ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 wrz 2007, 21:17

KATE FAJNA Z CIEBIE LASECZKA,A TWOJ MAZ JAKOS MŁODZIUTKO WYGLADA...A MAT PODOBNY DO MAMUSI, JA SPOJRZAŁAM NA NAJWAZNIEJSZE - SŁODKIE OCZKA, DEFINITYWNIE PO MAMIE!!

ZBORA TAK TYLKO PYTAŁAM O TE JEDZONKO, BO JA NIGDY NIE MIESZAM, NA OBIADEK KASZKA A POZNYM POPOŁUDNIEM SAM DESER, AKLEIK TO DO KAZDEGO MLECZKA..
A MAZ NIEZLE WAS ZAŁATWIŁ Z TYM POLSATEM...

IDE SUSZYC WŁOSY JESZCZE TU ZAJRZE..

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 wrz 2007, 21:20

Ja juz po kolacyjce...pizza byla :ico_wstydzioch:

No a pierwszy raz to tez w ciazy sciagnelam piosenki dla dzieci i w aucie sluchalismy...az do czasu gdy A.potrzebowal plyke zeby sobie jakis tam film zgrac-i nagral na piosenki.....ale teraz mam nowe i wiecej! :-D :ico_brawa_01:

Kate...bardzo ladne zdjecie...i Mat widac ze jest mieszany..ale podobny w sumie do rodzicow :-)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

24 wrz 2007, 21:33

hej dziewczynki :-D
jestem na chwilkę
no coś ostatnio nie wyrabiam ... ale nie bójcie :ico_nienie: wszystko wiem co u kogo bo nadrabiam w międzyczasie :-D tylko pisać coś nie mam siły :ico_wstydzioch:

Ewcik to super że się udało tak fajnie :ico_brawa_01:

Gosia :ico_brawa_01:

Kate rety ... jestem z Tobą! normalnie podziwiam Cię że dajesz jakoś radę i trzymam kciukasy żeby Ci się wszystko poukładało - a na zdjęciu to super wyglądacie :-D a synuś mamusi jest (oczka)!!! hihihi

Glizdunia :ico_brawa_01: dla Mayeczki - moja to ani w te ani w te :( a co dopiero raczkowanie echhhhh

Zbora a ja tak sobie myślę że żeby czytać forum na tt to nie trzeba znać hasła tylko wtedy nie można pisać postów a czytać to każdy chyba może - więc wiesz ... wystarczy że ktoś wie że piszesz na tt i sobie może podejrzeć :-D :ico_szoking:
to może mąż Kate rzeczywiście podejrzał :ico_oczko:

a co niech wie co czuje jego kobieta !!!

a my dziś na dworku ponad 4 godz karmienie cycem w parku :-D

aaa witaminy : 1 kropla Vigantolu i 3 cebionmulti jak na razie...

aaaaa do pracy wracam 20 listopada :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_noniewiem: :/ :ico_szoking: :ico_wstydzioch: :ico_chory:

no dobra lecę sobie całuski dla Was :-)
lubię Was tak troszeczę ... hihihi odrobinkę... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 wrz 2007, 21:44

ANZA HIHI MY CIEBIE TEZ :ico_oczko:

MILI JAKOS PRZEZ SEN ZACZEŁA PŁAKAC, CIEKAWE CO JEJ SIE MOGŁO PRZYSNIC, ALE SIE WYSTRASZYŁAM :ico_noniewiem:

IDE JUZ DO WYRA, MUSZE ODESPAC WCZORAJSZA NOC, A FAJNY FILM LECI, ALE OCZY SAME SPADAJA W DÓŁ...

WIEC DOBRANOC :516:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 wrz 2007, 21:52

ja daje dwie kropleki vigantolu ale to prawda ze od jednego lekarza slyszałam ze jak dziecko karmione sztucnym to sie nie daje
ale znowu moja pediatra kazała dawac
tak wiec ja to wysrodkowałam i nie daje jej osobno tylko dodaje jej do całej butli mleczka wiec raz wypije raz nie

ja jak bylam w ciazy to namietnie ogladałam pierwsza milosc ale teraz tez mnie wkur... ten watek majki
ona zawsze taka cnotka a teraz co
i ten jej pawełek tez mnie drazni
pomijam fakt ze zazwyczaj nie mam czasu ogladac

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

24 wrz 2007, 21:59

Cześć dziewczyny !!! :-D :ico_oczko:
Oj kiedy ja Was nadrobię... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: chyba idę po red bulla :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 wrz 2007, 23:23

Massumi :ico_szoking: Ty żyjesz! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anza no...wiedziałam, że gdzieś tam jesteś z nami :-D A...ja na przykład jak chcę poczytać bez logowania to nie mogę :ico_noniewiem:

Ladybird23 a ja jej trochę miksa zrobiłam...bo ona tak malusio je, że wzięłam się za tuczenie :-D dziś z piersi po południu to tylko pociumkała...a z butli zaraz 100 wywaliła! chyba przestaje jej się chcieć memolić cycka...z butli łatwiej, bo już są 2dziurki...no trudno...jak przestanie mnie chcieć :-D to będę jej raz dziennie chociaż rozmrażać moje zapasy...

A ja do pracy...za tydzień :ico_olaboga: nienieneineineineineie! i jeszcze za miesiąc J wyjeżdża...ble....

Idę, bo kuźwa jeszcze znalazłam Hani prześcieradło do wyprasowania...No i muszę zapakować ciuchy co J kuzynce oddaję...bo już mam same ciągle szmaty...i i tak nie noszę, albo wreszcie podjęłam męską decyzję, że się w nie nie zmieszczę :-D więc oddaję pół szafy...i tak za dużo jeszcze zostaje...Ale obiecałam sobie, że jak zacznę pracować, to co miesiąc coś sobie kupię.. :ico_oczko:

lecę, dobrej nocki...

A! jeszcze mój Michu z wczoraj
Obrazek

z babunią
Obrazek

Obrazek
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 wrz 2007, 07:33

zborra, swietne zdjecia, zwlaszcza to pierwsze - wyglada jakby sama siedziala :P

kate zajebista z Ciebie laska, wydaje mi sie ze oczka macie te same

Glizdunia moja Kinia tez tak pełza po podłodze, potrafi przepełznąc o 180stopni wiec sporo

anza, fajnie ze nas podczytujesz :)

przepraszam ze wczoraj nie wkleiłam zdjec, ale padlam ze zmeczenia i choróbska. ale moj mezulek stanal na wysokosci zadania i zalaj sie mala a ja slodki spalam cala noc w drugim pokoju :-D

i jeszcze musze pochwalic mojego meza - naprawil mi komputer wiec bede mogla byc z Wami non stop i nie bede miala taaaakich zaleglosci

Moja niuniu jeszcze spi, a ja wyprawilam meza do pracy i pierwsze co to do kompa :P

jestem glodna - ide cos zjesc

:ico_kawa: kawa lub jak kto woli herbata - JA STAWIAM

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

25 wrz 2007, 08:25

kurcze a mój Mat wstał sobie o 5.20 i jeszcze widzę że nie zanosi się na spanie no i ja też jestem niewyspana a do tego to chyba tą migrenę sobie wykrakałam bo boli mnie głowa wstałam i już mnie bolała, wzięłam tabletki i trochę ucichło ale i tak boli...
Mat ma coraz większą tą wysypkę i tak sobie pomyślałam,że to od kremu, bo wcześniej smarowałam mu kremem oilatum a teraz T kupił krem oilatum soft i może ta zmiana mu zaszkodziła.... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: no bo ja już go nie karmię jest tylko na butli więc moja dieta odpada, a przecież na nutramigenie jest już od dawna więc raczej to nie to, sama już głupieję

a co do zdjęć to teraz już wiem co mam mówić synek jest mamusi :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 wrz 2007, 08:32

Dzien doberek..

W nocy w porzadku, bałam sie ze nie bede umiała spac sama, bo juz bardzo dawno A. nie był na noc, ale jakos było, chyba ze zmeczenia padłam i budziłam sie tylko jak mała, kurcze a o 5 to juz myslałam ze mała nie bedzie umiała oddychac, tak jakos ciezko oddychała, przewracała sie z boku na boku, wziełam ja od razu otrivinem potraktowałam ale zadnych ciąpek nie wybrałam, wiec nie wiem czemu, moze za suche powietrze??

A mała wzięła sobie super sposob na budzenie mnie rano...zaczyna pluć, maksymalnie do 7:30 jak mnie ni eobudzi tzn jak nie wstane i sie nie odezwe to zaczyna do tego pokrzykiwac :ico_haha_01:

Teraz wcinam sniadanko i mysle co by tu dzis robic, bo A. od razu po pracy jechał na kurs, wiec jak wroci to pewnie od razu pojdzie spac, wiec cały dzien sama.. :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość