Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 lis 2007, 23:15

Frydza, czesc :-D :-D :-D :-D
iw_rybka, niestety orange ale.. chodzi calkiem szybko wiec nie jest zle :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-02, 22:20 ]
WIECIE CO...PATRZE NA FOTKI DZIECIACZKOW I ... JESTEM W SZOKU :-D NIE BYLO MNIE 2 MIESIACE A DZIECI Tak wyrosly ze nie poznaje ich :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

03 lis 2007, 01:21

no prosze jaka niespodzianka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiedzialam, ze jest jeszcze jakis powod, zeby zostac w domku-MORDECZKA wrocila, Witaj kochana -cala wiecznosc Cie nie bylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A dzis intensywnie myslalam o Tobie i prosze-jestes :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-03, 00:22 ]
A Twoj Kacpi rzeczywiscie chodzi w wadze ciezkiej-wiec lepiej mu nie podskakiwac :-D Ucaluj go od nas i niech te kropy i zapalenie gardla pojda sobie precz

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

03 lis 2007, 01:33

czesc Laski!!!

Dziekujemy za życzonka,a ja dupanie matka nawet tortu niepostawiłam
:ico_tort: spóźniony ale jest-tzn w sumieu mnie jeszcze jest 02.11:) :-D

Mordeczko witaj Kochana :-D :-D
Biedny Kacperek :ico_placzek: Mamy nadzieje ze szybko mu przejdzie!!!!!!
u nas są 2 zęby,siedzimy dawnoteraz raczkujemy pełną parą,jemy już dużo różnych pyszności, obrywamy kwiatki i ogólnie szkodnik straszny sie Eryczek robi :-D

IM u nas niedośćze się wygina i pieluchy niemożna założyć to jeszcze kopie matke podczas przewijania-baranisko moje,za włosy ciągnie strasznie-nawet teraz jak mi M zafundował fryzjera i ściełam dużo włosy i tak je łapie :ico_olaboga:
Kable,pilot,głośniki to tez jego ulubione zabawki :-D
Jak pokontroli??

katrin moim zdaniem to w sumie niemacieczego załować ze niepojechaliscie na ta Majorke teraz-My byliśmy w grudniu w tamtym roku i nam sie niepodobało-niema to jak w sezonie :-D

Kolka tak sie troszke pomadrze- tą zabawke to niewiem czy niebedzie za późno na gwiazdke bo ona jest do 11 czy 12 kilo chyba tylko-tzn niewiem ile Julcia bedzie wazyła wtedy!!!Po Polsku niewiem jak sie to nazywa może jakiś skoczek drzwiowy :-D :-D czy coś(door bouncer)

A ja obiecałam wkleić filmik i niewkleiłam-brak czasu i niewiem jak to wkleić-trzeba koniecznie na jakies you tube czy coś?? Ja to niemam jakoś nerwów nawet do fotosika-narwaniec taki ze mnie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Chciałam sie pochwalic-chodzimy na baby play i ostatnio jak bylismy to super sie bawilismy,spiewalismy, tanczylsmy, było super :ico_brawa_01: -a i Erykma juz swoja karte do biblioteki :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

03 lis 2007, 01:39

Kasik-niestety moj maz juz nie bedzie mial w tym roku urlopu :ico_placzek: a samej z dzieckiem nie chce mnie puscic, wiec kolo 9 grudnia raczej nie bedzie mnie w Polsce :ico_placzek: A prezent dla malej superasny

Moj maz jak dzis zobaczyl chodzik w ksztalcie samochodu to prawie zapomnial na dluzsza chwile, ze jest ortopeda i posadzil w nim malego i ... juz juz mial sie skusic i kupic :ico_haha_01: ale w koncu sie oparl.
Kupilismy dzis malemu pare ciuszkow bo powyrastal, ale frajda w kupowaniu dla malucha duzo wieksza niz dla siebie.Chcialam kupic slicznego pluszaka z NICI takiego misia polarnego a maz mi powiedzial , ze maly ma juz duzo pluszakow i nie kupilam a teraz zaluje :ico_puknij: mialam nie sluchac tylko kupowac i juz.

Gabrysiu-fajnie, ze mialas dzis wolne.I jeszcze mala zajmowal sie maz-super.Juz sie przyzwyczailas byc pracujaca mama?I pochwal sie nowymi zdjeciami Olenki-przeciez juz ma 7 miesiecy :ico_olaboga:

Kolka-jaka ta Twoja Julcia madra-wiekomu nalezy czesc podac :ico_brawa_01: napisz mi co znaczy pol zabka i jeden w drodze-jak Ty to widzisz??? :ico_wstydzioch:
Im -Ty to masz tescia :ico_szoking: jakby moj tak zrobil to wreczylabym mu wiadro ze scierka i niech sprzata jak mu przeszkadza.Chamstwo nad chamstwami-a ja myslalam, ze tylko tesciowe sa upierdliwe

[ Dodano: 2007-11-03, 00:43 ]
Mróweczka, dzieki za rade co do Majorki, widzisz jak ja wytrwale czekalam na Wasz angielski torcik :-D pycha, mniam, mniam.Pochwal sie nowa fryzurka, wiem, ze nie masz nerwow do fotosika(ja tez :ico_wstydzioch: ) ale :ico_sorki: :ico_sorki: wklej nowy image.

[ Dodano: 2007-11-03, 00:46 ]
Mróweczka pisze: Erykma juz swoja karte do biblioteki

no to super brawa dla pierwszego kwietniowkowego czytelnika , a ta babyplay to penie jak u nas krabelgruppe-tez bym chciala chodzic ale niestety ciagle nie mobilna jestem a te spotania daleko ode mnie :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-03, 00:50 ]
Skrot dla Mordeczki-Antos ma dwie dolne jedynki, obraca sie we wszystkie strony, potrafi w kojcu dotrzec gdzie chce, ale nie siedzi jeszcze i nie raczkuje, super potrafi sie we mnie wtulic i objac raczkami,przezywa po swojemu i ma okolo 80 cm i ponad 9 kilo(nie wazylam go juz dwa tygodnie-ostatnio mial 9 kilo)

[ Dodano: 2007-11-03, 00:59 ]
No i dziewczyny musze sie pochwalic, ze rozszerzyam juz diete mojemu smykowi, po prawie 6 miesiacach picia mleczka tylko od mamusi moj maluszek poznaje nowe smaki, jadl juz marchewke (dopiero na trzeci dzien zaczela mu jakby smakowac) jabluszko(bardzo sie wykrzywial) i dzis na kolacje dalam mu z Hippa taka gesta papke mleczna z jablkami-zobaczymy czy pospi dluzej niz normalnie.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

03 lis 2007, 02:02

a to mój Diablo:
Obrazek
Rodzinka Mrówczańsów:
Obrazek
Eryk ze swoja czarowniczka co zgubiła gdzioeś czape:
Obrazek
Tu nasza dynia co ją Tata "wystrugał":
Obrazek
A tuMama czarownica heh tu już fryz nowy,ale niebardzo widać:
Obrazek

Zaraz wkleje filmik jak mi sie uda jakos :-D

[ Dodano: 2007-11-03, 01:10 ]
katrin u mnie jest dosłownie 2 min drogi spacerkiem od domu bo jakby było dalej tez bym miała problem!!!! A fryzurke mam takie bardzo pocieniowane włoski i z tyłu takie dłuższe-niemajakna fotce tego uchwycic zabardzo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-03, 01:28 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Antonia za nowe jedzonka-Eryk tez sie najpierw krzywił a teraz zajada ze smakiem-tylko właśnie jak je jakiś owocek np jabłuszko to przy pierwszej łyżeczce do tej pory sie krzywi, bo wiadomo troszke kwaskowe :-D

a oto filmik-pare dni temu-tylko sory ze poczatek jest bokiem ale to ja krecilam a ze ja bladynka to wybaczcie :ico_sorki: tylko jak Mamusia Go kreci to On sie rozplaszcza na podłodze i niemam jak uchwycic tego pieknego widoku-zreszta i tak inaczej na zywo-wiadomo ze lepiej:-D rece zadziera wysoko-niewiem czy to widac :-D a i ściszcie sobie bo tam słychac moje gadanie :ico_oczko: :
http://bajkamrowa.wrzuta.pl/film/zLhJM6g3f6/mvi_0201

to chyba kolka ta stronka wrzucala filmiki :-D moze mi sie udalo kto wie :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

03 lis 2007, 03:00

Mróweczka, Eryczek pieknie raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i widze super obchodziliscie Hallowen a my stare zgregi nic, maz kupi wprawdzie dynie dwa tygodnie temu i na tym sie skonczylo, ze tesc zabral i zrobil sobie zupe dyniowa

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 lis 2007, 09:08

Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kurcze u nas wczoraj niezaciekawie, mały 2 razy zwymiotował od razu po jedzeniu, wszystko co zjadł to zwrócił, leciało mu też przez nosek, nie mógł złapać oddechu, wystraszyłam się strasznie, aż się popłakałam!!!!!!!!! Okropnie to wyglądało, bidulka moja długo nie mógł dojśc do siebie, nie wiem czemu tak mu się zrobiło, nigdy wcześniej to się nie zdarzyło!!!!!!!!! Mój mężulek to wymyślił, że to po kaszce z owocami leśnymi, bo te 2 razy to właśnie pił ją, a po innych nic nie jest, od razu je wyrzucił, moja mama za to wymyśliła, że za dużo chyba zjada, bo od paru dni je po 210, tk zachłannie je że może faktycznie, już sama nie wiem, dziś rano zrobiłam mu już tylko 180, nie wiem :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Mam nadzieje, że już więcej tak nie zrobi

Przepraszam że Wam nie poodpisuje, ale jeszcze jestem zdenerowana, chciałam Wam tylko o tym napisać!!!!!!!!!!!!

A tak wogóle piszę się ktoś na kawulca?

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 lis 2007, 10:52

Hey!

Caro- ja piszę się na kawusię :-) masz jeszcze??
Biedny Oskarek... A może mu faktycznie te leśne owoce nie podeszły? Dziecko też ma swoje ulubione menu :ico_noniewiem: Albo z przejedzenia, może przecenia swoje możliwości... Mam nadzieję, że więcej to się nie powtórzy :ico_sorki:
Mróweczka- super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kurczę, ale fajnie się bawicie :ico_brawa_01: Ja to chyba zbyt sztywna na takie zabawy bym była, chociaż kto wie... Gdyby u nas Haloween by się obchodziło... a tu na naszej wypidówce nawet dyni do kupna nie było :ico_puknij:
Katrin- no to ładnie Was teść z dynią załatwił :-D I gratuluję Antosiowi pierwszych poważnych posiłków :ico_brawa_01: A jabłuszko gotowałaś, czy utarłaś surowe? Bo Julcia np surowego za cholerę nie chce, nawet słodzonego.... Zmieszałam jej z ulubionym banankiem i nie dała się zrobić w bambuko. Ale gotowane bez szemrania wcina :-) A IM ręki nie podaje, z tego względu, że wyciągają do niej ręce na raz. I jest trochę nieufna wobec nich... Zupełnie nie rozumiem dlaczego :-D
Mordeczka
- to Kacpi ma dietę jak prawdziwy macho :ico_brawa_01: Mleko dla mięczaków? :-D
I zapomniałam co miałam jeszcze napisać... My dziś same w domciu. Tzn z babcią. Mężuś pojechał na wieś pracować ciężko :-) Moja Lala jeszcze twardo śpi... OD 19 z małą przerwą ok 6 na butlę. Ok 23 jeszcze coś się złego przyśniło i trzeba było sie poprzytulać...

[ Dodano: 2007-11-03 ]
Mróweczka- właśnie obejrzałam filmik i... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: O matko... Twój Erys to mnie już nie raz zaszokował, ale teraz... Ciekawe, ile będzie miał miesięcy jak zacznie chodzić... 8 pewnie... U nas mała raczkuje do tyłu. Przy czym trudno to nawet nazwać raczkowaniem. Odpycha się łapkami i skik do tyłu... Normalnie jestem pełna podziwu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lis 2007, 11:05

czesc Laski :-D
Jak to milo wstac rano zrobic kawusie i ...przyjsc na TT :ico_sorki: :-D
Kurcze Kacpiemu wcale nie schodzi to uczulenie :ico_placzek:
no i mialam popisac a Mlody sie obudzil z wrzaskiem na żarełko...echhh

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

03 lis 2007, 11:08

I ja sie przyłacze do kawki.Mateusz dostał antybiotyk i ma dostawac godzine przed jedzeniem mam nadzieje ze nie bedzie uczulenia jak u Kacperka.
Mróweczko mój mały tez tak raczkuje.
Caro może mały rzeczywiscie z przejedzenia ,najadł sie łapczywie bo mu kaszka posmakowała.
Katrin czy mały dalej ma stan podgorączkowy mam nadzieje ze jest zdrowy i nic mu nie dolega.Brawo dla Antosia za dorosłe jedzenie.Długo wytrzymaliscie na samym cycu.

Wczoraj pytałam lekarza kiedy powinni dzieci stawac to mi powiedział ze na ogól około 8 miesiaca ale sa wyjatki ze moga wczesniej

Wielkimi krokami zbliza sie Mikołaj i pierwsze swieta naszych pociech
Pomału trzeba myslec o prezentach dla bliskich i jak zwykle problem bo nie wiadomo co komu sprawi przyjemnosc
Moze macie jakies pomysły

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości