Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

07 kwie 2007, 09:57

Ja wam rowniez zycze wesolych i cieplych swiat w gronie najblizsych osob,smacznego jajeczka,bogatego zajaczka i mokrego dyngusa :-D

[ Dodano: 2007-04-07 ]
aaneta25, masz racje trzeba sie cieszyc ale jak skoro nie jestesmy w komplecie :ico_placzek: cale szczescie ze mam Olenke to bedzie mi latwiej przetrwac te swieta bez Tomka.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

07 kwie 2007, 10:40

Pamiętacie, że ja też dzisiaj sama?? A najgorsze, że mój mąż jest chory. Boję się, że to grypa. Kurcze, ciągle gdy są dni wolne i cieszę się, że odpocznę, to on się pochoruje :ico_placzek: . Ale nic to. Dziewczyny damy radę. Ja już chatkę mam ogarniętą. Mały śpi, jak się obudzi to dam mu mleko i pojedziemy do moich rodziców. Zostaniemy tam do wieczora... Jak będę już w domu, to postaram się tu zajrzeć :-D :-D :-D
Paaaaa

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

07 kwie 2007, 10:47

Obrazek wesołego alleluja

Kasiulka, to żabie oczko to pewnie w kotlecie, albo babce się znajdzie...
Kasiula84, szybko minie obaczysz. :ico_oczko: Ja tam specjalnie jakoś nie świętuję, więc jakby co to tu gdzieś będę.
Aneta, mąż w szpitalu i nie powiedzieli Ci czemu? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

07 kwie 2007, 11:42

Hej kochane :-)

Zajrzałam zobaczyć jaki tutaj ruch. Marniutko, marniutko :-D

Chloe, specjalnie dla Ciebie znalazłam przepis na ciasto krówkę (ponoć sprawdzony i nieskomplikowany-chociaż dla mnie masakra :ico_olaboga: )

krówka
Składniki:
CIASTO:
- 0,5 kg mąki,
- 1/2 szklanki cukru pudru,
- 1 łyżeczka proszku do pieczenia,
- 4 żółtka, - 1 margaryna.
KREM:
- 0,5 litra śmietany kremówki,
- 1/2 szklanki cukru pudru,
- 4 śmietan fixy.
POLEWA:
- 1 puszka mleka słodkiego skondensowanego,
- paczka orzechów włoskich.

Jak przyrządzić?
Składniki ciasta zagniatamy i dzielimy na dwie części, każdą pieczemy osobno ok 20-30 min Po upieczeniu odstawiamy do wystygnięcia. Śmietanę kremówkę ubijamy, dodajemy cukier puder i śmietanfixy. Przekładamy ubitą śmietaną ciasta. Puszkę z mleka wstawiamy do garnka z wodą i gotujemy na małym ogniu przez 3 godziny (powinien się zrobić katmel), ostrożnie robimy mały otworek i wylewamy na cisto, posypujemy drobno posiekanymi orzechami.


Anetko, jestem w szoku :ico_szoking: Nie powiedzieli Tobie dlaczego mąż w szpitalu? :ico_szoking: Zadzwoń i się dowiedz, żona to najbliższa rodzina i mają obowiązek udzielić Tobie informacji. Boszszszszeee co za ludzie :ico_szoking:

Dziewczyny samotne przez święta, specjalne buziaczki dla Was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

07 kwie 2007, 11:55

Dzień Dobry pięknotki.

Ja też przesyłam buziaczki dla samotnych :ico_buziaczki_big: Dziewczynki zaglądajcie tutaj, Sosenka na pewno będzie :ico_haha_01: ja może też. Niedługo jedziemy do moich rodziców więc będę zaglądać tyle ile tata mi pozwoli, bo on ciągle w "kurniku" siedzi i warcabki wali :-D

ANETA a Ty nie możesz sama zadzwonić do szpitala? Przecież to Twój mąż i muszą Ci powiedzieć. Co do teściowej to brak słów...

[ Dodano: 2007-04-07 ]
SOSENKO przeszukałam dziś już 3 stolce, ugniatałam je jak kotlety i znów nic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

07 kwie 2007, 12:02

Kasiu :-D :-D :-D

Buziaki dla Wszystkich :ico_buziaczki_big:

Zmykam.....

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

07 kwie 2007, 12:15

Ja też jestem maniaczką kurnika... kierki, domino, literaki, 3-5-8, dureń... tam można mnie było znaleźć, ale nie ma teraz na to czasu.... Zresztą jak klikniecie na moje www to tam traficie ;) Moja siostra jest czerwona w 3-5-8, gra tez w brydża i kierki. Szwagier się śmieje, że przez karty miała problemy na studiach. :-)

[ Dodano: 2007-04-07 ]
Aneta, ale czy Twój mąż jest w tak krytycznym stanie ze nie może do Ciebie zadzwonić? ma telefon komórkowy? jak dla mnie nie do pomyślenia taka sytuacja...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 kwie 2007, 12:15

Wpadam na momencik.Zaraz ze święconeczką idziemy z synkiem.

Właśnie problem w tym,że nie wiem w którym szpitalu leży.Zresztą nie będę was swoimi problemami przed świętami truć.Powiem tylko tyle,że sama nie wiem dlaczego mama mojego męża tak na mne najeżdża?Może dlatego,że zawsze cicho siedziałam a teraz umiem jej odpalić.Ech...dobra starczy.Świętujcie w spokoju.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 kwie 2007, 12:27

Nie ma telefonu komórkowego bo mamy wspólny.Ja z kolei nie będę dzwonić do mamy mojego meża bo nie chcę wogóle jej znać.Tak się cieszyłam na pierwsze wspólne święta,na pierwsze święta z naszym Skarbem a tu tak wyszło. :ico_placzek: Już wam nie psuje przedświątecznego czasu. :ico_papa:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

07 kwie 2007, 14:20

Jak tam laseczki- jajka już poświęcone :-)

Humm ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji jak u Ciebie Anetko. Nie wysiedziałabym w domu nie wiedząc co się z moim mężem dzieje,a teściową to bym chyba....poprostu musiałaby mi powiedziec co się stało.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości