chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

09 cze 2008, 14:23

Hej!
Przepraszam, że nie zaglądam, ale mam ciężki okres. Jeszcze tydzień :-D :-D
karola, gratuluję Kubusia :ico_brawa_01: . Bartuś na pewno będzie najbardziej zadowolony. A jak sama piszesz, do trzech razy sztuka :-D :-D :-D .
kasiulka, kochana moja imienniczko, nie denerwuj się. Tylko pamiętaj, że ta kobieta zareagowała na sytuację, o której nie miała pojęcia. Moim zdaniem, gdyby każdy "obywatel" :ico_oczko: reagował, to nie byłoby maltretowanych dzieci. Ona nie wiedziała, że tak musiałaś postąpić. Daj znać jak się mężuś z nią rozprawił. Pewnie wszystko wyjaśnił.
mery, a jak Kornelek?Skąd ta biegunka? Jakaś alergizująca potrawa czy reakcja na antybiotyki??
maritta, słodziutkie te twoje panienki. No i Lila tak szybko mówi.
Znikam, bo mały się chyba budzi.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2008, 15:14 przez chloe1, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 cze 2008, 15:11

Ale fajny Maciuś :ico_brawa_01:
Dopatrzyłam siw necie że w sobote we Wrocku ma być 14 stopni :ico_szoking: No kurcze mogłoby być chłodniej, ale to chyba przesada :ico_oczko:

Mykamy na basen :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

09 cze 2008, 21:45

hej laski :-D

czemu takie pustki :ico_szoking: ,wcześniej zaglądałam i teraz to samo :ico_placzek:

My po udanym weekendzie,super pogoda,chłopcy się wybiegali na świeżym powietrzu,po prostu suuuper.Nie ma to jak na wsi :-)

Karola gratuluję kolejna faceta,ale wiesz czasem może być jeszcze niespodzianka :ico_oczko:

Mery jak Kornelek,przeszło wreszcie :ico_olaboga:

zmykam spać,do jutra,buziaczki

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 cze 2008, 21:54

Oj kobiałki no gdzież wy????
A u nas padało, jest znów gorąco, ale jakby troszkę bardziej wilgotne powietrze.
Wymęczona jestem basenem, Wiki chyba też bo już przysypia :-D

Mery czekamy na wieści :ico_sorki:

A kiedy Eluś wraca???

Życzę Wam miłego wieczorku i spokojnej nocki

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

09 cze 2008, 22:19

ja jeszce na moment :ico_puknij: ,zamiast iśc spać :ico_oczko: ...

Ela się chyba jeszcze ten tydzień byczy nad morzem :-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

09 cze 2008, 23:21

hej ja jestem :-D

wczoraj byliśmy na basenie - z dziewczynkami, i Róża mnie zaskoczyłą :-) dziewczynka ta moja kluseczkowa nic a nic się nie bała, "pływała" pluskała no wszystko, nawet jak wracałyśmy do szatni to chłodno było a ona nic nie pisnęła, w samochodzie potem spała jak kamień :-D zaś Lila, weszła minka w podkowę i trzęsidupka trzyma się tatuńcia i woła mama, mama, łzy w oczach, Bartek tylko ją przytulał i gadał: ona się boi, Marta nic z tego... kazałam wziąć mu Różę i mówię do Lilci, w takiej wodzie mieszka żaba, ryba (ona jak widzi staw czy cóś ciągle pyta, a żaba, a riba ;-) ) mówię dalej, pszczółka Maja kocha wodę i pływać lubi i zaczęłam pokazywać jak żaba w wodzie skacze, jak ryba robi plum i jak Maja, leci, leci, leci i pac do wody - no i metamorfoza o 180° :-D jak zaczęła skakać, chlupać, nurki dawała, wody się opiła a radochy przy tym ile... no patrzyłam na te jej cudaki i aż mi gęba się cieszyła, Różysi też :-D będziemy zdecydowanie częściej jeździć!!!!

dziękuję dziewczynki za miłe słowa, ona zawsze ruchowo wolniejsza w rozwijaniu się była to peplaniem nadgania :ico_oczko: dziś zdjęłam jej pieluchę i chciałam zobaczyć ile jarzy z tego nocnika... no nic siada, wstaje, siada, mówi psi psi i dalej wstaje w majtkach, ja mówię jej jak zechcesz siusiu to wołaj: mama, siku... no i z kuchni obserwuję ją... a ten mój mały frędzel zrobił w majtki, poleciała szybko do nocnika usiadła i woła: mama, sika :-D cwniara... no potem je zmieniłam i nie nasiusiała, dopiero jak posadziłam ją na nocnik i tam zrobiła - zaczęła bić sobie brawo i wołać "bawo, bawo"... nie jest to dla mnie jakaś pilna sprawa, nie chce mi sie przede wszystkim za nią łazić i wycierać ewentualne siuśki, ale kiedyś to będę musiała zacząć... mamy czas :-)

no nic chyba zniknę już...

p.s. niech się Ela wybyczy kochana nasza :-D

sorki, ze tak tylko o nas dziś, ale głowy nie mam...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 cze 2008, 10:02

No hey

Lubię czytać o Twoich laleczkach Martunia :-) przesłała byś jakieś fotencje :ico_sorki:
My też basen zaliczamy dwa razy tyg, i każde jeszcze po razie z osobna :-D
A dziś zoo

Oj jak ja zazdroszczę tego morza, sama mam chęć, ale cięzko nam się jakoś zorganizowac nad morze. Chyba dopiero za rok..

Idę na śniadanko z Wiki :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 cze 2008, 10:56

Witam :-) ojjj a ja za miesiąc też będe się byczyć nad morzem :ico_brawa_01: spadam bo koleżanka na kawe przyjechała :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 cze 2008, 16:25

Wrocław tonie w gorącu :ico_olaboga:

Rozmawiałam z Elusią, odpoczywa sobie i bardzo jej z tym dobrze :-D
Pewnie niedługo jak wróci zajrzy do nas :-)

Ma któraś ochote na kawkę, taką zimną ale z podwójna kofeinką, mam wrażenie że upadnę, mam nadzieję, że to jak zawsze sympton (u mnie) na deszcz

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 cze 2008, 18:33

no hej mi by sie przydała taka mocna kawka, niedość że upał to jeszcze chyba popadam w depreche :ico_noniewiem: Mam wszystkiego dosyć Martyna w ciągu dnia pyskuje jak najęta a wieczorami beczy za tatą :ico_szoking: koszmar jestem wykończona :ico_olaboga: do tego dochodzą humorki Matyldzi i ja wysiadam :ico_noniewiem: Teraz mała zasnęła brudna w sukience z pełnym pampersem :ico_olaboga: prześpi się troche i znowu o której ona pójdzie spać :ico_olaboga: I wszystkiego jak by miało być mało miałam jutro jechac do mamy znowu bym troche odpoczeła to w czwartek w przedszkolu maja zakończenie angielskiego i Maka musi być :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-11, 09:42 ]
Hejjjjjjjjjj dziewczyny co wy wszystkie pojechały na wakacje :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość