Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 lut 2011, 10:35

hej
Mariola_Larose, to Ci facet "prezent" zrobił :ico_olaboga: :ico_szoking: , trudno mi pisać, bo nie znam waszej sytuacji, ale mam nadzieję, ze wszystko dobrze sie skończy, trzymam mocno kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:
czyli nonono w dol jak moja tak?
tak :ico_oczko:

Ja dziś sobie spokojnie wstałam, zjadłyśmy z małą śniadanko i odpoczywamy :-D , zanim się przestawię na spokojniejszy tryb to pewnie trochę minie, ale póki co jest super :ico_brawa_01: .

Za oknem słoneczko świeci , ale zimno brr, teraz -6, jak się trochę ociepli to pójdziemy na spacerek. Chcę dziś zanieśc wniosek o przyjecie małej do p kola.
Na srodę zapisałam ją na szczepienie na Meningokoki, planowałam w tamtym roku zaszczepić, ale jakoś to zleciało.
A w przyszły poniedziałek idziemy z pierwszą wizytą do stomatologa :-)
Ostatnio zmieniony 14 lut 2011, 10:37 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 lut 2011, 10:36

Mariola_Larose, bardzo mi przykro!! Ale kochana nie łam się, teraz musisz być silna dla swojego synka. Być może rzeczywiście jeszcze nie dojrzał do trudnych decyzji, może cała ta sytuacja go przerosła? Tak to z tymi facetami jest! A teraz głowa do góry, z czasem wszystko się ułoży :-) :-)

A u nas dziś bardzo słonecznie :-) Co prawda lekki mrozik, ale wolę już taką poodę niż deszcz!

Dziś Walentynki!!! Wszystkiego dobrego kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Stwierdziliśmy z mężem , że tego roku nigdzie na kolację nie pójdziemy, ja sama przyrządzę w domku coś pysznego :-)
Jeszcze nie wiem co! Później na zakupy się wybiorę to może na coś wpadne- zjadłabym jakiś makaron!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 lut 2011, 10:43

Dziś Walentynki!!! Wszystkiego dobrego kochane
Dziękuję i wzajemnie, życzę Wszystkim duuuuużżżżo miłości :ico_buziaczki_big:

My też nic specjalnego nie planujemy, mieliśmy iść wczoraj na kolację, ale byli znajomi i siedzieliśmy w domu . Chyba, że mąż nas na jakieś lody zabierze, ale to musiałby wyjść wcześniej z pracy, a nie wiem, czy będzie mógł.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 lut 2011, 10:49

A u nas dziś bardzo słonecznie :-) Co prawda lekki mrozik, ale wolę już taką poodę niż deszcz!
Oj, tak lepszy lekki mrozek niż deszcz i błoto. U mnie tak jak u Ciebie słońce i -8st.
A Dziś Walentynki!!! Wszystkiego dobrego kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Wzajemnie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

14 lut 2011, 10:56

No dziewczyny wszystkiego dobrego na walentynki :-*

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

14 lut 2011, 11:07

mama przyniosła nam torcik na welentynki i jak tu nie jesc słodyczy :-D :-D

mała teraz bedzie pic z nami "kawe" normalnie ubaw po pachy :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 lut 2011, 11:13

mama przyniosła nam torcik na welentynki i jak tu nie jesc słodyczy :-D :-D
A ja się zabieram za cikoladke właśnie! A co se będziemy odmawiać :-D :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

14 lut 2011, 11:39

A ja się zabieram za cikoladke właśnie! A co se będziemy odmawiać :-D :-D
własnie....po ciazy tego nie bedziemy jadły.....

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 lut 2011, 12:14

witam

u nas też słonecznie,ale zimno brr...

już po zakupkach,fasolka wstawiona na zupkę,mąż w pracy,a ja z Hanią w domku :-) już jej kaszelek przechodzi to w poniedziałek pójdzie do pkola,ten tydzień niech się wyleczy porządnie :-)

dziewczyny też życzę szczęśliwych walentynek :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

my też żadnych planów na dzisiaj specjalnych,dobrze by było jakby A chociaż ze mną w domku posiedział,a nie przyjedzie z pracy i pójdzie i coś robić :ico_noniewiem:

Mariola_Larose współczuję całej sytuacji,ale na pewno wszystko się ułoży,nie ma co się załamywać bo będziesz miała wspaniałego synka,dla niego musisz być silna :-)
a twój mam nadzieję,że jeszcze dojrzeje do roli taty :-)
mała teraz bedzie pic z nami "kawe" normalnie ubaw po pachy :-D :-D :-D
pije Inkę?
bo Hania jak my pijemy kawkę to ona też chce żeby jej robić i pije z nami :-D
A w przyszły poniedziałek idziemy z pierwszą wizytą do stomatologa :-)
ciekawe jak Pola zareaguje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

14 lut 2011, 13:16

Do roli taty może tak Aniu ale do bycia ze mną wątpię bo chyba znalazł sobie inną :)
Przez przypadek na jego nk zobaczyłam miłosne wirtualne prezenty :D że też nie zaglądałam wcześniej, cóż zaufanie się miało :D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość