Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 lis 2010, 15:09

Shiva, rzeczywiście często odwiedzacie rodzinę znajomych. My ciągle siedzimy w domu, więc Wiki jest nieprzyzwyczajona do tłumów i zawsze oszołomiona, ale grzeczna na szczęście

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 lis 2010, 15:15

no wlasnie my tez siedzimy w domu, nie mamy zadnych znajomych, tyle co tesciowa przyjdzie jak ja mam jazdy, dobre chociaz to ze Marcel bez problemu z nia zostaje :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-22, 14:19 ]
przed chwila moje dziecko samo wdrapalo sie na lozko :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 lis 2010, 15:24

w piatek pod wplywem chwili zapisalam sie prywatnie(czyli nie przez szkole jazdy) na egzamin
czasem trzeba dzialac pod wplywem chwili... :ico_oczko:
My z mężem postanowiliśmy, że będziemy na wigilii raz u mojej mamy, raz u jego rodziców, żeby właśnie uniknąć takiego jeżdżenia
i to jest chyba najmniej stresujace rozwiazanie :-) mi maz obiecal przyszloroczne swieta (czyli dla mnie takie prawdziwe) u moich rodzicow, oby pogoda dopisala i drogi byly dobrze przejezdne :ico_sorki:
Wróciliśmy z zakupów, Justynka ładnie w samochodzie zasnęła
Kiarze sie to baaardzo rzadko zdarza, na ogol sie drze :ico_olaboga:
chyba rodzi. Odchodzi jej czop i ma co 7 min. skurcze
my same mamy jeszcze takie maluchy, a juz zapomnialysmy, jak u nas porod sie zaczynal :ico_haha_01:
Obiadu dziś coś nie chciała jeść, ale może mieć gorszy dzień,
moja tez tylko kilka lyzeczek zjadla, z tym, ze ona na ogol tak malo je :ico_noniewiem: ale przeciez nie bede jej na sile do buzi pchac...
od jakiegos czasu malo tez pila i kupki miala niewielkie, twardawe, wiec sie dzisiaj ugielam i dolalam jej do wody soczku z hippa, od razu sie na to picie rzucila i kupka tez juz normalna byla.... a tak chcialabym, zeby pila wode, ehhh

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 lis 2010, 15:28

Kiarze sie to baaardzo rzadko zdarza, na ogol sie drze :ico_olaboga:
zmiana fotelika nie pomogla?? :ico_olaboga:
a tak chcialabym, zeby pila wode, ehhh
Marcel ogolnie malo pije, no ale pije wode, troche o to musialam powalczyc a jak juz nie chce pic to zrobie mu czasami herbatke :ico_oczko:

mi maz obiecal przyszloroczne swieta (czyli dla mnie takie prawdziwe) u moich rodzicow, oby pogoda dopisala i drogi byly dobrze przejezdne :ico_sorki:
trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 lis 2010, 15:28

no wlasnie my tez siedzimy w domu, nie mamy zadnych znajomych
kurcze, gdyby tylko ta droga ladowa nas dzielila, mozna by sie od czasu do czasu w weekend spotkac :ico_oczko:
przed chwila moje dziecko samo wdrapalo sie na lozko
no to niezly agent, moja jeszcze takich cudow nie potrafi, nawet nogi jeszcze do gory nie podnosi, zeby sprobowac na cos wejsc :ico_haha_01:
czytalam wczoraj, ze dzieci w wieku naszych maluchow rozumieja juz slowo "nie", czyli moja jest albo zacofana, albo udaje :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 lis 2010, 15:30

kurcze, gdyby tylko ta droga ladowa nas dzielila, mozna by sie od czasu do czasu w weekend spotkac :ico_oczko:
no dokladnie :ico_placzek:
no to niezly agent
:ico_olaboga: :ico_haha_01:

czytalam wczoraj, ze dzieci w wieku naszych maluchow rozumieja juz slowo "nie", czyli moja jest albo zacofana, albo udaje :ico_oczko:
ja wlasnie zauwazylam ostatnio ze maly czasami rozumie :ico_haha_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 lis 2010, 15:31

zmiana fotelika nie pomogla??
minimalnie, ale po jakims czasie i tak jest ryk

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 lis 2010, 15:34

minimalnie, ale po jakims czasie i tak jest ryk
szkoda :ico_olaboga:

chociaz Marcel czasami tez marudzi, ale pewnie mu niewygodnie w tylu ciuchach, w kurtce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 lis 2010, 15:36

ale pewnie mu niewygodnie w tylu ciuchach, w kurtce
mozliwe, a moj maz wlacza do tego zawsze ogrzewanie, ja tego sztucznie nagrzewanego powietrza nie cierpie, jest za cieplo i drazni mnie ten zapach, bleee

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 lis 2010, 15:39

ja tego sztucznie nagrzewanego powietrza nie cierpie, jest za cieplo i drazni mnie ten zapach, bleee
no my za bardzo nie grzejemy bo bez sensu, zaraz bym musiala malego rozbierac
co innego na dluzszej trasie :ico_oczko:


tak wogole u nas od srody zapowiadaja snieg :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość