odebralam siostre z dworca, bylam na uczelni, na zakupach w galerii i znowu nic :/

Treaz lece mala polozyc bo zaraz usne na stojaco

Milego dnia!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 cze 2009, 16:59

Helooo

jejku Erik zjadl moja zupke, ale jestem happy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zjadl caly taki kubeczek co podgrzewam w nim jedzenie ze sloiczka, z poczatku cos sie krzywil, ale otwieral buzke, a potem to juz nie nadazalam mu popdawac :ico_brawa_01: zrobilam taka gesciejsza, podobna do tych sloikowych, wszystko pogniotlam widelcem.
Jutro jarzynowa mu zrobie :-)

A mam pytanko, pewnie i na trzy dni tej zupy starczy, ale pewnie nie mozna tak dlugo trzymac w lodowce co???
Nina dzis caly dzien mowi tata, dada i tiia tia :D nie przestaje, caly czas gada,
wielkie :ico_brawa_01: za nowe osiagniecia :ico_brawa_01:

Moj Erik tez spi, trudno najwyzej dluzej posiedzi dzis, juz tak mi plakal i marudzil wiec musialam go polozyc

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

25 cze 2009, 20:33

witam witam witam ! :-D

jejku nic mi sie niechce ledwo zyję od kilku dni wychodze rano do rodziców i wracam padnięta na pysk na wieczór ,potem szybko kąpiel dzieci ,kolacja i normalnie nie mam sił :ico_olaboga: :ico_placzek:
mam pytanko, pewnie i na trzy dni tej zupy starczy, ale pewnie nie mozna tak dlugo trzymac w lodowce co???
wiesz Pati ja ci powiem że mi sie ostatnio też ugotowało więcej i mój mały zjadł jeszcze na 3 dzień,nic mu nie było,wczoraj tez robiłam mu jarzynową i b,ędzie miał jeszcze na jutro :-D jak w lodówce to raczej nic mu nie zaszkodzi,ale oczywiście zrobisz jak uważasz :-) a mój malutki dziś zjadł zupke swoją i potem jeszcze jadł ziemniaczki z sosem gulaszowym,ale mu smakowało a potem do rączki dostał ogóreczka małosolnego :-D ale sie zajadał :-D on uwielbia jeść tylko buzie otwiera jak widzi jedzonko,twu twu !!!! nie zapeszam
Pati a ty gotowałaś ta ogórkową z tego przepisu dla dzieci?? musze też spróbować ,skoro mu smakował ogórek lekko kwaśny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-25, 20:39 ]
Nina dzis caly dzien mowi tata, dada i tiia tia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mój właśnie od kilku dni mówi lala,da,no i tata bo go ciągle ucze ale mama nie chce jeden szkodnik powiedzieć tylko mówi maaam i jak nie raz płacze to mu się uda powiedzieć mama ,ale to takie wymcknięte :-D i ciągle tylko mówi ba ba,albo same baaa :ico_brawa_01: więc już jakieś postępy
ale co mi robi w wodzie ostatnio nie moge go utrzymać normalbnie kręci się w kółko i mi sie wyślizguje,dziś mi wpadł pod wode ale nie płakał ale za to jak z niej wychodzimy to jest pisk i płacz i wyginanie się \do tyłu,bo tak lubi się kąpać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

25 cze 2009, 21:02

Pomocy co robic? :(

Poszlam do lekarza i po 30 minutach,pani dr lat okolo 60 po uslyszeniu jednego kaszlniecia u malej, po wypytaniu czy ma katar (nie) czy ma goraczke (nie) ile to trwa (3 tygodnie) i stwierdzeniu ze nie ma czerwonego gardla przepisala natybiotyk i stwierdzila, ze to zapalenie krtani... nie wiem co mam robic ;( bo nie chce jej dac antybiotyku, w ogole nina dostawala najpierw cos na przeziebienie,pozniej syrop o dzialaniu antybiotyku, pozniej na alergie, a teraz antybiotyk na zapalenie krtani.. a jezeli to znowu nie to? A jezeli ja za bardzo to olalam i powinnam byla np smarowac mascia rozgrzewajaca stopki jak zalecila tesciowa i dawac regularnie syropek ktorego nie chciala pic? Pytam czy nie moge jej zrobic wymazu z gardla (przeciez tutaj nawet toxoplazmoze albo bolerioze dostaje sie w tym samym dniu ) to mi powiedzieli ze na wymaz sie czeka kilka dni i w ogole nie ma sensu nie chce zeby jej sie pogorszylo, ale nawet w necie pisze, ze na zapalenie krtani sie nie bierze natybiotyku bo wystarczy duzo pic, nawilzac powietrze i podawac syrop - no ale pani dr to pani dr, wiec moze po wnikliwej analizie doszla do jedynego racjonalnego rozwiazania?? Dodam ze to Ospamox przepisala plus probiotyk o nazwie bioflor 10 (w necie znajduje tylko ze to cos dodawane do kwiatkow :P)

[ Dodano: 2009-06-25, 22:03 ]
No poza tym spalysmy wlasnie 2h, od 17 ale mimo tego po szalenstwach w wannie mala juz spi - musze Wam nagrac kiedys co ona robi bo to jest niesamowite, krzyczy, uderza rekami, skacze na wode, zjada cos, smieje sie, no i do tego teraz buzia jej sie zupelnie nie zamyka :)))

Jutro wyjezdzamy na kilka dni urlopu, ale internet bedzie wiec powklejam Wam zdjecia jak bedzie ladna pogoda i regularnie bede zagladac jak przystalo na uzalezniona ;)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

25 cze 2009, 21:23

yoanna--co to za lekarka:-/
Moj synus OScarek mial pare razy zapalenie krtani i to byl wirus ktory sie nie leczy antybiotykami tylko jak napisalas wietrzy mieszkanie,nawilza pomieszczenia i daje duzo napoi.NAwet teraz mu to doskwiera bo zarazil sie od dzieci na silowni.
JA na twoim miejscu poradzilabym sie innego lekarza,nie mowiac ze juz bylas i co ci przepisal.Naprawde,balabym sie dac antybiotyk,bo moze nie jest koneiczny,a po co szpikowac dziecko i meczyc organizm.Co za sluzba zdrowia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A gdzie wyjezdzacie???DO mamy??
Czekam na fotki.

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

25 cze 2009, 21:32

witam dziękujemy za głosiki kochane

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość