Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 cze 2009, 21:48

yoanna, mi sie wydaje ze jak jest niby bardzo zle to powinnas dac antybiotyk ale jak na twoje oko jest nie tak zle to bym nie podawala zreszta ja siebie tez lecze homeopatia i Ige tez chce no ale niekiedy trzeba antybiotyk nie ma rady :ico_noniewiem:

No i gratulacje pierwszych rozmow z corka :ico_brawa_01: Iga lubuje sie oststnio w ba ba :-D tak to mowi jeszcze tata oczywiscie mama :-D , nie ,da,i pu :ico_szoking: nie wiem co to znaczy :ico_haha_01:
musisz pokazec jak sie Ninka plumpla w wanience :ico_brawa_01:


Agusia1982, widze ze tez zrabana jestec ja dzisisj jakby mnie autobus przejechal caly dzien sama z Iga i 38 goraczki-nie mam kataru kaszlu nic chyba od zoladka bo mnie boli-to sa jedna z takich dni ze zaluje ze nie moge zawiezc Igi do babci :ico_noniewiem:

Pati85, ja tez oststnio zrobilam za duzo i dalam Iguli na 3 dzieb-niby mozna tylko 2 ale ja zaraz po zrobieniu i przestudzeniu chowam do lodowki -nic jej nie bylo :ico_sorki: a co do spanie Igi to pewnie po czesc tez dla tego ze ciagle cycujemy ale chociaz czasem ledwo co widze na oczy nie chce jej odstawiac...wiec chyba narazie jestem skaazna na nocne wstawanie

myszka 81, sliczny jest twoj synio :ico_brawa_01: i widze ze ciagle taki radosny na zdjeciach :ico_brawa_01:
glosiki oddane :ico_sorki:

sarenka, jak tam po silce -ja dzis odpadlam przez goraczke :ico_chory: i jzu czuje ze grubna-chociaz nic dzis nie zjadlam :ico_noniewiem:

aaaa mowie Wam ta temperatura mnie meczy caly dzien :ico_chory: mam juz dosc chce sie juz czuc normalnie bo mi bardzo ciezko samej z iga caly dzien :ico_placzek: wszystko mnie boli i ledwo ja nosze po schodach :ico_placzek: mam nadzieje ze jutro jak wstane bede jak skowronek :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 cze 2009, 21:48

Hej dziewuszki, ja dzis znowu nie mam weny do pisania, jakos ostatnio mi sie nie chce.

Bylismy z malym u lekarza pobrac krew z paluszka i normalnie nam sie zaniosł z płaczu, jak ja sie wystraszyłam, zrobił sie siny i sztywny, a ja dmuchalam mu w twarz bo nie wiedziałam co robic :ico_olaboga: na szczescie sie opamietał, ale kurka strachu nam napedził.

Zauwazyłam ze on ma taka tendencje do zanoszenia sie, ale pierwszy raz tak to wygladało.
Ostatnio jak pobierała mu krew z paluszka to nawet nie miałknał a teraz takie cos :ico_noniewiem:

Co do zupek do ja teraz w wiekszosci wszystko mu sama robie i juz nie miksuje tylko włąsnie tak gniote widełka jak PAti pisała i powoli uczy sie zuc :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 cze 2009, 21:55

wiola85, no to sie strachu najadlas :ico_chory: oby juz mu sie nie przytrafialo to zanoszenie.
Ja albo gniote troche widelcem albo juz nic daje takie kawalki jak poroilam po sa miekkie wiec przezuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

25 cze 2009, 22:11

Marta--Dzis pocwiczylam ostro.Najpierw silka a potem godzina silowego aerobiku,,z ciezarkami :ico_noniewiem: ale jak przyszlam do domu to pojadlam cukierkow i nonono blada :ico_zly:

Wspolczuje choroby.JA przezylam wczorajszy dzien tak jak ty dzis.Tez sie zle czulam przez zastoj pokarmu,wzielam paracetamol,a moj mezus wrocil z wycieczki dopiero po 20godz. :ico_noniewiem:

Wiola- ojoj,wierze ze sie najadlas strachu.Moj Oscarek tez sie raz tak zanisol przy szczepieniu ze pyszczek otworzyl i czerwony sie zrobil:JA w szoku bylam,ale dobrze ze obok stal lekarz wiec jakos przezylam.
Przy zanoszeniu mozna dmuchnac w twarz albo klapsa dac w tylek.No i nie pokazuj dziecku ze sama sie boisz,,jestes w panice bo to pogarsza sytuacje :ico_chory:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 cze 2009, 22:19

sarenka, ale bdybys nie poszla na silke i aerobik to by Ci cukierki w ,,dupke poszly,,a tak spalilas cukierki i jestes na zero :ico_haha_01: :ico_oczko:
kurde chyba mi sie jedna dziorka od nosa zapycha :ico_placzek: ja nie chce miec kataru nie nawidze kataru :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 cze 2009, 09:57

No dziewczyny macie racje najadłam sie strachu jakich mało, no ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczyło.

mmarta81, nie zazdroszcze chorobska, ja przez ta alergie to mam ciagle katar i zatkany nos, ooj niecierpie tego :ico_zly: wszedzie musze chodzic z chusteczkami.

sarenka, jeju podziwiam tej siłowni i w gole cwiczen, Marta tez chodzi a ja to tylko na spacery chodze taki mam aerobik :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 cze 2009, 10:29

witam laseczki,,
Mezulo pojechal po swieze pieczywko a ja odrazu do kompa :ico_wstydzioch:
Marta-jak samopoczucie?Zastosuj wode morska coby ci troche nos odetkalo
wiola--spacery tez wychodza na dobre,,nie martw sie :-)

No i poprosze o pare glosikow
http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php? ... tosList=19

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2009, 10:41

sarenka, dzieki :ico_sorki: dzis czuje sie jak narazie super :ico_brawa_01: :ico_sorki:
moj do pracy pojechal a ja szybko do kompa bo Iga si na bajke zapatrzyla :ico_sorki:
zaraz jade ja zawiesc do kumpeli a ja na silke :ico_brawa_01:
milego dnia

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 cze 2009, 10:44

Pocwicz dzis i za mnie,mi nigdy nie za duzo:-)))
milego treningu,,, :-)
Najwazniejsze ze powrocilas do zywych :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

26 cze 2009, 10:45

sarenka, zagłosowane :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość