Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

27 cze 2009, 08:43

witam z rańca!
noc superowa jak zawsze spanko do 7
u nas miała być ogórkowa ale jednak musi być słoiczek( nowość warzywna lazania:-D )musze dziś załatwić sprawy mam okazję kupić sukienke za grosze :-D więc musze wybyć z domu
pogoda taka sobie ale mam nadzieje ze nie bedzie padac bo od dwóch dni jest tak duszno że szok :ico_szoking: nie ma słońca tylko szarówka ale normalnie duszno :ico_olaboga: oby nie padało :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-27, 08:44 ]
ah no jak ją już kupie( sukienke) to wkleje wam foteczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

27 cze 2009, 11:14

Chciałam się przywitać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Też mam wrześniowego syneczka Mateuszka z 28.09
A teraz idę sobie troszke poczytać co pisałyście :ico_papa: :ico_papa: trochę to potrwa :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 cze 2009, 12:00

Chciałam się przywitać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
witaj, milo, ze do nas dolaczylas
A teraz idę sobie troszke poczytać co pisałyście :ico_papa: :ico_papa: trochę to potrwa :-D
no troche tego jest, ale pisac na biezaco z nami mozesz tez :-)

U nas nocka ok, maly sie przebudzil po 4 dostal mleko i spal dalej,w stal przed 8.
Pochmurno za oknem, ale jak parno :ico_olaboga:znow bedzie padalo, oby tylko burzy nie bylo.

Milej soboty zycze kochane :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 cze 2009, 12:08

Agusia1982, no to czekamy na sukienke, na pewno ladna kupisz :-D

Agus a kiedy twoj maz wraca, czy jakos ty tam masz jechac, kurka nie pamietam :ico_wstydzioch: ale cos chyba jakos na czasie to bedzie :ico_oczko:

Bea, witam nowa kolezanke :ico_brawa_01: coraz wiecej nas sie robi, to super :-D

A wlasnie mialam zapytac bo widze u nowej kolezanki ze pod jej profilem pisze ze pomogła dwa razy, co to znaczy??? Wiem ze Marta ma tam ze duzo razy pomogła ale ja nie wiem o co chodzi :ico_noniewiem: taki osiołek ze mnie :ico_oczko:

No a u nas nocka jak zwykle pobudka o 12 potem 2 potem 5 i 7 rano, kurka chyba juz tak zostanie, a juz ida zabki z gory, prawa jedynka juz prawie prawie jest :-D

Pogoda u nas jak zwykle pod psem, pada i pada juz caly tydzien, ble koszmar :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

27 cze 2009, 13:02

witajcie!!!!! zwłaszcza Bea, witamy wśród nas!!!!!

nie było nas, bo znowu koszmar zębowy.... :ico_olaboga: Al w ciagu dnia koszmarnie marudny, ciagle zrzędzi, nie chce spać, no i ta biegunka.....a nocne zasypianie :ico_olaboga: pierwszy raz od jego urodzenia, nosiłam go na rękach, bo wszeszczał jak oszalały :ico_olaboga: oczywiście wczorajsza noc-cały czas przyczepiony do cyca.... :ico_olaboga: rano ratowałam się Lansinohem-jedna wielka masakra....na samą myśl o kolejnym karmieniu dostawałam dreszczy!!!
w dzień oczywiście upierdliwy, ale noc juz w miare ok poza cyrkiem z zasypianiem-spał do 5:30 :ico_brawa_01: no i przebiła sie kolejna górna jedynka i górna dwójka :ico_brawa_01:

yoanna, madrze myslisz z tym antybiotykiem-po co Dziecia truć....na Wyspach (i pewnie dziewczyny z Anglii tez potwierdzą), gloryfikuje się naturalne metody i moim zdaniem jest to rozsądne, choć dla hipochondrycznych Polaków nieco szokujące. 3 miesiaczny Al nie dostał absolutnie zadnego leku na wirusowe zapalenie oskrzeli. zalecili duzo karmic, nawilżać powietrze, ewentualnie maść rozgrzewająca. I jakoś dalismy radę.
Zazdroszczę Wam tego dzieciowego gadania.....bo Al nic konkretnego nie mówi, choc gada bez przerwy :-D
wiola85, na pewno miałaś stracha z tym zanoszeniem się :ico_olaboga: ale to ponoć u niektórych sie zdarza-np ja się zanosiłam do 5 roku zycia. Ot, taki model :ico_haha_01:
Co do tego hasła "pomogła....razy", to słyszałam że jak ktoś zakłada nowy wątek i np Ty mu dasz fajna odpowiedź, to on ma opcje żeby nagrodzić Cię oznakowaniem posta jako "pomocny post". I wtedy dostajesz adnotacje pod swoim nickiem.
mmarta, no i widzisz. Igul była taka chudzina, ale jak ruszyła !!!! mój Al był bardzo długo najcięższy (no poza Filipkiem Wioli :-D ), a teraz zostaje w tyle :ico_oczko:

acha-dzis zaliczyliśmy pierwszego nocnikowego kup-kupa :ico_brawa_01: udało mi się dziecia złapać na pierwszym stekaniu :-D ale potem już poległam, bo sie ta zębowa biegunka włączyła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

27 cze 2009, 16:10

wiola85 z tym pomaganiem to przyznam szczesze trochę nie pamiętam :ico_wstydzioch: , bo logowałam się perwszy raz prawie dwa lata temu, potem miałam bardzo długą przerwę, bo nie miałam internetu, a teraz wróciłam. To było na początku i ktoś chyba napisał żeby wejś na jakąś stronę z pajacykiem, kliknąć go i wtedy na konto jakiejś fundacji przybywało 5 czy 10 groszy i to chyba od tego

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 cze 2009, 17:44

Bea, zirca, dziekuje za odpowiedz, teraz jestem juz troszke madrzejsza :-)

zirca, nie zazdroszcze tego zabkowania, u nas tez jest kaprysnie i marudnie, ale na szczescie bez goraczki i biegunek :ico_sorki:
acha-dzis zaliczyliśmy pierwszego nocnikowego kup-kupa :ico_brawa_01: udało mi się dziecia złapać na pierwszym stekaniu :-D ale potem już poległam, bo sie ta zębowa biegunka włączyła :ico_olaboga:
_________________
ooo to gratulacje kupki :ico_brawa_01: fajna sprawa, ja jak osioł gdy Filip zrobił pierwsza kupke do nocniczka latałam z aparatem i robiłam fotki pierwszej kupki na pamiatke :ico_oczko: M stwierdzil ze chyba sie zle czuje :-D

No a co do wagi to sama nie wiem ile teraz ma Filip pewnie 11kg no i 80cm juz ma :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 cze 2009, 21:46

Bea, :ico_brawa_01: witaj super ze jestes :ico_brawa_01: no i juz wiem ze cycujaca mama :-D

wiola85, jak np.w temacie pilne-ktos sie o cos pyta...np.jak zrobic dzem truskawkowy? a ja wiem jak to pisze a pozniej ta osoba (ktora zalozyla temat) moze przyznac jakby punkcik ze to ze jej pomoglam.
U nas na wrzesniowo-pazdziernikowych dzieciach osoba przyznajaca punkty za to ze ktoras pomogla jest Miszka bo ona zakladala temat...ale jej nie ma :ico_placzek:

zirca, super ze sie juz przebila zebiska :-D :ico_brawa_01: mam nadzieje ze troche Ci cyca odposci :ico_oczko:

Pati85, mam nadzieje ze jednak u Ciebie nie padalo i mialas ladna pogode na spacerek -u nas upal :ico_olaboga: Iga upocona jak szczurek byla :ico_oczko:

Adia a gdzie Ty sie podziewasz :ico_olaboga:

Agusia1982, dawaj foty kiecy :ico_sorki:

a u nas dzien minol leniwie :ico_oczko: po za jednym ekscesem igi :ico_olaboga:
posadzilam ja na kocu na ogrodzie -wieszam pranie i widze ze Iga popycha paluszkiem niewielkiego pajaka-mysle sobie a niech sie bawi :ico_noniewiem: a ta nagle go do buzi wpakowala :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: pozarla zywego pajaka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_olaboga: SZOK :ico_szoking:
jutro jedziemy na ryby :-D jak nie bedzie padac

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 cze 2009, 21:59

mmarta81, dzieki tez tobie za wyjasnienie :-D

:-D
Iga popycha paluszkiem niewielkiego pajaka-mysle sobie a niech sie bawi :ico_noniewiem: a ta nagle go do buzi wpakowala :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: pozarla zywego pajaka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_olaboga: SZOK
:-D jeju przynajmiej wiesz ze jest miesozerna :-)

Ja wierze ze moj tez jakby widział to by zjadł, bo teraz dzieci sa na takim etapie mam cie zjem cie :ico_haha_02:

No a ja sama bo M poszedł do pracy na nocke, reszta rodzinki gdzies pojechała wiec jestem z Filipkiem. Ale zmeczenie daje sie we znaki wiec szybko sie poloze dzisiaj.

No ciekawe co u Miszki, moze wyjechala na wakacje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 cze 2009, 22:24

No ciekawe co u Miszki, moze wyjechala na wakacje
nic nie wiem tez jestem bardzo ciekawa chcialam do niej wyslac eske ...ale nic sie nie opdzywa moze nie ma juz ochoty pisac a ja nie lubie sie tak nazucac :ico_noniewiem:

wiola85, mojego M tez nie ma ale zaraz ma wrocic wiec jeszcze mnie czeka robienie kolacji :ico_noniewiem:

sarenkasuper foty na nk :-D a powiedz te koraliki co Eryczek ma to cos specjelnego???chroni przed czyms ???czy tak na ozdobe ??

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość