Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 lip 2013, 11:49

Ten rowerek 3 kołowy to super sprawa,kupilismy lence taki i jest super.

No Marcinek tez wlazi na kanapę,a zejsc potem nie potrafi.
Teraz ciagle probuje isc samodzielnie ale jak zrobi jeden krok to siada,strachliwy jest :-)
Ale ładnie sam stoi i chodzi za 1 raczke - tu sa fotki http://mjakmarcinek.blogspot.com/

my roczek robimy 20 lipca i juz sie boje tych kosztow...

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 lip 2013, 12:26

Kasiala, my mieliśmy dla Matyldy taki piękny z baldachimem i... nie sprawdził się , Matyśka nie cierpiała go .

Teraz mamy dla Marcelki i już bardzo lubi w nim jeździć.

Tak więc reguły nie ma :)

Ja robię roczek 17go sierpnia- będziemy my, znaczy tata, mama i siostra, bo reszta rodziny ( babcia, dziadek, 3 ciocie, 2 wujków, kuzynki i kuzyni, w tym chrzestna i chrzestny będą na weselu- zostali zaproszeni wszyscy oprócz nas). Teściów nie zamierzam zapraszać.
I bardzo mnie to cieszy, na 17tą mamy mszę świętą, potem będzie torcik i dmuchanie świeczki :)

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 lip 2013, 12:32

Madleine super fotki i ciekawa stronka

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 lip 2013, 20:58

Ja robię roczek 17go sierpnia- będziemy my, znaczy tata, mama i siostra, (...) Teściów nie zamierzam zapraszać.
I bardzo mnie to cieszy, na 17tą mamy mszę świętą, potem będzie torcik i dmuchanie świeczki :)
I bardzo mi się taka opcja podoba :ico_brawa_01:
Ja bym najchętniej zrobiła grilla dla chrzestnych i torcik dla dzieciaczków...no ale pewnie to nie przejdzie, pewnie przyjadą teście, jeszcze szwagierka z chłopakiem i będzie nudna nasiadówa w domu a ja będę musiała zapierniczać i usługiwać "jaśnie państwu" :ico_zly:
Ech.... odkładam te plany maksymalnie ale pewnie 20 trzeba by zrobić coś.

Kasiala, co do prezentów na roczek to chcieliśmy zbierać na taki ogrodowy plac zabaw dla dzieciaków.
Ale z tego co wiem to chrzestny już jakąś ciężarówkę małemu kupił :ico_noniewiem:
Ale jakby w bloku mieszkała to pomysłów mi brak bo gdzie to wszystko trzymać :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 lip 2013, 21:27

Madleine a Ty robisz w lokalu roczek?

Ja miałam robić 20 lipca roczek ale wychodzi że obydwie ciocie wyjeżdżają na wakacje. Więc chyba na 3 sierpnia przełożę. Będzie to grill plus ciasta jakieś. jakiejś olbrzymiej imprezy nie robię taka standardowa jak na urodziny.
Co do rowerków Tomek miał taki jak wszystkie dzieci chyba ten z rączką ale powiem wam że o ile jeździł to już takiego nie chcę dla Maksia, jeśli chcecie już kupić, dostać to zwróccie uwagę gdzie są pedały. Bo najczęściej na przednim kole co jest kompletną głupotą bo dziecko gdyby nawet chciało to by nie mogło pedałować bo jest strasznie nie wygodne. O taki jak ten jest super firmy Lak magic siostrzenica miała
Obrazek
i one tak samo z rączką są
Obrazek

ale tak w ogóle to jestem fanką biegowych rowerów. Wiadomo nasze dzieci za małe ale już za rok idealnie by śmigały.

Jutro do pracy jadę :ico_placzek: :ico_placzek: proszę o kciuki by Maksio nie zniósł źle tej rozłąki :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 lip 2013, 21:33

Gosia bede mocno trzymać kciuki za pierwszy dzien w pracy!!

ja robie roczek u tescia w ogrodku. Mialo byc skromnie tylko dziadkowie i chrzestni,ale wyszlo jak zwykle ;/ 24 osoby i ja musze sama zrobic dwudaniowy obiad i zimna plyte ;/ tort juz zamowilam. Koszmar finansowy sie szykuje...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 lip 2013, 22:26

Madleine 24 osób :ico_szoking: to małe wesele. Ja na 12 osób organizuje. Kurde nie mam pomyslu żadnego...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 lip 2013, 22:29

Jutro do pracy jadę :ico_placzek: :ico_placzek: proszę o kciuki by Maksio nie zniósł źle tej rozłąki :ico_sorki: :ico_sorki:

Jejku...a takie to odległe było :ico_olaboga:
Gosia pierwszy dzień na pewno będzie ciężki ale z każdym dniem będzie lepiej :ico_pocieszyciel:

PS. Gosia pracujesz w W-wie prawda? Wracasz może z dworca centralnego do domu?

Rowerki bardzo fajne, bo najważniejsze żeby nie miały pedałów na przednim kole. Ale osobiście chyba też zainwestuję w rowerek biegowy tyle że jeszcze nie teraz bo Tymek za mały

.
24 osoby
U nas podobnie wyjdzie jak zrobię wspólną imprezę :ico_noniewiem:

Oki, lecę spać bo na 6 do pracy :ico_olaboga:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 lip 2013, 07:30

Ja jeśli bym zapraszała moje rodzeństwo z dziećmi, moich rodziców i chrzestnego wyszłoby 26 osób +3 maluchy ;
ale chyba odpada mi taka opcja, chyba, że mama mnie złamie i przesunę roczek o tydzień... Ale msza już zamówiona na konkretny dzień...

Gosia myślę ciepło o Tobie ( też z pracy)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 lip 2013, 10:13

Gosia mam nadzieję że Maksio dzielnie zniesie rozłąkę!!! myślę o Was!!!

u mnie będzie ja M jego mama i tata jego siostra z M i dwie jego babcie moja mama moja siostra z M mój brat (chyba sam) to daje Nam 12 osób :D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość