Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

17 wrz 2007, 11:32

asiam gratulujemy ząbka!!!!

[ Dodano: 2007-09-17, 11:38 ]
karolas akurat tą zupke z pomidorkiem to moja mama kupiła - gotową w słoiczku :-)
Hekkate pewnie udzieli ci potrzebnej informacji na ten temat :ico_haha_01:

idziemy na spacerek :-)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 wrz 2007, 12:18

KOSTUNIA juz spieszę by ci odpisać kochana,więc:
1) ja nie przekładam zupek zmikosowanych do słoiczkow tylko do pojemniczkow po np.masle czy margarynie albo po sureweczkach boje sie zamrazac w słoikach bo jak zamrozi sie to moze napęczniec i rozsadzic słoiczek i moja praca na marne by poszła,wiec wole w plasikowe kubeczki poprzekładać,nawet fotki moich dzieł osttanio wkleiłam ale moze nie widziałaś to ci zaraz wkleję jeszcze raz :)
2) z mięskiem TAK podaje juz codziennie bo kazdy kubeczek jest z mieskiem,juz mogą jesc nasze dzieci codziennie z mieskiem a raz na dwa dni powinno sie dodawac im pół z połowki żóltka ale Amelkę chyba żółtko uczuliło i narazie przestałam dodawac
3) ja gotuje mięsko w osobnym garnku narazie nie robie obiadkow na tak zwanym wywarze bo wywary najczesciej uczulają dzieci wiec wole ze spokojem. gotuje warzywka osobno i miesko osobno i potem razem miksuje.
4) mięsko to najczesciej robię na skrzydełkach kurczaka,na piersi kurczaka lub indyka,albo na biodrówce.
5) po rozmrozeniu smak i konzystencja pozostaja bez zadnych zman, nawet zamrozone produkty nie tracą swoich wartosci typu witaminki czy cos wiec spoko naprawde polecam robienie sobie np. raz w tygodniu jedzonek i na ok.14 dni super sprawa,lutowki juz podłapały i tez niektore tak robią z tego co pisały, a ja tymczasem wkleje ci moje dzieła :),pozdrawiam
Acha miałam cie pytac bo ci tez ostatnio wkleiłam fotki wózeczka mojego z tym rozłozeniem-kątem nachylenia jak jest do spania rozłozony-czy widziałaś?

Obrazek
Obrazek
Te czerwone to z dodatkiem buraczka są ;)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 wrz 2007, 12:20

Własnie wróciłam ze szczepinia...Katarek nie jest przeciwskazaniem a ilez bede zwlekac,,,
Nina wazy 6500 a mierzy ok 70 cm - niewiele juz przybiera na wadze podobno dlatego ze ruchliwa - to co bedzie jak zacznie raczkowac?

Ja dzis nie kupiłam słoiczka wiec gotuje: ziemniacza z marchewka i buraczkiem. Ale strasznie długo sie gotuje przejde chyba na przyrzadzanie na parze...

[ Dodano: 2007-09-17, 12:27 ]
Własnie się zasiedziałam przy komputerze i przypaliłam obiadek dla Niny :ico_puknij: :ico_olaboga: Nic to - wstawiłam do gotowania na parze i zamrożę. Nie ma tego złego...

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

17 wrz 2007, 12:35

Witajcie
czasu coraz mniej na spedzanie przy kompiku :(
a teraz mam mnostwo zaleglosci w czytaniu
i mam nadzieje ze to kiedys nadrobie :-D

Dominis rozrabia na calego
tylko niestety leniuszek z niego niesamowity
raczkowac na razie nie ma zamiaru
tylko w lozeczku zaczyna wstawac i strasznie sie cieszy z tego powodu
jak tylko bede miala swoj new aparacik to porobie foteczki i filmiki

zauwazylam, ze moj maly jak cos chce to wola "da da"
a jak chce jesc to wola "am am"
ja tak do niego mowilam i on to podlapal
myslalam, ze to tylko przypadek ale tak jest coraz czesciej
wiem,ze to sa nieswiadomie wypowiadane slowka
ale i tak strasznie sue z tego ciesze

nawet udaje mu sie mowic "tata" z czego oczywiscie tatus strasznie dumny hihihihi

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

17 wrz 2007, 13:26

karolas wielkie dzieki kochana, bo ta pasteryzacja mnie wykancza nerwowo:))
zaraz kupiej jakiejs piersi i zabiore sie za gotowanie mieska i bede dodawac do tych warzywek :ico_oczko:
A zdjec zadnych nie widzialam a wydawalo mi sie, ze jestem na biezaco:(

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 wrz 2007, 13:43

KOSTUNIA nie ma sprawy,miłego gotowanka,jak sobie naszykujesz bedzie super zobaczysz jaka ulga mi sie własnie rozmroził obiadek i zaraz Melci dam :)
LUTOWECZKI no wgrał mi sie w koncu po 30min. jeden filmik z wyczynami melci wiec zalacze go a kolejny dam jak sie znow wgra za jakis czas,ach ale długo to sie wgrywa w tym programie ale lepsze to niz nic hi hi hi
[img][img]http://i238.photobucket.com/albums/ff147/Karolas_2007/th_20070916123651.jpg[/img][/img]
[img][img]http://i238.photobucket.com/albums/ff147/Karolas_2007/th_20070916124020.jpg[/img][/img]
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2007, 14:48 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

17 wrz 2007, 13:55

...za to filmiki wszystkie obejrzalam :)) super sa - jak moj urwis zacznie siadac to tez zrobie filmik :ico_oczko:
A jak Tymek wstanie to zaraz mu pokarze, co jego niewiele mlodsze kolezanki wyczyniaja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 wrz 2007, 14:19

karolas, no cudowna jest ta Twoja córcia ! :ico_brawa_01: Obejrzałam filmiki i już sie nie mogę doczekać kiedy Nina zacznie raczkować! No i muszę kupić kamerę - sam aparat nie wystarcza...

Obiadek mojej pannie dziś wybitnie smakował - chociaż nie rozbełtałam blenderem dokładnie tylko zostawiłam grudki i grzyzła dziąsełkami zapamiętale :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 wrz 2007, 14:49

lutowki no to wkleiłam jeszcze jeden ale nie wiem jak ja to zrobiłam ze sie wkleił tuz pod tym pierwszym hi hi hi ;)

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

17 wrz 2007, 15:10

Karolas, filmiki świetne, Amelka cudowna :ico_brawa_01: !!! A jak zasuwa, jak mały motorek. Kiedy moja tak będzie? popatrz Amelka już od dawna raczkuje, a Ala jest na etapie "pełzaka". Tzn. Podnosi pupkę nieraz i wydaje się ze juz, juz jej się uda na kolankach pójść do przodu, ale zaraz się "rozkłada" na podłodze jak żaba i krzyk bo ona chce iść!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość