Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 lut 2011, 16:10

magda1614, w takim razie będziemy czekać na projekt kuchni :-D :ico_brawa_01: :-D
Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 34 tydzień :ico_ciezarowka:

NowaSejana na pewno dacie radę wytrzymać :-D 1,5tygodnia szybciutko zleci :ico_brawa_01:

ewelcia1245, wózeczek śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Blanka26, to pij też dużo i faktycznie jeszcze raz zbadaj mocz,bo może faktycznie źle Ci się pobrało :ico_sorki:
A jeśli byś chciała to mogę Ci wysłać listko furaginu (30 tabletek),bo mam w domku dużo :-)

No Dobrusia nic się nie odzywa to może już coś się zaczęło :-D :-D

A co do wizyt to ja mam ostatnią 8 marca,a później będę pewnie czekać do terminu i jak nic się nie będzie działo to kilka dni po terminie chyba kładą na oddział u nas :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Nie chciała bym bardzo :ico_olaboga:

Dziewczyny przez weekend będę się mało odzywać, bo mężuś przyjechał, więc korzystam :ico_brawa_01: :-D :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

25 lut 2011, 16:22

magda1614, za 34 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ewelcia1245, super wózeczek a gdzie kupowaliscie?

Blanka26, włąśnie a może żle pobrałas spróbuj jeszcze raz :-)
serniczka, a co tam bez humorku?
Aniaaa, ja też nie chciała bym byc przeterminowana :ico_sorki:
my już po obiadku,byłam w sklepie i zakupiłam ten staniczek do karmienia :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 lut 2011, 16:25

Hej dziewczyny...

wlasnie Sejana tez mialam pytac, ile ten ojciec dziewczynek lat mial, ze na zawal zszedl?? :ico_olaboga: mowilas dziewczynka?
31 lat mial
dziewczynkom nic nie mowilam, bo i tak go nie znaly. On na poczatku sie ich wyparl i musielismy robic testy DNA, ani razu ich nie odwiedzil i nic na nie nie placil, kiedys mi przez nk napisal, ze nigdy nie chcial nam byc potrzebny.. my go poprostu nie obchodzilysmy wogole. I od kiedy jestem z P. to on jest dla nich jedynym tata, ktorego kochaja, zreszta z wzajemnoscia i gdybym im teraz zaczela tlumaczy to pewnie pomyslalyby, ze P. cos sie stalo. Za kilka lat im to wytöumacze napewno, ale teraz one jeszcze nie rozumieja.

aga216, mam na mysli to, ze moze gin nie bedzie mnie wzywal co tydzien na ktg, tylko poprostu uzna, ze jak urodze to urodze i tyle, bo juz jest w miare bezpiecznie...

Tylko musze go zapytac w razie, gdybym miala bole to gdzie mam jechac, bo tam gdzie chcialam rodzic to nie przyjmuja wczesniakow, bo nie maja sprzetu, a z tego co wiem to spory kawalek od nas sa dwie kliniki dzieciece z odpowiednim sprzetem... moze mi cos doradzi, a jak nie to zrobie termin na wtorek z polozna i jej sie zapytam...

ewelcia1245, przesliczny wozeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

25 lut 2011, 16:39

Dziekuje dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

aga216 wózeczek kupowaliśmy na allegro i domówiliśmy fotelik

http://allegro.pl/wozek-captiva-firmy-t ... 97943.html

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

25 lut 2011, 18:33

ewelcia1245, wózek fajny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja wizyte bede miala teraz 7 marca a ostatnie USG 21 marca.

Dzisiaj moj R w koncu zniosl mi ze strych ubranka.Wypralam juz 3 pralki i chyba jeszcze 3 beda ale to juz kiedy indziej wypiore.A jutro zabiore sie za prasowanie.
Lózeczko tez juz mamy zniesione i czeka na dzidziusia.
Jeszcze tylko zostana zakupy kosmetykow.

Co do ciemnych mebli to mi sie bardzo podobaja ale pewnie wiecej przy nich roboty :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 lut 2011, 23:48

Magda za 34 tydzien Aniaaa za 36tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-25, 22:51 ]
Dzieki za rady meblowe :ico_sorki: -wiec jednak nie czarne -tylko brazy zwlaszcza ze mamy juz komoder brazowa i moze zostac w duzym pokoju :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-25, 22:58 ]
Wiecie co -chyba mi sie brzuch obsunal :ico_szoking: od rana jak wstala czuje go jakby nizej i nawet schylic sie moge :ico_szoking: Zastanawialam sie czy sie synus nie przekrecil ale raczej nie bo glowke czuje u gory tylko ze o dobre 5 cm nizej i raczka wali w to samo miejsce co zawsze!!! Bylam dzies u znajomych -oni maja core 10 miesieczna i sie ze mnie "smieja"ze ja to juz wygladam jakbym na wylocie byla :ico_szoking: Oj zeby chociaz doczekac do 36 tygodnia -zebysmy sie chociaz urzadzic zdazyli...

Od jutra piore rzeczy synka-jeszcze dzis od kumpeli dostalam cala reklamowe ciuszkow po jej corce :ico_oczko: ale tylko tych zoltych i bezowych :ico_haha_01: i tzreba dokupic reszte rzeczy i poggonic ciotke zeby pozbierala te wszystkie rzeczy dla mnie i podzrucila....bo serio mam przeczucie ze to juz niedlugo...ZReszta wszyscy mi tak mowia :ico_szoking: :ico_oczko: :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-02-25, 23:00 ]
A taraz sprobuje znalezc jakies artykuly o tym obsuwaniu brzucha i lece spac bo wizyta u znajomych mimo ze przyjemna -wykonczyla mnie kompletnie :ico_oczko:
Dobranoc

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

26 lut 2011, 00:07

A ja dopiero usiadlam do wieczora w szkole bylam i zlecialo,zaraz ide sie kapać i spać,obzarłam sie na kolacje strasznie a teraz pic mi sie chce przeokropnie :ico_sorki: :ico_sorki:
Miłej nocki kobitki papa

ewelcia1245, śliczny wózio i ciekawa jestem ile wazy stelaż??

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

26 lut 2011, 09:18

Witam weekendowo!!!!!!

magda1614 , hmmmmm z tym stelażem to tak , że do najlżejszych to on nie należy, ale mówie Wam dziewczyny prowadzi się go jednym paluszkiem, poprostu leciusieńko!!!!!!!!
Nie mam zamiaru go nosić, tylko czasami do samochodu wrzucić, a tyle to spokojnie dam radę :-D :-D :-D

My się dzisiaj wybieramy dokupić resztę kosmetyczną dla małej i już będzie wszystko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Aha no i karuzelkę zamówimy na internecie :ico_oczko:

http://allegro.pl/karuzela-mala-ksiezni ... 47930.html

Zmykam ogarnąć mieszkanko, bo niedługo synuś wstanie :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 lut 2011, 09:42

hej dziewczynki :-D
u nas pierwsze Marcelinkowe pranko sie juz pierze
i chyba jeszcze ze 2 dzisiaj wypiore
oprocz tego musze wyczyscic wykladzine w pokoju dziewczynek, kupilam ten Vanish do dywanow w proszku, ciekawe czy sie sprawdzi...

Wczoraj bylismy na zakupkach, najpierw w drogerii, kupilismy dla malej kosmetyki (narazie po 1 sztuce, bo boje sie, ze moze dostac uczulenia, roznie to w koncu bywa), paczke pampkow :-D , a ze bylo pozno to pojechalismy pozniej juz tylko na spozywke i stojac w Lidlu przy kasie myslalam, ze mnie rozniesie, tak mnie strasznie biodra zaczely bolec, masakra jakas :ico_szoking:

w przyszlym tyg musimy sie wybrac jeszcze raz na reszte zakupow ciuszkowych, jak urzedasiki nam w koncu odpisza jaka decyzja w naszej sprawie to wreszcie w sypialni stanie lozeczko :-D wozek juz wybrany, tylko zamowic trzeba, ale z tym to na ostatnia minute, wozka i tak nie bede wnosila na 2 pietro, wiec po co ma tak dlugo w piwnicy stac.

Musze jeszcze dzisiaj wziac kartke i wypisac co jeszcze potrzebujemy dla malej, bo wczoraj mimo, ze mialam na kartce wypisane to zapomnialam, ze mam ja w torebce :ico_nienie:

tabogucka, a u Ciebie to nie za szybko czasem na obsuniecie sie brzuszka?

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

26 lut 2011, 09:45

Karuzela na pilota , dobre ja nie kupuje na razie ale takiej drogiej to napewno nie kupie:ico_sorki: moze ktos kupi małemu :-D na to liczę

a ja jem śniadanko i do szkoly do wieczora :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość