Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

31 maja 2007, 13:16

hej maggie super ze sie odezwalas ...tesknimy za wami
dla antoska :ico_buziaczki_big: naszego kochanego roczniaka
diem sliczne zdjatka ...kuchnia superowa moze cos podpatrze do naszej .....hihihi darmowy projekt :ico_wstydzioch: za ciekawie to wczesniej z balaganem nie wygladalo ale jak widac oplacilo sie "pocierpiec"
aginka daj pozniej znac jak tam :gitara:

blondis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2007, 08:58

31 maja 2007, 14:20

milo iwonap ze sie odezwalas do mnie,wiesz jak to jest byc nowym...do tego innym, bo nie mam jeszcze dzidziusia:( ale wiecie co dziewczynki,kurcze,no zaczynam nabierac ochoty jak tak na was patrze :-D .To musi byc cos pieknego...

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

31 maja 2007, 15:36

blondis pisze:milo iwonap ze sie odezwalas do mnie,wiesz jak to jest byc nowym...do tego innym, bo nie mam jeszcze dzidziusia:( ale wiecie co dziewczynki,kurcze,no zaczynam nabierac ochoty jak tak na was patrze .To musi byc cos pieknego...


:ico_oczko: to uczucie nieporownywalne i najpiekniejsze :-D :526: :529: :527: :509:

witaj blondis w gronie Babos Desperados :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

iwonap pisze:diem sliczne zdjatka ...kuchnia superowa moze cos podpatrze do naszej .....hihihi darmowy projekt
ciesze sie,ze sie podoba :ico_haha_02: moj D dlugo glowkowal jak wszystko pomiescic i ulokowac bym byla zadowolona i musze powidziec,ze kuchnia jest super teraz tylko kosmetyczne wykonczenmia i siup koniec :-) iwona swietnie,a nawet super,ze chcialabys cos podpatrzec bo to najwiekszy komplemet dla D :ico_oczko: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

31 maja 2007, 15:52

Hej Baboski.
Moja Pyzunia jest podziębiona. Wczoraj dostała katarku a dziś rano kilka razy kaszlnęła... :ico_olaboga: . Mam nadzieję, że to nie zwiastuje jakiejś paskudnej choroby... :ico_chory:
Wylazły jej już dwie górne jedyneczki. :ico_brawa_01: . Niunia ćwiczy samodzielne chodzenie- często puszcza się i robi po kilka kroczków.
iza, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mateuszkowi za postępy- kroczki i wspinaczkę.
Już się pogubiłam, czego komu gratulować (dużo miałam zaległości w czytaniu i nadmiar wiadomości). Więc ogólnie gratuluję Maluszkom postępów.

Kinga dostała od swego wujka prezent na Dzień Dziecka- nocniczek z Fisher Price'a. Będziemy pewnie zaczynać edukację nocniczkową :))

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

31 maja 2007, 16:13

Mama_Kingi pisze:Już się pogubiłam, czego komu gratulować

oj mozna sie pogubic,bo nasze maluszki wciaz czyms zaskakuja a teraz jakby sie zmowily i juz dreptac zaczynaja :ico_oczko: :ico_brawa_01: i gratulacjonos dla Kinguni za kroczki i jedyneczki i zdrowka duuuzo zyczymy :ico_buziaczki_big:
a ja wlasnie czekam z obiadem na moich facetow ... moze was to zdziwic ,ale dopiero dzis pierwszy raz sami gdzies wybyli ( pojechali do przychodni po recepte i cos tam jeszcze :ico_noniewiem: :ico_haha_01: ) ... naturalnie stoje w oknie, procz tej chwili i wypatruje ... strasznie to przezywam :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

31 maja 2007, 17:46

Mama_Kingi, zyczymy duzo zdróweczka dla Kinguni.....i gratulujemy zębolków i prób chodzenia!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

diem, foteczki Kourosha super...te włoski..cudne..
a kuchnia tez bomba'

diem..i co?? wróclili???? zyjesz??? ale nie martw sie..ja tez sie denerwuje tak moi mężczyźni sami gdzies wychodzą..choc jest to naprawde bardzo rzadko

kristi daj znac jak tam u lekarza

maggie tęsknimy!!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

31 maja 2007, 18:28

A wiec jestem juz w domku,po lekarzu..
I jednak mam tylko jedna nerke,prawa i ona jest bardzo powiekszona a to dlatego ze jest sama i wykonuje prace za dwie,oddalalam mocz,i mam nastepny termin wlasnie u urologa jeszcze raz tylko ze mam tez przepisane tabletki i mam przyjsc na czczo bez jedzenia i lekarz na tym usg bedzie lepiej moja nerke widzial a tak pozatym to wszystko ok i jestem zdrowa i silna i moge przezyc nawet 100 lat tak powiedzial mi lekarz.. :-D a ja mu ze mam nadzieje i ze zobaczymy :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_02:

Mama_Kingi zycze powodzenia i powrotu do zdrowia dla Kingusi i wielkie :ico_brawa_01: za jej pierwsze kroczki i postepy

Diem piekna kuchnia.. taka inna nowoczesna i po prostu milutko wyglada pieknie :ico_brawa_01: :ico_oczko: Mozesz swojego meza pochwalic bo ladnie zaprojektowal mi moj maz tez kuchnie zaprojektowal ja sobie tylko kolor wybralam.. :-D i to moj ulubiony.. niebieski :ico_brawa_01: o dziwo sie zgodzil..

Ok ja uciekam bo mala sie obudzila wlasnie,usnela w drodze powrotnej od lekarza.. a nie spala az 3 godzinki :ico_szoking: no to jest troche szok bo tak dlugo to rzadko wytrzymuje ale juz sie wyspala i jest ok..

Blondis masz racje to piekne uczucie byc mamusia i moc kazdego dnia przezywac dzien ze swoim dzieciatkiem i patrzec jakie robi postepy i wogule cos wspanialego.. :ico_brawa_01: Buziaczki dla ciebie siostrzyczko.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

31 maja 2007, 18:31

hej pozniej doczytam tylko chce sie pochwalic moj bobus dzis przeszedl sam jakies 5 kroczkow :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 maja 2007, 18:35

iwonap, gratulacje dla Piotrusia ... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

31 maja 2007, 18:46

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
DLA PIOTRUSIA!!!!!!

kristi no widzisz..silna babka z ciebie!!!! tak trzymaj!!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość