Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 lis 2007, 11:49

Uuu dziewczyny... nie ma dziś dobrych wiadomości z rana... Jedno wymiotuje, drugie biedronka, trzecie antybiotyki... :ico_placzek: Ale będzie dobrze, wszystko się unormuje. dzieciakom z kwietnia ( z innych miesięcy też) nic nie może być!!

na prezenty to i ja nie mam pomysłu narazie... Nie mam też pomysłu skąd wziąć na nie pieniądze :ico_noniewiem: A co roku wymagania rosną :ico_olaboga:
katrin- pół ząbka to znaczy w moim języku, że wyrżnął się kawałeczek, widać już biały rąbek. A że następny w drodze to znaczy, widać już na dziąsełku odbicie ząbka (taki ślad na dziąsełku, jest ono wypukłe w kształcie ząbka i tylko czekać, aż wyrżnie się następny rąbek... Rozumiesz coś z tej mojej paplaniny?? niestety, czasem mam problemy z logicznym sformułowaniem zdania :ico_noniewiem:

Idę Lali amciu dać :-)

[ Dodano: 2007-11-03 ]
Dziewczyny.. a Wy gdzie jesteście? Bo chyba nie na spacerkach?? U nas zimnooo Brrr

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lis 2007, 16:25

A co tu tak cicho???!!! :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Mróweczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla malego super :ico_brawa_01: ntylko patrzec jak zacznie biegac :-D
IM, moj tez na antybiotyku i co gorsza juz trzeci a nie przechodzi mu :ico_olaboga: i nadal udaje biedronke :ico_chory:
Ja tez nie mam jeszcze pomyslow na prezenty...za to moje dzieci maja :ico_olaboga: Dawid chce ... motor :ico_puknij: Nati-kłada :ico_olaboga: Tylko Kinga ma litosc nad matczynym portwelem i mowi ze chce zeby Dawid i Nati ja wozili na tych sprzetach a jej wystarczy lalka ale taka co bedzie gadac z sensem :-D ciekawe co powie jak jej Kacpra wrecze i powiem zeby z rok zaczekala to zacznie gadac :-D :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 lis 2007, 16:37

M0rD3CzKa, :ico_olaboga: :ico_olaboga: Nie ma jak dziecięca fantazja :-D Pomysł z Kacpim- żywą lalą jest OK :-D
Kurczę, a mnie jakoś nikt nie pyta co ja sobie życzę od Mikołaja... Trzeba chyba napisać list(y) i podrzucić komu trzeba. Mojej znajomej córka zażyczyła sobie telewizor plazmowy do pokoju. Julka narazie nie ma wymagań. Grunt to pełna butla, suchy pampers i czyste ubranko. Ewentualnie pajda chleba :-D
Byłyśmy dziś w sklepie z zabawkami. ja oglądałam takie różne zabawki a za mną na stojaki wisiały breloczki do kluczy i komórek. Moja malutka uznała, że wszystkie są fajne, nie mogła się zdecydować i pociągnęła za stojak.... Cudem tylko sprzedawca złapał w locie.
Chciałam też kupić jej kozaczki na zimę. I pojawił sie problem- rozmiar stópek jest OK, ale żadne w łydkach nie chciały się zapiąć. Trzeba albo buta poszerzać, albo Julkę odchudzać...

[ Dodano: 2007-11-03 ]
Ale kładem (czy jak to się pisze) to ja też bym nie wzgardziła :ico_brawa_01: To tylko ok 2-4 tysięcy. Za uzywany

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lis 2007, 16:50

Kolka, no wlasnie tylko skad ja mam wziasc te 2-4 tysiace hahaha :-D chyba bedą musieli zadowolic sie czyms innym :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 lis 2007, 17:27

i ja dumam skąd wziąć tyle kasy... Hm... może mały skok na bank? Może by w totka zagrać? jak coś wymyślę to dam znać :-D Ostatnio też musiałam na duch szukać tyle kasy jak nam, samochód się popsuł (ten nowo zakupiony :ico_zly:) i znalazłam. :ico_brawa_01: :-D
A co ja mam kupić swemu dzieciątku?? :ico_noniewiem: I mężowi? Macie jakieś pomysły? On lubi praktyczne rzeczy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lis 2007, 18:09

Kolka, ja nie mam pojecia :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 lis 2007, 19:04

Ja też nie mam :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lis 2007, 19:20

huraaaaaaaaaaa!!! :-D :-D :-D w koncu moje dziecko przestaje byc biedronka

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 lis 2007, 19:49

Cześć laski!!!!!!!!!!!!!

Dziś już się nie powtórzyły wymioty, na szczęście!!!!!!!!!!!!!
Ale nie chciał spać wogóle w ciągu dnia, jestem taka skonana że zaraz idę się położyć, w dodatku przez pół dnia bolała mnie łepetyna, myślałam że zwariuje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Mordko czyli krostki schodzą?

Mróweczka dopiero obejrzałam filmik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niuńka

A co do prezentów to ja od paru lat mówię mojemu, że chcę brylanty, ale jakoś jeszcze ich nie dostałam :ico_noniewiem: :-D

No i właśnie nie wiem co młodemu kupić

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 lis 2007, 21:49

M0rD3CzKa pisze:w koncu moje dziecko przestaje byc biedronka
caro pisze:Dziś już się nie powtórzyły wymioty, na szczęście!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W końcu dobre wiadomości :ico_brawa_01: :-D

Caro no wiesz... dziwię się twojemu Mikołajowi. Dla wielu mikołajów to jest odwieczny problem co kupić swej wybrance, a Twój ma podaną kawę na ławę i nie wiem czemu nie kupuje :ico_noniewiem: :-D

[ Dodano: 2007-11-03 ]
chociaż mój też mnie lekceważy... już nie raz mówiłam, że chciałabym Toyotę RAV4 i też nie mam. Przecież nie musi być nówka... Za taki dwuletni tez się nie obrażę :ico_noniewiem: Czy ja aż tak wiele wymagam? :ico_puknij: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości