karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

07 kwie 2012, 10:28

Witam serdecznie :-D

Ja mamusia rocznik 84 czy mogę się dołączyć ?? g:D

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

11 kwie 2012, 11:21

Pewnie :-) Miło widzieć jeszcze jedna potrójną mamusię :-)

Święta minęły, czekamy teraz chyba na wiosnę, u nas w świąteczny poniedziałek padał śnieg. Zuzia pytała czy pójdziemy na sanki :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

11 kwie 2012, 14:14

a dziś pięknie i słonecznie,chyba skorzystamy z pogody i na jakiś spacerek sie wybierzemy :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 kwie 2012, 15:55

no tak z tym śniegiem to normalnie jak nie na te święta :ico_haha_01: :ico_haha_01:

u nas tyci śniegu było i niedziela do bani pogodowo,ale u rodziców moich byliśmy
w poniedziałek też do rodziców zajechaliśmy i do kuzynki mojej a potem do siostry męża i jak wróciliśmy do domu to że pogoda piękna była to poszliśmy jeszcze na spacerek

dzisiaj też pogoda super to już spacer ze 2 godzinki zaliczony a jak malutka wstanie to chyba jeszcze wyjdę z dziewczynkami

sensibel, kiedy masz teraz wizytę? jak w ogóle samopoczucie :ico_ciezarowka: ?

ona ., karina22, witajcie :-)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

11 kwie 2012, 19:39

My dziś troche pospacerowaliśmy bo pogoda śliczna była :-D a jutro znów ma być deszcz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

12 kwie 2012, 12:14

I dziś niestety u nas już chlodniej, słoneczka nie ma, ale na spacerek zaraz się wybierzemy. Mamy to szczęście mieszkać przy samym lesie, polna droga więc dzieciaki mogą rowerkami pośmigać. Mi pozostaje gonić je z jezykiem na brodzie :-D
sensibel, kiedy masz teraz wizytę? jak w ogóle samopoczucie :ico_ciezarowka: ?
Wizytę mam jutro, będziemy mieć połówkowe USG, mam nadzieję, ze dowiemy się kto tam zamieszkał. :-)

Poza tym czuję się całkiem dobrze. Głownie psychicznie mi się poprawiło, jak do tej pory otoczenie nie dało mi się ciążą nacieszyć, ciągle ktoś jakieś dziwne komentarze, dosłownie jakbym była z kosmosu. Jakby troje dzieci w tych czasach było co najmniej wybrykiem natury, jak nie patologią. :ico_noniewiem: Teraz już widocznie się oswoili, ale co mi nagadali to moje niestety...

Lecimy póki nie pada, miłego przed i popołudnia życzymy :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 kwie 2012, 10:14

sensibel, w takim razie życzę żebyście się dowiedzieli jak najszybciej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 kwie 2012, 13:13

sensibel, to daj znac koniecznie jak będziesz po wizycie :-D
ciągle ktoś jakieś dziwne komentarze, dosłownie jakbym była z kosmosu. Jakby troje dzieci w tych czasach było co najmniej wybrykiem natury, jak nie patologią :ico_noniewiem: .
bo tak patrzeć jak ktoś się decyduje na 3 dziecko w tych czasach to już rzadkość :ico_noniewiem:
teraz to 1 co najwyżej 2 i koniec bo ludzi nie stać na zapewnienie dobrych warunków dla dzieci
ale podziwiam tych rodziców co mają przynajmniej 3 dzieci bo na pewno nie jest łatwo :ico_sorki: plus taki,że się chociaż twoje otoczenie oswoiło z twoją ciążą i już nie marudzą a ty się możesz cieszyć maluszkiem i tym stanem :-)
ja tak kiedyś myslałam,że może bym i chciała 3 dziecko,ale zanim to by nastąpiło to musimy mieć coś swojego bo w wynajętym mieszkaniu z 1 pokojem w 4 osoby (no i kuchnia,łazienka,stryszek,podwórko) to jednak nie warunki na więcej dzieci i jeszcze pracujący tylko mąż to masakra
z 3 dzieckiem teraz to byśmy się chyba już pogrzebali :ico_noniewiem:

u nas dzisiaj nawet pogoda w miarę,co jakiś czas słonko wyjdzie i tak akurat jest
już 1 spacerek był przed południem
teraz myślę czy później wyjdziemy,bo najpierw mała się musi zdrzemnąć za godzinkę albo i zaraz pójdzie spać bo maruda jakaś z niej już :ico_noniewiem:
Hania tez leży bo stwierdziła,że musi odpocząć i może się zdrzemnie :-D

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

13 kwie 2012, 14:13

Właśnie wracam od gina i ogłaszam wszem i wobec - będziemy mieć synka :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiedziałam, ze takie kopniaki może dawać jedynie chłopiec.

M. jeszcze nie wie, na pewno mu kopara opadnie bo obstawiał dziewczynkę. Kupiłam takie słodkie bodziaki z samochodzikiem i mu wręczę jak wróci :-D Córcia tylko zawiedziona lekko, bo marzyła jej się siostrzyczka, ale pocieszyłam ją, że jest najstarsza i będzie mogła małego wszystkiego uczyć i pomagać i się rochmurzyła.

U nas pogoda piękna, słoneczko świeci, ciepło, przyszła do nas babcia więc delikatnie mówiąc wypchnęłąm ją z dziećmi na spacer, a ja odpoczywam :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 kwie 2012, 15:11

będziemy mieć synka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a córcia rozpaczać nie musi-zawsze można postarać się o siostrzyczkę dla niej :-D :-D :-P

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość