Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

06 kwie 2007, 13:16

hej :)

a ja się lenię - wczoraj trochę mieszkanie ogarnęłam, a na święta pojadę na gotowe do mamy i teściowej ;)

Renni - dla Ciebie :ico_buziaczki_big: bo nie wiem co napisać :(

Kasiu - dla Ciebie i Oli :ico_buziaczki_big: że bez męża i tatusia będziecie :(

Riterko, dobrze, że dziś lepiej :ico_buziaczki_big:

Dla pozostałych kochanaych babeczek :ico_buziaczki_big:

A moi rodzice zagrypieni, i ja się boję, że JAś się zarazi, ale jak powiedziałam o tym, to mama prawie sie popłakała, że sami święta mieliby spędzić - mnie jedną mają, i za Jasiem tak tęsknili, no i muszę do nich pojechać, może Jaś się nie zarazi, musze zaryzykować, bo inaczej im serce złamię...

Asiu - ja też lubię Żeromskiego - a co konkretnie czytasz?

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

06 kwie 2007, 13:48

Żeromski?? Niekoniecznie :ico_haha_02:
Dajcie dziewczyny przepis na krówkę :ico_brawa_01: , może mojemu kiedys zrobię. Ja już mam mieszkanko wysprzątane, muszę tylko drzwi wyjściowe od zewnątrz umyć. Na razie nie otwierałam, bo sąsiadka na mnie czatuje i chce mnie pewnie namówić na mycie okna na klatce schodowej :ico_haha_01: :ico_haha_01: Jutro będę leniuchować a potem do swieconki

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

06 kwie 2007, 13:50

Hej, hej, hej :-D

Ale puchy dzisiaj :-D . Wszystkie sprzątają i gotują :-D Ja zrobiłam sobie właśnie pyszną :ico_kawusia: i trochę się relaksuję. Poprałam, poprasowałam, posprzątałam, zrobiłam świąteczne dekoracje i odpoczywam. Zaraz idę sprzątnąć jeszcze kuchnię i coś na obiad ugotować i na dzisiaj chyba wszystko. Reszta gotowania i pieczenie zostaje na jutro.

Eluś, podobno grypą się zaraża na początku, jak choroby jeszcze nie widać. Teraz już chyba w miarę bezpiecznie. Ciebie aż 2 tygodnie z nami nie będzie??? :( Będziemy tęsknić, ale życzę Tobie byś bardzo, bardzo odpoczęła i nacieszyła się rodzicami :-)

Anetko, ja chyba czuję ten zapach Twojej karkówki, bo już mi w brzuchu zaczęło burczeć :-D

Buziaki :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-06 ]
Chloe, my robimy tę Krówkę z paczki. Jest z Delecty :-D Myslisz, że my takie zdolne.... :-D Ja robiłam i wyszła super, tylko do kremu dodałam pokrojonej galaretki, bo inaczej jak dla mnie za słodkie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

06 kwie 2007, 13:56

Kocica co robisz na obiad, bo ja nie mam pomysłu
ja też już prawie skończyłam, jeszcze tylko kuchnia do sprzątnięcia ale to już jutro po święconce i mięchach i ciachach przelecę :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

06 kwie 2007, 14:00

Dzisiaj Wielki Piątek więc obiad bezmięsny niestety (uwielbiam mięcho). Robię pomidorową z ryżem i na drugie pierogi z kapustą i grzybami, które mam zamrożone (wyrób mojego taty-mniam :-D )
Riterko widziałaś, że Twoje naleśniki kreskie zrobiły furorę na Potrawach? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

06 kwie 2007, 14:07

Widziałam fajnie, że komuś się spodobały :ico_brawa_01:
kurcze Jola to całkiem ambitny obiad ja myślałam o ziemniakach w mundurkach :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

06 kwie 2007, 14:18

No i po porządkach.Jeszcze tylko jutro dokurzanie..ale zatrudnię do tego męża :ico_oczko: A teraz uciekam na zakupy.Mam ochotę coś Joachimkowi kupić na święta.Smacznego temu kto je lub będzie jeść obiadek.

Riterko--fajnie,że ktoś docenił twój "kunszt kulinarny" :ico_oczko: :516:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

06 kwie 2007, 14:48

Dzień Dobry kochane.

Bardzo dziękuję za życzenia świąteczne :ico_buziaczki_big:
Widzę że na forum porządki i gotowanie :-D a tak w ogóle to co słychać bo znów nie mam czasu nadrabiać???? :ico_haha_01:

U nas w porządeczku, właśnie szukam oka żabki, które po zabawie z Konradem gdzieś zniknęło :ico_szoking: Nigdzie go nie ma.... kupę też przeszukałam i nic :ico_olaboga: Może za kilka dni się pokaże ???? Ciekawe ile czasu trwa obieg "buzia-dupa" u dziecka??????? Czy ktoś się orientuje w temacie??????

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

06 kwie 2007, 14:48

a jednak robię rizotto, ale chwilowo mam Jasia na kolanach i bardzo chce coś napisać więc uwaga

jv m bbn bdhhtfytrjxxsx h jasiu (trochę mu pomogłam ) :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

06 kwie 2007, 15:01

Witaj kasiulka. Ja w tym temacie jeszcze jestem zielona :ico_szoking:

A ja myślałam, że krówka będzie na bazie "krówek", mój mąż je uwielbia :ico_brawa_01:
Nie pamiętam, która tak się w ciąży obzerała krówkami?????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości