Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

13 kwie 2013, 11:24

monika, mnie się też już kilka razy poród śnił. I pamiętam, że raz we śnie krzyczałam po porodzie do mojego M., że musi zadzwonic do położnej z naszej szkoły rodzenia i dac jej znac, że my już po i że będzie musiała do nas przyjechac. :-D

świeże ombre na włosach położone. Teraz czas na porządne suszenie i prostowanie :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

13 kwie 2013, 16:57

hej mamunie

Jest u nas pieknie od rana,ale mąż i dziś idzie na nocke i modlimy sie aby chociaż popadało wieczorem to by został w domku,a takto każą przyjść :ico_noniewiem: To jak mąż pójdzie do pracy to ja wyciągne dziś sąsiadke do MC Donalda na szejka waniliowego tak jak wczoraj,no mam wieczorami straszną ochote na coś mokrego i zimnego a ten szejk jest taak pyszny,ze sie nie umiem opędzić od niego :ico_noniewiem:

Monika No psiaczka to macie przesłodkiego normalnie :ico_buziaczki_big:
a w szafie to Ty nazbierałaś kochana wspaniałosci i te buciczki :ico_brawa_01:
Tibby Daj niunia znać jak tam po warsztatach dzisiejszych :-)
Ziolo mój mąż teraz tez zasuwa bardzo to w pracy potem gdzies łapie jakies fuchy chwilke spi,posiedzi ze mną i tak w kółko,ale ja staram się być w tej chwili wyrozumiała,bo nam są bardzo potrzebne teraz pienądze a jeszcze jak mąż wyjedzie jednak do tych niemiec to ja sie chyba zapłacze za nim,ale nie mamy wyjścia trzeba przeboleć,takze rozumiem cie w pełni,ze chciałabyś miec męża troszke dla siebie :ico_sorki:
Donatka za 28tc :ico_brawa_01:

spokojnego weekendu

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

13 kwie 2013, 18:31

Witajcie.
Siedzimy na ostatnich zajęciach o żywieniu dziecka. Umieram i mam dość. Ta kobieta ma taki ton głosu ze juz jej nie lubię. Mam jej dość i chce żeby szybko skończyła mówić.
Poza tym pełno reklamówek mamy. Jeszcze losowanie przed nami

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

13 kwie 2013, 23:51

Witajcie
Ja dzisiaj mialam dosc pracowity dzien. Bylam na zakupach, ugotowalam botwinke, zrobilam krokiety, upieklam dwa ciasta, posprZatalam. A we wszystkim pomagal mi Oli. Pozniej padl jak mucha. Mnie teraz nogi pobolewaja. Jutro moge Wiec odpoczywac. Jak nie bedzie padac to na spacer sie wybierzemy.
Musialam sie nasmarowac olejkiem, bo mialam strasznie sucha skore po kapieli. Takze ostatnio tylko oliwka I sie juz nie balsamuje.
Tibby dostalas jakies fajne probki? Dalas rade wytrzymac do konca?
Ja 27go maja IDE na wyklady odnosnie zrowego odzywiania dla kobiet w ciazy. W sumie to juz koncowka bedzie, ale nie widze przeszkod zeby nie isc skoro mam blisko. Moze sie dowiem czegos ciekawego.

Poczytam jeszcze chwilke I pojde spac, bo padam.
Dobranc Spokojnej nocy

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 09:25

W zasadzie to większośc firm pokazywała swoje produkty, m.in. NUK, MAXI COSI, ENFAMIL itp. Fajna była ta pierwsza pomoc.
Wygrałam w losowaniu ręcznik dla malucha :-)
Dostaliśmy przywieszkę do smoczka, smoczek (różowy niestety), jakieś próbki kremów dla kobiet, myjkę, kupony zniżkowe do Smyka. Przyda się na pewno zwłaszcza, że w maju czas na kupienie kosmetyków dla Tomka.
Najbardziej chciałam wygrac poduchę do karmienia, ale ręcznik też super, bo nie muszę kupowac specjalnie, jak planowałam. A bez poduszki się obejdę ;-)

poza tym M. mój dziś maluje sufit. Może zaś ściany, zobaczymy jak to mu pójdzie ;-)

misia, monika, kolejne skończone tygodnie u was!!! Super! MONIKA, MOŻESZ RODZIC BEZPIECZNIE, WIESZ????

jenny, gosia, co u was?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 11:29

Witam Was dzisiaj.

Ja wczoraj milo spedzilam czas na urodzinach Hani bylo super! choc do domu wrocilam jakas padnieta i obolala i ze spuchnietymi stopami do takiego stopnia ze myslalam ze w pewnym momencie one eksploduja. jak wychodzilismy do domu to maz ledwo mi buty zalozyl :cry: ale samochodem pojechalismy wiec choc tyle dobrze ze nie musialam isc na piechote :ico_sorki: bo do domu to bym nie doszla :ico_noniewiem: bylo tyle pysznosci do jedzenia ze nie wiedzialam co jesc :ico_wstydzioch: a tort ktory upieklysmy z mama byl tak pyszny ze caly poszedl :-D fajnie ze wszystkim smakowal :ico_brawa_01:

dzis stawiam ja :ico_tort: za skonczony 37 tydzien :-D

tibby wiem ze juz moge spokojnie rodzic ale chyba jednak wolalabym jeszcze nie :ico_oczko: niech maly jeszcze posiedzi troszke bo ja musze sie jakos psychicznie nastawic co do porodu bo jak na razie to mam panike w oczach nie wiem czemu ale zaczynam sie bac mimo ze nie wiem jak to wyglada ale chyba to jest normalne juz na sam koniec. :ico_noniewiem:

misia :ico_brawa_01: za 35 tydz. :ico_brawa_01:

dzisiaj jedziemy na obiad do rodzicow meza :-) caly dzien u nas pochmurno ale nawet cieplo.

milej niedzieli Wam zycze :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 11:33

Witajcie
Tibby recznik tez super. Ja tez myslalam o poduszce do karmienia. Przy Oli nie mialam I bylo ok, ale z poduszka pewnie latwiej. A recznik mam upatrzony z ikei.
Monika wow juz na dniach mozesz rodzic. Fajnie rodzic tak na wiosne. Nie pomyslelismy z R, zeby zaplanowac troche wczesniej, Wiec do sierpnia musimy az czekac.
jenny jak samopoczucie?

Ja wstalam dzisiaj obolala. Obudzilam sie po drugiej w nocy I sie troche wystraszylam, bo go jeszcze nie bylo w domu. Zadzwonilam I powiedzial, ze niedlugo wroci. Takze juz nie zasnelam. Troche pogadalismy, zjadlam Zupe I banana, no bardzo zglodnialam. Polozylam sie o 4 do lozka I nie moglam zasnac.
Zapowiada sie piekna pogoda na dzisiaj, Wiec zaraz po obiedzie wybierzemy sie na spacer. Tylko ciekawe o ktorej moj maz wstanie.

Milego dnia

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 11:36

Monika Kochana pamietaj o oddychaniu. Gleboko I spokojnie oddychaj. To pomaga dotlenic Maluszka I od Razu sie zrelaksujesz.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 11:49

A to ja wczoraj przed wyjsciem na imprezke urodzinowa :-)

Obrazek

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 11:51

ziolo staram sie cwiczyc oddychanie i teraz tez duzo odpoczywam bo stopy niestety nie pozwalaja mi juz na dluzsze stanie czy chodzenie :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość