lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lip 2007, 18:41

ale pustki :ico_szoking: felatym bardziej mnie utwierdzilas w tym,ze mozna jesc wiekszosc...tylko z mleczkiem uwazam,bo za duzo jadlam i pilam

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 lip 2007, 18:54

dziewczyny ja juz padam nie mam sił, dzis połozna wpadłą i wiecie ile mój syn od piątku przytył? 200 gram, jak go rodziłam miał 3500 jak wyszedł ze szpitala miał 3300 a dzis znów 3500, karmie non stop nie mam nawet przerwy, a on nie to zeby spał tylko ciągnie, w koncu połozna powiedziała ze obecnie mam " puste " cycki, ale nie kazała butli podawac, przeciez nie bede dziecka głodzic, wiec butle podałam :ico_olaboga:
90 ml, a on nadal szuka cyca :ico_olaboga:
Jasnie Pani ale laska z Ciebie fiu fiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

22 lip 2007, 19:42

Witam kochane :ico_haha_01:
Wreszcie wrocilam z PL myslalam ze troszke tam odpoczne a tu nic dopiero dzis odpoczywam.... W zeszla niedziele robilismy chrzciny synusia a w sobote bylismy na weselu z tym ze tylko do oczepin aby na chrzcinach wlasnego dziecka byc wypoczetym :ico_haha_02:
martuchafrost, madziorka
[size=150]Wielkie gratulacje wspaniale dzieciaczki urodzilyscie !!!!!
Duzo zdrowka i usmiechu na buzkach dla maluszkow i swierzo upieczonych mamus
[/size] :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lip 2007, 20:08

witaj emilka :ico_tort: :ico_tort: to sobie pobalowalas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2007, 22:23

hej emilka hihi dzieki za gratulacje hihi

jasnie pani bombowa kreacja hihi

marta
200gr to malo???????????// nasz leos tydzien po porodzie wazyl 3420 a w ur sie 3360 czyli przytyl 60gr i polozna mowil ze to bardzo dobrze :ico_szoking:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lip 2007, 22:34

madziorka zajefajne to zdjecie w podpisie :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

22 lip 2007, 23:09

hey kobietki kochane!!!!
Troszke mnie nie bylo,Bablu chorowal caly tydzien,a wiecie,ze jak facet chory to baba ma urwanie glowy...mial cale spuchniete kolano i jakas tam infekcje,nie pamietam jak to sie nazywa,za skomplikowane jak dla mnie :ico_noniewiem:
poza tym w czwartek bylam u endokrynologa na wizycie kontrolnej i wszystko ok...troche pobiegalam po sale,bo Vinee zostawilam z tatuskiem w domu i humor sobie tym sposobem poprawilam..hihi
Marcia przesliczny Wasz Franio,slodziutki maluszek!!!!!! :ico_buziaczki_big: Dasz rade stara z karmieniem,nie lam sie,200 gr to bardzo duzo wedlug mnie,wiec Wasz Franio napewno sie najada z cycusia,jestem pewna bo waga mowi sama za siebie.
Po pierwsze spoznione,ale gorace caluski dla Lucji i Leosia z okazji rocznic,miesiecznicy i tygodnicy.. :-D niech rosna tak pieknie jak do tej pory :ico_brawa_01:
Madziorka piekne foteczki Leosia z cala rodzinka,az promieniuje od miloscia na fotkach!!!Co do menu karmiacych,to mi przy wypisie ze szpitala,wlasnie tez powiedzieli,ze mozna jesc wszystko wlasciwie,no moze mniej cytrusow,bo czasami silnie uczulaja,a tak poza tym to bez zadnych ograniczen i ja w to wierze!!!Ja tez jestem zdania,ze mozna jesc wszystko,a kolki sa oznaka niczego innego jak polykanego powietrza i u mnie i moich znajomych mam,ktore karmily to sie sprawdza,jadly wszystko,a jak dzieciaczek ma miec kolki to nie z tego powodu...nie wiem przynajmniej takie jest moje zdanie,i Bablu tez mi to mowil...co do sterylizacji to ja wpychalam do sterylizatora z Aventu rozne butelki i mozna je tam pozniej zostawic do 3 godzin.Ogolnie stwierdzam,ze sterylizator to super wynalazek i bez niego chyba bym padla z tymi butlami..a co do laktatora to tak jak wspomniala Lucy moze rzeczywiscie,zle sie brodawka zassala czasami tak bywa..Jestem pewna,ze wszystkie sobie swietnie radzicie,zreszta widac...super z Was swiezoupieczone mamuski!!!!! :ico_brawa_01:
Lucy ciesze sie,ze moja mapa pomogla i ze trafiliscie do konsulatu,ale przygody po drodze mieliscie,ja nie moge.... :-D ta kupka byla niezla :ico_haha_02:
co do mleka to kompletnie nie sluchaj glupich docinek,ze mleko niby za chude,totalna glupota,jak Oliverek swietnie przybiera na wadze to niby z czego,z powietrza czy jak...nie stresuj sie,maly sie najada i to najwazniejsze,wiele kobiet by dalo,zeby karmic cycusiem,wiec ciesz sie,ze masz taka mozliwosc.A te osoby,ktore tak gadaja olewaj sikiem prostym i koniec.. :-D
Kasi.k sliczna fotka z Vikusia... :ico_buziaczki_big: pewnie juz sie nie mozecie doczekac wyjazdu do Pl :ico_brawa_01:
Jasnie Pani:) ale sie wybawilas,super,ze mialas taka okazje,zawsze to jakas rozrywka,kreacja super i modelka rowniez :ico_brawa_01: :ico_haha_02: A i Lucja jaka grzeczniutka byla,wiedziala,ze mamie sie nalezy zabawa i tance :-D
Emilka super,ze juz jestescie spowrotem,koniecznie wklej fotki z chrzcin Nathanka!!!
Kasiula ale Ty to masz talanta do wymyslania przezwisk,normalnie rylam z tego jak kon...dobrze,ze nie popuscilam w majciory..... :-D
Ela ale mialyscie przygode w drodze powrotnej z Asdy,dobrze,ze Wam auta nie zalal,ja to bym pewnie spanikowala i uciekla na pierwsze lepsze drzewo nie martwiac sie o nic...hihihi
Bablu teraz mi pichci kolacje,mniam mniam...wiec Wam wkleje pare fotosow,,

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
a tu moje dziecie wyjatkowo szczerzy swoje zebolki :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 lip 2007, 00:06

Martuniu! ale przystojniaka urodziłas :ico_brawa_01: synusia macie pięknego!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jaki malusi i słodziutki! no nie moge sie napatrezc :ico_oczko:
o suty sie niemartw, ja mialam to samo, sam ból przy karmieniu, ale po ok. 2 tygodniach przeszlo, smarowalam maścią: bepanthen, dosyć obficie. będzie dobrze! :ico_oczko:

a ja dziewczyny, jednak jestem za dietą w pierwszych tygodniach zycia, a poxniej za jedzieniem, ale z umarem :ico_oczko: ten moj pediatra tez mowił, ze z tą kolką to bzdura, ale dzieci płaczą, są marudne albo poddenerownae z powodu bólu brzuszka, jednak w mleku przemycamy tez zawrtość jedzonka, a nie każdy maluszek strawi kawał pizzy z sosem czosnkowym :ico_oczko: lenka do ostaniego karmienia piersią po kiszonych ogórkach kwiliła, a ja glup[ia nie moglam sobie czasami zupy odmówic :ico_oczko: :ico_puknij:

Fela w PL tez przylała, ale upały zaraz wszytsko wysuszyły, za to u nas teraz w niektorych regionach problemem są wiatry :ico_noniewiem:
ilonakk9 pisze:Bablu chorowal caly tydzien

oj nawet za dobrze wiem, co to znaczy :ico_chory: :-D Ilonuś, ale ci córa rośnie :ico_oczko:
Madzia po jakims czasie piersi przestaja byc tak namacalnie napełnione mlekiem i chociaz wydaje sie, ze nic w nich nie ma to spokojnie mozesz karmic :ico_oczko: ja po 3 miesiącach mialam z powrotem 75A, a karmilam kolejne 3, a taką mialam nadzieje, ze mi te balony zostaną :-D
Jaśnie Pani :ico_szoking: powaliłas mnie na kolana! super wyglądałaś!!!! no naprawde mnie zaskoczylas mamuska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilka ciesze sie, ze urolop w pl męczący, ale udany :ico_oczko:
Kasia Vikusia to cała Ty :ico_brawa_01: oczy ma tak niezywkłe, piekne po prostu :ico_oczko:
Lucy twoja przygoda w konsulacie nadaje sie na film :ico_haha_01:

dziewczyny, a my z kuba poszlismy w takie tango od czwartku, ze hoho :-D tego mi bylo trezba :-D nie będę opisywac, bo az wstyd :ico_oczko:
ale za to wkleje wam zdjęcia z dzisiejszego dnia w sulejowie :ico_oczko:

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/111307.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/111308.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/111310.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/111311.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/111313.jpg[/img][/img]

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 lip 2007, 11:40

hej dziewczyny
troche mam malo czasu bo roboty duzo a czeytania na tt sporo.
Marta sliczniutki Franio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co do piersi to wspolczuje, mnie na szczescie nie bolalo. Mam nadzieje ze jakos to przetrzymasz.

Jasnie Pani super wygladalas. A jak sie bawilas???

Fela to niezlą mialas przygode z zalaniem. U nas tez ostatnio oberwanie chmury bylo i most pod ktorym zawsze jezdza byl zalany tak ze korek gigant. Nie wiem co z tą pogodą sie dzieje

Ilonka, Kasia79 sliczne corusie a mamy to w nonono powinny dostac za oszustwa oponiarskie.

Madziorka Tomek non stop sie przesikiwal dopiero jak wprowadzili pieluszki pampers ze strechem to sie nie przesikiwal.

Nad jeziorem bylo super Tomek sie wyszalal, to taki wodnik szuwarek. Caly dzien w wodzie moze siedziec. Nurkowal pare razy bo sie za bardzo spieszyl ale mu to nie przeszkadzalo. Zdjecia wkleje jutro bo nie wzielam aparatu

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 lip 2007, 11:45

kochane,
ja tylko na chwilkę, bo nie wiem na ile mi wytrzyma bateria w laptopie...

U nas nie ciekawie a własciwie przerazająco (jak dla mnie) :ico_placzek: Od piątku w UK sa okropne ulewy, a wczoraj zalało moje miasto i kilka okolicznych :ico_placzek: Moje osiedle jest trochę na wzgórzu więc mój dom jakos się jeszcze trzyma suchy ale woda powoli podchodzi nawet pod nasze wzgórze a tu ciągle pada :ico_placzek: Od wczoraj nie ma wody, od dzisiaj nie mamy prądu i nikt nie wie ile to może jeszcze potrwać :ico_placzek: Mąż wczoraj jakims cudem zakupił 6 butelek wody mineralnej (1 litr każda) żeby miec z czego zrobić mleko dla Vikusi... A dla nas woda nałapana w garnkach... ale na ile to starczy??? Pod znakiem zapytania stoi mój wylot do Polski bo prawie wszystkie drogi (nawet autostrady) wokół mojego miasta są zamknięte bozalane lub bliskie zalania...
Boję się jak cholera :ico_placzek: Nie o siebie, tylko o małą, bo co my zrobimy jak braknie nam wody?? :ico_placzek:

Trzymajcie kciuki żeby przestalo padać i woda powoli opadała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

No i z braku pradu nie będzie mnie na TT, bo baterię w laptopie musimy trzymać na wchodzenie na stronę BBC i sprawdzanie jaki jest stan zagrożenia. Buziale dla was i maluszków.

A tu możecie zobaczyc jak zalane jest moje miasto i kilka sąsiednich:
http://news.bbc.co.uk/1/hi/in_pictures/6909162.stm

[ Dodano: 2007-07-23, 11:50 ]
jeszcze szybciutko, wielkie buziaki dla Marty i Frania :ico_buziaczki_big: synek prześliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość