Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 kwie 2010, 11:33

Czy któraś z mamusiek karmiących je może surówkę z kapustki kiszonej??zjadłam na wielkanoc ze 4 widelce i nic małej nie było. Nie wiem czy mogę sobie pozwolić na kilka więcej? zrobiłam dziś na obiadek do paluszków rybnych i ziemniaczków.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

23 kwie 2010, 11:38

późno jesz śniadanko
tylko dzisiaj przez tą moją marudkę

ja jem surówkę z kapustki kiszonej i nic Zosi nie jest :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 kwie 2010, 11:39

to może zjem z 10 widelców;)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

23 kwie 2010, 11:59

Matikasia mi by zaszkodziło. Zresztą podziwiam Cie, ja bym tego nie umiała pogryźć. A poza tym nie cięzko Ci sie przełyka te widelce? W sumie sztućce drogie są, mi by było szkoda. :-D :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

23 kwie 2010, 12:35

Kasia90 no wiesz, ale jak organizm potrzebuje żelaza, to trzeba dostarczyć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

23 kwie 2010, 13:47

witam laski, ja nie miałam głowy żeby zaglądać na forum a poza tym Rafał w domu siedzi i piszczy że tylko na komputerze siedzę, kurcze niech już lepiej do pracy idzie bo nonono dostanę... Może wytrwam do poniedziałku... :ico_sorki: ale nie wiem czy dam radę doczytać Was bo już 10 stron jest... :ico_olaboga: do nadrobienia a gdzie tam poniedziałek...

[ Dodano: 2010-04-23, 14:08 ]
byłam wczoraj na wizycie u ginekologa... na razie schudłam prawie 5 kg :ico_szoking: a to już 4 miesiąc... Nigdy tak nie miałam. Wczoraj byliśmy na kontroli i USG. Najprawdopodobniej dziewczyna... :ico_placzek: boję się że Rafał więc będzie polował na syna i nawet przy nim wczoraj spytałam lekarza o podwiązanie jajowodów. 3000zł kurde nie wiem jak dam radę, chyba otworzę konto i poproszę o pomoc do jakiegoś charytatywnego towarzystwa :ico_placzek: żeby Rafał kolejnego dziecka mi nie zrobił...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 kwie 2010, 15:48

Kala wiesz podziwiam Cię, że TY się w ogóle o takie rzeczy boisz. Przecież to normalnie jak gwałt jest. daj spokój. Mam taką koleżankę w moim wieku, której mąż pracuje za granicą i jak wraca to robi jej kolejne dziecko. Najpierw mówiła, że dotąd aż będzie dziewczynka. Urodziła się dziewczynką i za raz znów w ciąży i już mają 2 dziewczynki i... 3 chłopców :ico_szoking: nie to, żebym była przeciw wielodzietnym rodzinom, ale widać, że ona nie jest z tego zadowolona. Do tego przepotwornie zmęczona i zaniedbana. Mieszkają w 2 pokojach z jego matką :ico_sorki:
A teraz odpoczywaj jak Rafał jest w domu. Nawet od kompa odpoczywaj i dbaj o siebie, bo za dużo schudłaś!!
A Kala jesteś w 14 tygodniu. To trochę za wcześnie na rozpoznanie płci. Mi w tym tyg właśnie lekarz powiedział, że chłopiec i była pomyłka.

Byliśmy na spacerku 2,5 godziny. Mati pobrykał na placu. Milenka pospała. Ja pospacerowałam i poplotkowałam. Teraz się relaksuję. T na 18 idzie na imprezkę, także wieczór samotny.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

23 kwie 2010, 18:43

ja też wyszłam na spacer , mimo wiatru i zimna , ale ubrałam Lolka jak na zimę w grubsza kórtke i wzielam spiworek do spacerówki i w drogę :ico_haha_02:
pochodzilismy troszke to i usnoł, ale tylko pół godz i koniec i nawet w wózku nie chcial siedzieć , tylko na rączki :ico_noniewiem:

wrócilismy do domku zjadł pół słoiczka marcheweczki i jak się skończyło to zrobił bunt , aż bylam w szoku , więc pod ręka miałam jabłuszko i mu zaczełam dawać to poczuł że coś innego i zaczol pluć :ico_noniewiem:

a teraz śpi z babcią :ico_oczko:
a ja piekę chlebek Magdy , pychotka

matikasia, wracając do tego karmienia co 3 godz , ja też tego nie rozumiałam , ale kilka razy widziałam jak mały płakał , rodzice wychodzili z siebie ale czekali do godz karmienia i jak się odezwalam żeby cyca mu dała to słyszałam że jeszcze nie czas :ico_szoking:
a jak mnie teraz się pyta co ile karmię i jak odpowiedam że kiedy dziecko chce , na tzw żądanie , to ona twierdzi że jej to szybko się unormował i chcial co 3 godz :ico_noniewiem:
Najprawdopodobniej dziewczyna... boję się że Rafał więc będzie polował na syna
po pierwsze to za wczesnie na rozpoznanie płci
a po drugie to chore , przeciez ty nie mozesz żyć pod strachem :ico_szoking:
Kasia90 no wiesz, ale jak organizm potrzebuje żelaza, to trzeba dostarczyć
hi, hi
to może zjem z 10 widelców;)
spokojnie morzesz zjeśc , ja wszystko zjadam i jak narazie Lolo na nic nie narzekał

Kasia90, ja Krynice to znam juz jak swoje miasteczko w którym mieszkam na codzień :ico_oczko:
w tym roku pewnie tez byśmy tam pojechali , ale trafiła się inna okazja i to za darmo , tylko troszke daleko bo w Łebie ,
ale na miesiąc to mozna i dalej pojechać :ico_oczko:

dobra lecę bo chlebek się spali , a wogóle to ja Lolus z babcia się wyśpią to idziemy na imieniny do szwagra , i kolaca zaliczona bedzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 kwie 2010, 18:45

Wiolaw a te wczasy to czemu za darmo?
Fajnie karmienie piersią na żądanie. Biedne dzieciątko:)
A ja Milenke ubieram ciągle tak samo, czy zimniej czy cieplej. Po prostu jak cieplej to ściągam bezrękawnik i odkrywam kocyk, a jak zimno jak dzisiaj, to okrywam bardziej kocykiem. Zimowe rzeczy poszły w zapomnienie;)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

23 kwie 2010, 19:25

A my byliśmy na spacerku, porobilismy kilka zdjęc, a potem do lekarza i Kinga dostała antybiotyk ten sam na kolejne 5 dni żeby sie od nas nie zarazić i doleczyć, więc kolejny tydzień prawie bez spacerów. A taka pogoda i znów akurat weekend. :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość